Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Van választék a fent említett filmekből 8) Kinek melyik a kedvence?

 

Én mostanában az Alfa Holdbázis című "kult" sorozatot nézem a filmmúzeumon. Nagyon király :) Kiskoromban láttam, akkor nagy hatást gyakorolt rám. Természetesen a legdurvább rész a csontvázas epizód volt :( Aki látta, sztem tudja mire gondolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem egyértelmű ha Sci-fi sorozatról van szó, hogy dobogós helyen áll a csillagkapu. A film még annyira nem is teccett, de a sorozat, az valami állati jó. Sajnos egyre több olyan van, hogy a film az gagyi, de a belőle készült sorozat annál jobb. Gondolok itt a Hegylakóra (az első jó volt, de a többi nem), bár az nem tudományos fantaztikus. A Star Trekeket annyira nem szeretem, valahogy nem fogott meg. Viszont most jut eszembe hogy régen mindig néztem a Quantum Leap-et. Az is tök jó volt. 8)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont most jut eszembe hogy régen mindig néztem a Quantum Leap-et. Az is tök jó volt.

 

Azt én is szerettem. Kicsit hasonló a Kiválasztott, amibe mindig megkapja a holnapi újságot a csávó.

 

Ja és az egy Úr az Űrből nagyon jó. Nanu nanu.

 

Meg a Sliders, de az csak addig amíg John Rysh-Davis benne van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg a Sliders, de az csak addig amíg John Rysh-Davis benne van.

 

Igen a kiválasztottat is néztem, meg a úr az űrbőlt, bár azt csak régen. Most megnéztem egy részt a Coolon és valahogy már "sok" volt. Viszont a Slidersel kapcsolatban teljesen igazad van. Addig volt jó, míg John meg nem halt. Azután jöttek az új szereplők, meg minden baromság, de addig nagyon jó volt. :wink:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorozatokból nekem a jelenlegi kedvencem a Stargate SG-1. Nagyon jó sorozat, csak kár, hogy már itt is jelentkezik, ami sok sorzatban, ami ennyire elnyúlik, kezdenek kilépni a szreplők :) Először Daniel, bár ő újra visszajött - kár, hogy Jonas kiszállt - most meg... na nem spoilerkedek :)

 

A második helyezettem a Farscape, na az egy állatian jó sorozat. John Chriton legalább olyan jó fej, mint Jack O'niell :)

 

Harmadik pedig a Star Trek, abból is a DS9 a remek karakterei, története és látványa miatt.

 

Az Alfa holdbázist én is szoktam nézni, egész jó darab, csak sajnos sokszor elfeledkezem róla :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Sorozatokból nekem a jelenlegi kedvencem a Stargate SG-1. Nagyon jó sorozat, csak kár, hogy már itt is jelentkezik, ami sok sorzatban, ami ennyire elnyúlik, kezdenek kilépni a szreplők :roll: Először Daniel, bár ő újra visszajött - kár, hogy Jonas kiszállt - most meg... na nem spoilerkedek :)

 

A második helyezettem a Farscape, na az egy állatian jó sorozat. John Chriton legalább olyan jó fej, mint Jack O'niell :|

 

Harmadik pedig a Star Trek, abból is a DS9 a remek karakterei, története és látványa miatt.

 

Az Alfa holdbázist én is szoktam nézni, egész jó darab, csak sajnos sokszor elfeledkezem róla :)

 

 

Nekem alső helyen a Farscape áll. Johon ,D'argo a legjobb fejek a sorozatban.

mésodikhely: a Star trek Voyager volt annó mikor atták.

a harmadik a : Stargate. sajnos mostanában nem tudom nézni a munkám miatt.

a negyedik egy rajzfilm: az X-men Evolucion a Cartoon Network-on

 

Nektek mi a véleményetek ezekről a sorozatokról?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem alső helyen a Farscape áll. Johon ,D'argo a legjobb fejek a sorozatban.

mésodikhely: a Star trek Voyager volt annó mikor atták.

a harmadik a : Stargate. sajnos mostanában nem tudom nézni a munkám miatt.

a negyedik egy rajzfilm: az  X-men Evolucion a Cartoon Network-on

 

Nektek mi a véleményetek ezekről a sorozatokról?

 

A Farscape és a Stargate nem dobogtatják meg a szívem. :) Nem tudnak lekötni. Érdekes módon, a Voyager nagyon is érdekelt. Egyszerűen imádtam! Csak a végét ne rontották volna el annyira... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem alső helyen a Farscape áll. Johon ,D'argo a legjobb fejek a sorozatban.

mésodikhely: a Star trek Voyager volt annó mikor atták.

a harmadik a : Stargate. sajnos mostanában nem tudom nézni a munkám miatt.

a negyedik egy rajzfilm: az  X-men Evolucion a Cartoon Network-on

 

Nektek mi a véleményetek ezekről a sorozatokról?

