Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Az a havas, hegyes bolygó melyik lehet? Egyáltalán milyen bolygók lesznek a filmben? Eddig Kesselt, Corelliát és Mimbanról tudunk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig ez a 3 bolygó biztos. Én még remélek egy Tatooine-t is. Szerintem a havas bolygó a Corellia. Nem biztos hogy havas az egész, lehet tél van, vagy mivel hegységben vannak, ott állandó a hó.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Legends ábrázolás szerint:

latest?cb=20170222012701
Egyébként a Jedi Knights játékban van egy pálya, ami egy mag-lev vasúton játszódik, ugyancsak a Corellián. 

Szerkesztve: - RacerX
  • Köszönöm 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Corelliában azaz érdekes, hogy ez egy magvilági bolygó. Ez egy olyan térség ahova a sztori újabban ritkán téved el. Itt vannak a leggazdagabb rendszerek ugyebár. A villanásra feltűnő Hosnian Prime is itt volt. Az eddigi kánon művek Corelliát is egy kifejezetten gazdag helynek írták le (persze nyilván pont ahogy Coruscantnak nyilván ennek is vannak lepattant részei). 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez így még izgalmasabb! Remélem nem csak ez a hegyvidékes rész lesz bemutatva, hanem valami nagyobb város is. Nekem elég ha elrepülünk felette, de lássuk.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kesselről (kánon) a wookieepedia szerint:

Kessel egy fűszerbánya, melyen a Pyke szindikátus osztozott. Csempészek szállították a fűszert többek között coruscant-i bűnöző családoknak is. 
Később a Birodalom vette át az irányítást a bányák felett, rabszolgákat alkalmazva, pl vukikat is - ezt láthattuk a Rebelsben is. 
A bolygó déli féltekéjén él a Kesseli Királyi Család. Akik tudják ugyan, de nem érdekli őket hogy a bányákban brutális körülmények közt dolgoztatják a rabszolgákat.

Erről a Kesseli Királyi Családról csak a "Star Wars Rebels: The Visual Guide"-ban van említés. 

Szerkesztve: - RacerX
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2/5/2018 - 11:51, Ody Mandrell írta:

Jó lenne. Amúgy az a totál emlékeztet a leginkább a Blade Runner rendőrőrsére.

star-wars-rogue-one-cast.jpg

Engem meg erre. :) 

• Zavaros 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A hangulatvilágára gondoltam, nem a beállítás kompozíciójára, Ody. :P 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
12 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ja úgy ok. :P Egy korszakban játszódik a két film, nagyon eltérő nem lehet.

Igen, épp ezért tök jó, hogy hozza. :) 

De kompozíció terén sem úszod meg, ott meg erre emlékeztet. :P :

Képtalálat a következőre: „rogue one yavin 4”

• Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az oly sokat emlegetett Corellia (vagy régi fordításban Korélia) végre debütálhat a filmvásznon. :) Ezt kimondani is nagyszerű. Politikai és kulturális értelemben is az egyik legfontosabb bolygó a Galaxisban: ezzel összhangban én is remélem, hogy nem csak a viszonylag kietlen sarkköri térséget mutatják meg nekünk, hanem láthatunk nyüzsgő metropoliszt is, még ha csak pár másodperc erejéig is.

A Blade Runner-érzés a trailer más jeleneteiben is előbukkan, remélem ez tudatos merítés és koncepció, és nem csak mi érezzük így.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2018. 02. 05. - 9:27, RacerX írta:

Egyébként a Jedi Knights játékban van egy pálya, ami egy mag-lev vasúton játszódik, ugyancsak a Corellián. 

Bakker tényleg! Az egyik kedvenc pályám volt :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