Ugrás a kommentre

Star Wars: Bizonyos szemszögből


Hogy tetszett a könyv?  

11 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?



Ajánlott hozzászólás

2018. 01. 29. - 17:31, IndianaAndrisSolo írta:

Aztaaaa!!!! Alig várom, hogy megjelenjen magyarul!

 

 

 

 

 

A szukitson most előrendelhető 30% kedvezménnyel. Így most 2793 Ft ez a könyv. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Remélem jövőhéten megjön ez a könyv. :D

Megjelenés február 28., de már korábban volt szó arról, hogy eltolták február közepére. Úgy látszik, azóta tovább csúszott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár. :(  Akkor nem értem miért írnak ki tarthatatlan határidőket? Mart ha több hónapos csúszás van az gáz! Nekem is jött a mail, hogy február 5-9 aztán másnap itt látom Karrdétól, hogy már hó vége. Megnézem a maileket, és utána pár órára jött a levél, hogy csúszik. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Az esetek többségében csak pár hét csúszás lehet. A többi kötetnél csak azért számoltam még plusz 1-2 hónapot, mivel a legrosszabb esetekből indultam ki, vagyis abból, hogy talán valamelyik engedélyeztetési eljárás, vagy szerkesztés/fordítás miatt csúszások jöhetnek.

Ennél többet szerintem már nem fog csúszni a Bizonyos szemszögből.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Szerintem is itt lesz csütörtök magasságában. Persze ha nem csúszik, de azt már írták volna. A honlapon is azt írják, hogy összekészítés alatt. :) De ha nem lesz jó, Dzséjt hátán fogom elégetni. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Az Ön által megrendelt Star Wars: Bizonyos szemszögből termék várható megjelenési ideje 2018.03.07-ra tolódott. Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért."

 

:clap:

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

"Az Ön által megrendelt Star Wars: Bizonyos szemszögből termék várható megjelenési ideje 2018.03.07-ra tolódott. Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért."

 

 

 

Én is ilyen levelet kaptam. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csúszásokról hivatalos választ kaptam. Újítás van az informatikai rendszerükben, melynek kellemetlen mellékhatása van a logisztikára. Ha minden jól megy több csúszás már nem lesz. (Legalábbis a februárról márciusra csúszott kiadványok esetében már nem, de mivel a rendszer március-április folyamán stabilizálódik, így az alapból márciusra ígért kiadványok - Boba Fett kelepcéje, A Jedik alkonya - még csúszhat.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.