 

A Farscape és a Stargate nem dobogtatják meg a szívem. :) Nem tudnak lekötni. Érdekes módon, a Voyager nagyon is érdekelt. Egyszerűen imádtam! Csak a végét ne rontották volna el annyira... :roll:

 

És más nem éppensci-fi jellegú sorozatok pl: X-men?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És más nem éppensci-fi jellegú sorozatok pl: X-men?

 

A filmek tetszettek, de a más irányú művekről szinte semmit nem tudok. Anno az X-akták tetszett nagyon, és a Twin Peaks. Aztán volt még egy francia sorozat, csak nem tudom a címét. :roll: Már talán a történetét se tudnám leírni.... Valami olyasmi rémlik, hogy egy csávóval elhitették, hogy meghalt, és totál beleőrült ebbe. Tudom ez így elég hülyén hangzik... :) Valamikor 1986-1988 között volt a tévében, keddenként. Elég misztikus volt, és a kor amiben játszódott, az 1900-as évek eleje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És más nem éppensci-fi jellegú sorozatok pl: X-men?

 

A filmek tetszettek, de a más irányú művekről szinte semmit nem tudok. Anno az X-akták tetszett nagyon, és a Twin Peaks. Aztán volt még egy francia sorozat, csak nem tudom a címét. :) Már talán a történetét se tudnám leírni.... Valami olyasmi rémlik, hogy egy csávóval elhitették, hogy meghalt, és totál beleőrült ebbe. Tudom ez így elég hülyén hangzik... :) Valamikor 1986-1988 között volt a tévében, keddenként. Elég misztikus volt, és a kor amiben játszódott, az 1900-as évek eleje.

 

Te nézted a VÉGTELEN HATÁROK-at? :twisted: :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Stargate-ből egyet láttam a haveromnál(ő rajong érte), de amikor megláttam Mcgyvert, elment tőle a kedvem.

Pedig Richard Dean Anderson, alias Jack O'Niell (kettő l-el, nem eggyel :roll:) ezredes karaktere teszi igazán fantasztikussá a Stargate SG-1 sorozatot (no meg a hétköznapiság, tudományosság, hitelesség :)).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nézted a VÉGTELEN HATÁROK-at? :twisted:  :)

 

Úristen!!! Ez volt az!!!!!!. Hát Te emlékszel rá??? Nagyon nagy király vagy. :shock:

 

Akkor már leírhatnád, hogy mi is volt az alapsztori! Nem emlékszem. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te nézted a VÉGTELEN HATÁROK-at? :twisted:  :)

 

Úristen!!! Ez volt az!!!!!!. Hát Te emlékszel rá??? Nagyon nagy király vagy. :shock:

 

Akkor már leírhatnád, hogy mi is volt az alapsztori! Nem emlékszem. :roll:

 

Szerintem nte másra gondolsz mert ez csötörtöki volt és misztikus történetek voltak egy adás 2 történet és rémisztőek.Én is csak arra emlékszem ,hogy ien volt de néhány kissebb történet részlet még rémlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nte másra gondolsz mert ez csötörtöki volt és misztikus történetek voltak egy adás 2 történet és rémisztőek.Én is csak arra emlékszem ,hogy ien volt de néhány kissebb történet részlet még rémlik.

 

Igen már rájöttem, hogy korán örültem. :roll: Egyébként abból is láttam pár részt, és bejött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ismeritek a LOST című sorozatot? Nem tudom mennyiben mondható az sci-finek, de mostanában elég sokat hallani róla. Én még ugyan egy részét sem láttam, de azt mondják jó. Mi a véleményetek róla? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk úgy, hogy nem mondható sci-fi-nek! Én a helyedben belenéznék, mert megéri. Nekem nagyon bejött, bár a szinkronja nem a legtökéletesebb. Az alapszitu, hogy egy repülő lezuhan egy Ausztráliához közeli lakatlan sziget környékén, és körülbelül 50 túlélő marad. A roncsok széjjelszoródva fekszenek a sziget területén, és erről az 50 emberről szól a sorozat. Az epizódokban mindig egy kulcsfigura helyzetét ismerjük meg, hogy ő ki is a való életben, és miként került a repülőre. Ja és még a dzsungel közepén néha valami irdatlan nagy valami borogatja a fákat, és eszi meg szerencsétlen arrajárókat. Kilétét még nem tudjuk, és ahogy hallottam, sokáig még titokban fog maradni. :roll: Még vannak érdekességek a filmben, például jegesmacit is találtak a dzsungel közepén, aminek nem nagyon kéne ott legelnie :o, meg az egyik főkalandorról kiderült, hogy a balesetig kerekesszékes volt, és a zuhanás következtében meggyógyult... Érdekes sorozat, én azt mondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, 50 részes lesz az egész, az első évadot (25 rész) adták már le, és majd most jön a második adag Amerikában. Mindenki csak találgat, mindenesetre én most szedem le a netről az első 25 részt, 95%-nál tart, de már 2 hete töltöm TORRENT-ről. Elvileg holnap már meglesz. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem eléggé elvette ettől a sorozattól a kedvem egy haverom, aki látta a teljes első évadot. Azt mondta, hogy jól kezdődik aztán egyre több relytéj jön és végül semmit se magyaráznak meg, mintha a készitők se tudnák egészen, hogy mire akarnak kilyukadni.

