Ugrás a kommentre

SW képregények


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Mikorra várható Bomarr írásának 2. része az SW comicok történetéről?

 

A Dark Horse pár napja bejelentette a legújabb sorozatát, amit John Ostrander ír és Jan Duursema rajzol ( a fan kedvenc páros, ők csinálták a Republic sorozat javát ).

Már a Celebration 3 óta tudni lehetett, hogy a Legacy Erában fog játszódni, de a bejelentés mégis nagy meglapetésként érte a rajongókat.

A történet 140 évvel a filmek után játszódik, és hát...

... ha eddig se szeretted az EU-t akkor ezt ne nézd meg:

 

 

 

 

legacyzeroad.jpg

 

Ne üss!

Szerkesztve: - Modi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

All New Sith Order! - Persze...

All New Empire! - Hogyne...

All New Skywalker! - Naná...

 

szuuuuszááááááááááááááá...

 

Kíváncsi vagyok, milyen hiperszupermegrombolók, hiperszupermegaerős Sithek, és hiperszupermegafura történettel állnak elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody jól beszél. Tulajdonképpen az irás második fele már akkor kész volt, amikor az elsőt felrakták, ám úgy terveztem, hogy még szépitgetem csinositgatom a második felvonást. Ám annyi minden összejött, hogy végül se időm se kedvem nem volt belefogni, ugyhogy végül az irás a régi formájában kerül fel. Nem lesz egy kikezdhetetlen, enciklopédikus jellegű összefoglaló, de azért remélem a célnak meg fog felelni :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

No kikerült a DVDextrára a képregényes összeállitás második fele is. Már decemberben kész volt az anyag, de úgy tünik a szerkesztők most látták elérkezettnek a pillanatot ahhoz, hogy kitegyék :lol: Biztos vannak kikezdhető pontjai... eredetileg még akartam javitgatni rajta meg bővitgetni egy kicsit, de aztán jött a vizsgaidőszak és úgy hagytam. Remélem azért élvezhető :) Itt a link:

 

SW képregények II.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek írás, gratulálok, rengeteget tudsz a képregényekről (egy képregényekről semmit sem tudó emberkének ez igazi csemege) :D

Luke és Mara házassága tudtommal nem képregény kitaláció, mert Zahn könyvében, A jövő látomásának végén szerepel, hogy összeházasodnak, a képregény esetleg innen vette át (csak feltételezem, de talán a regény előbb volt).

Aayla Secura képregény szereplő volt eredetileg? Nekem új infó volt ez is (Vos mesterről már volt szó a Napló topikban) :D

A Star Wars Visionaries kiadványra igazán kíváncsi lennék, de jó kis terv a Knights of the Old Republic és a Rebellion is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke és Mara házassága tényleg nem képregény-kitaláció... első átolvasás után filoztam is rajta, hogy átirjam-e, mert úgy tünhet a szövegből, hogy ez a helyzet, de végül úgy döntöttem, hogy jó lesz igy is :D

Egyébként örülök, hogy újdonsággal tudtam szolgálni, bár Modi biztos többet is tudna mesélni erről, meg gondolom majd kijavit, ha esetleg hibát ejtettem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tibi honlapján megtalálod.

Grivihez kapcsolódóan van valamennyi fent (ezt Ody belinklete a Grivis topikba), de több nem, meg a Republic 80,81 és KOTOR. Most ezeket látom, ha rákattintok a www-jére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.