Ugrás a kommentre

HyperSpace


lokatelli

Elő vagy fizetve a HyperSpace-re?  

22 felhasználó szavazott

  1. 1. El? vagy fizetve a HyperSpace-re?

    • Igen
      0
    • Nem
      22


Ajánlott hozzászólás

Ebben a topikban hyperspace, vagy egyéb SW anyagok adása-vétele folyna. Kinek mi kell, akár nem HS-es, csak simán olyan amit régen keres, itt lehet csereberélni.

 

De közvetlen linket csak privát üzenetként küldjünk egymásnak!! :!: Így senki nem kerülhet bajba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

utálom a HSt és egyben imádom. Mi a francért nem tudnak úgy infót kiadni hogy ne kelljen pénzt fizetni érte. Nem kapnak elég pénzt anélkül is? Bazze, mind1.

Ha már lehet kérni, vagyis reménykedni akkor én is a 18as Making kéne és az a Shaak Ti-s nemtudommi, amiből kiderül hogy hogy hal meg(azt hiszem) :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki fog itt HS anyagot szerezni, ha senki nincs előfizetve :(

Más érdekes videója nincs valakinek?

 

Nekem volna, csak a 3k-s netemmel halott dolog bármit is feltölteni :) Amúgy nem nagy ujdonságok, lehet megvannak másnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hi all!

 

Először is azanyja Simon Z.! Azt csiripelték a maradarak, hogy te fogod elkövetni a bannert, amennyiben ez az, hát le a kalappal. Szuper lett! Gratula!

Ez nem hyperspace-es dolog, hanem a screenthemes hátterek, a moderátorok remélem nem lesznek rám mérgesek, hogy beszúrom ide:

http://www.megaupload.com/?d=19TQBL6P

Különösen ajánlom Kudar figyelmébe. 8)

Nekem nagyon lassan jön le. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen ajánlom Kudar figyelmébe.

Nekem nagyon lassan jön le.  8)

 

Igen én is megtaláltam már reggel a MFon, és én is csak azért nem linkeltem be, mert rohadt lassan jött, ki is léptem, de ha lesz időm, letöltöm. Gondolom azért 64Mb, mert az összes rész képeit tartalmazza. Viszont feljebb volt egy link az AOTCos képekhez, az viszont gyorsan jön. Ja, és dehogy baj h belinkelted. :( :!:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Amit korábban belinkeltem az sajnos csak az eddig már publikussá vált screenthemes háttereket tartalmazza egyetlen zip fájlban. Úgyhogy aki azokat már korábban leszedte, azt már ne fáradjon vele.

Pedig abban reménykedtem, hogy esetleg a többi képet tették fel, a Klónokból meg a Klasszikusokból. 8)

Azért bízom benne, hogy kijönnek még azok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok!

 

Bfett feltette egy torrentre az összes screenthemes kollekciót, nem linkelem be, nézzétek meg az mf-et, Jamesjin topicja.

Remélem sokan leszeditek, mert én sajnos torrentet nem használhatok. :x

Aztán aki meg tudja osztani velem valahogy, az legyenszives küldjön mailt ide:

maatkara@citromail.hu

Köcy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valakinek van Hyperspace előfizetése és hajlandó segíteni, akkor én a “Droids and the Force” című a 81-es Insiderben és HyperSpace insider online supplement részlegében elérhető cikket keresem. Abel G. Pena írta, és már régóta szeretném elolvasni. ( Eredetileg a Whillek Krónikája részeként jelent volna meg, de aztán az LFL meggondolta magát .) Ha valaki elküldené nagyon megköszönném. :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.