Ugrás a kommentre

Filmkvíz


kudar

Ajánlott hozzászólás

  • 4 évvel később...
  • 2 héttel később...

Szerintem szabad lehet a gazda ha benne vagy. Ha Te is úgy gondolod rukkolj elő egy újabb feladvánnyal. Szerintem olyasmi kép lenne az ideális ami az adott muvi jellemzőbb (esetleg egy eseményt bemutató) jelentéből lenne kiválasztva  Olyasmiből talán nagyobb esély lenne a rejtvény megfejtésére.

Nem ugráltatni akarlak csak már régóta hiányzik ez a kitalálósdi mert annak idején tök jó murinak találtam. Valamennyire sajnálom hogy a jó pár éves néhány feladványom nem hozta azt vissza. Vagy három próbálkozás után fel is adtam a dolgot és a topik sajna jó sokáig feledésbe is merült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Szerintem szabad lehet a gazda ha benne vagy. Ha Te is úgy gondolod rukkolj elő egy újabb feladvánnyal. Szerintem olyasmi kép lenne az ideális ami az adott muvi jellemzőbb (esetleg egy eseményt bemutató) jelentéből lenne kiválasztva  Olyasmiből talán nagyobb esély lenne a rejtvény megfejtésére.

Nem ugráltatni akarlak csak már régóta hiányzik ez a kitalálósdi mert annak idején tök jó murinak találtam. Valamennyire sajnálom hogy a jó pár éves néhány feladványom nem hozta azt vissza. Vagy három próbálkozás után fel is adtam a dolgot és a topik sajna jó sokáig feledésbe is merült.

Dobj be egy újat. Valószínűleg rajtam kívül nem látta a fenti filmet senki. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kép helyett inkább egy idézettel rukkolok elő. Egyik kedvenc dumám az egyik kedvenc muvimból.

 

"Óóó, rossz volt nézni hogy egy ügynök rémült szemmel csak üvöltött...éééés kifeküdt!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha valaki akar segítségül szövegelést abból a muviból nyugodtan szóljon mert van még néhány "klasszikus" a tarsolyban.

Az első segítség egy kisebb de talán hasznos dialóg lenne. A harmadikból meg a muvit jobban ismerők szerintem könnyen rájönnének a megoldásra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor dobom a dialógot.

 

- Megjött az üzenete.
- Hol vannak a csapatok?
- Itt lesznek.
- Itt lesznek?
- Aha. Még pár perc. ... Mondja "XY", leereszthetem?
- Csak rajta.
- Maga se céloz rám?
- Bocs főnök. De én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

https://www.gamestar.hu/kviz/star-wars-kviz-247281.html

 

Igaz már elmúlt,de sohasem késő. 

 

 

Nekem a 20-ból 16-ra sikerált helyes választ adni.

 

12-t tudtam
1-et tudnom kellett volna
4-re jól tippeltem
3-ra rosszul tippeltem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Amikor 1977. május 25-én a Star Wars vetítését megkezdték az amerikai mozikban, George Lucas egy sötét szobában ült, és a film német, francia és spanyol nyelvű verzióit keverte. Több mint 18 órája dolgozott már ezen, s az előző kéthét minden napja hasonlóan telt. Lucas annyira kimerült volt, hogy a saját filmje bemutatójáról teljesen megfeledkezett.

Aznapra randevút beszélt meg feleségével, Marciával Hollywood híres mozijával, a Manns Chinese-zel szemben egy kis gyorsbüfében. A mozi körül hatalmas dugó alakult ki, amibe Lucas is beragadt, és csak úgy hömpölygött a tömeg. "Jézusom mi történik itt?" - csodálkozott Lucas. Amint aztán bekanyarodtak a Hollywood Boulevard-ra, megpillantották a mozi fölött a hatlamas plakátot a Star Wars felirattal.

Lucas nem akart hinni a szemének. Ült a gyorsbüfében, és csak bámulta a hatalmas tömeget. Aztán visszament keverni."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

"Amikor 1977. május 25-én a Star Wars vetítését megkezdték az amerikai mozikban, George Lucas egy sötét szobában ült, és a film német, francia és spanyol nyelvű verzióit keverte. Több mint 18 órája dolgozott már ezen, s az előző kéthét minden napja hasonlóan telt. Lucas annyira kimerült volt, hogy a saját filmje bemutatójáról teljesen megfeledkezett.

Aznapra randevút beszélt meg feleségével, Marciával Hollywood híres mozijával, a Manns Chinese-zel szemben egy kis gyorsbüfében. A mozi körül hatalmas dugó alakult ki, amibe Lucas is beragadt, és csak úgy hömpölygött a tömeg. "Jézusom mi történik itt?" - csodálkozott Lucas. Amint aztán bekanyarodtak a Hollywood Boulevard-ra, megpillantották a mozi fölött a hatlamas plakátot a Star Wars felirattal.

Lucas nem akart hinni a szemének. Ült a gyorsbüfében, és csak bámulta a hatalmas tömeget. Aztán visszament keverni."

Ez valóban így történt. Egy nappal később viszont... :D

 

"George Lucas lelépett. Mire a rendező végzett a Csillagok háborúja monó keverésével - május 26-án, csütörtökön, kora reggel -, a film alig 24 órája ment a mozikban, és máris megdöntött valamennyi helyi rekordot, valamint elnyerte a minden idők legnézettebb szerdai premierje címet. Délután már szünet nélkül csörögtek a telefonok a Parkhouse-ban, újságírók serege próbálta elérni Lucast, hogy szóra bírják. Egynek sem sikerült. >Hawaiiira mentem - emlékezett vissza Lucas. - Végeztem.< (...) A rendező csak a hét végére kezdte hinni a sikeréről szóló híreket. Steven Spielberg a barátnője, Amy Irving társaságában csatlakozott George-ékhoz Hawaiin és >eufórikus állapotban< találta a barátját."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Rog írta:

- Bocs főnök. De én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik.

Basszus, ezt a filmet tuti, hogy láttam, mert az idézet ezen részét ismerem. De még mindig nem villant be, melyik filmből van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.