Ettől függetlenül azért legközelebb belenézek, hogy milyen hangulata van... igazából már az elmúlt pár hétben is elhatároztam, hogy belenézek, de valahogy mindig kimaradt :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja, 50 részes lesz az egész, az első évadot (25 rész) adták már le, és majd most jön a második adag Amerikában. Mindenki csak találgat, mindenesetre én most szedem le a netről az első 25 részt, 95%-nál tart, de már 2 hete töltöm TORRENT-ről. Elvileg holnap már meglesz. :roll:

 

NAGYON DE NAGYON JÓ SOROZAT!!!!

 

Fantasztikus! (ugy hallottam h 80-100 részes lesz) én az első évadot,2-3 nap alatt szedtem le( 9 gb)

 

A történet nagyon jó, szereplok jol alakitanak+érdekes cselekményváz!!!

Ajánlom mindenkinek!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 részes lesz, mert az 50. részben történik majd a sorozat poénja, ami után már semmi értelme nem lenne a sorozatnak. Ha valaki kíváncsi a poénra, az küldjön egy pm-et, és elmondom(Vigyázat, Izomspoiler!).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a Lost felkeltette az érdeklődésemet, a sok reklám miatt. Megnéztem az elsőt és rájöttem nem nekem való.

 

(Előre is bocsánatot kérek attól akinek tetszik, sőt az ne is olvassa tovább.)

Azt mondták amerikába megőrülnek a sorozatért, kiürülnek az utcák, meg ilyesmiket mondanak. ELső rész után azt mondtam, ez a marhaság csak a síkhülye amcsikat ragadja meg.

Olyan valószínűtlen nevetséges dolgok történtek a nyitóképsorokban, hogy már attól borsózott a hátam. Azt sem tartom valószínűleg, hogy egy ilyen katasztrófát 50-en karc nélkül túlélnek. De azt mondtam mindegy, valahogy elkellett kezdeni, nézzük milyen a sztori. Az első rész elég érdekes is volt. De az volt nálam a végső dolog, hogy az egyik vén kemény vadászcsávó meggyógyult a tolószékből a lezuhanás után.

Tényleg eddig nem magyarázzott meg semmit, pedig még csak négy rész volt és már tök máshol tartunk. (pl ki ette meg a pilótát, ki küldte az üzenetet ami 16 éve ismétlődik, mitől gyógyult meg a csávó...)

Pénteki rész különösen unalmas volt. Lehet, hogy nem is nézem többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 részes lesz, mert az 50. részben történik majd a sorozat poénja, ami után már semmi értelme nem lenne a sorozatnak. Ha valaki kíváncsi a poénra, az küldjön egy pm-et, és elmondom(Vigyázat, Izomspoiler!).

Eddig nem láttam egy részt sem, nem olvastam róla semmit, egyedül a reklámokból hallottam róla, illetve egyszer a gép előtt ülve elcsíptem egy-két szót belőle. Voltaképpen nem is érdekel a sorozat, de egy ötletem lenne erre: szerintem belehaltak a zuhanásba.

Nem kell rá válaszolni, azt sem, talált-e vagy sem, utalni se kell, az uccsó résznél úgyis kiderül (ha mást nem azt megnézem). Ez csak egy tipp volt, amit össz-vissz pár másodperc alapján leszűrtem. Jó, nem jó, majd kiderül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 részes lesz, mert az 50. részben történik majd a sorozat poénja, ami után már semmi értelme nem lenne a sorozatnak. Ha valaki kíváncsi a poénra, az küldjön egy pm-et, és elmondom(Vigyázat, Izomspoiler!).

Eddig nem láttam egy részt sem, nem olvastam róla semmit, egyedül a reklámokból hallottam róla, illetve egyszer a gép előtt ülve elcsíptem egy-két szót belőle. Voltaképpen nem is érdekel a sorozat, de egy ötletem lenne erre: szerintem belehaltak a zuhanásba.

Nem kell rá válaszolni, azt sem, talált-e vagy sem, utalni se kell, az uccsó résznél úgyis kiderül (ha mást nem azt megnézem). Ez csak egy tipp volt, amit össz-vissz pár másodperc alapján leszűrtem. Jó, nem jó, majd kiderül.

 

Nekem tetszene ez a verzió, csak a szerintem ott bukik meg, hogy a halottak akkor nem tudnának újra meghalni. A roncsban még számtalan hulla maradt, akkor ők hogyhogy nem járkálnak köztük? De amúgy már sok helyen hallottam ezt a variációt, hogy már mind halottak, ki tudja... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.