Ugrás a kommentre

Melyik a kedvenc bolygód?


Ody Mandrell

Melyik a kedvenc bolygód?  

51 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc bolygód?

    • Yavin IV
      1
    • Naboo
      7
    • Tatooin
      7
    • Coruscant
      12
    • Kamino
      3
    • Geonosis
      0
    • Utapau
      1
    • Saleucami
      0
    • Mygetto
      1
    • Felucia
      3
    • Kashyyyk
      4
    • Mustafar
      2
    • Alderaan
      2
    • Polis Massa
      0
    • Hoth
      3
    • Dagobah
      1
    • Bespin
      3
    • Endor
      2


Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

A Naboo-ra szavaztam. Gyönyörűségesen szép :?:P

Demokráciában élnek, és ráadásnak királynőt választanak vezetőnek :P:D

Senkinek nem szempont, hogy az Palpatine szülőbolygója ?

De ha úgy vesszük, akkor a Felkelés kiötlőjéé is ! Nehogy azt mondja bárki is, hogy nem jelentős hely, mert az. Majdnem annyira, mint a Tatooine.

További helyezettem nincs, de ezt az egyet ki tudom emelni a tömegből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az állat, aki a Mygeetora szavazott az én lennék. Vaciláltam a Kamino és eközött. Igazából a látványtervek miatt tetszett meg annyira, a filmből az a pár másodperc nem volt valami sok, pedig tényleg sokat foglalkoztak vele. Azok az épületek, meg az a féregszerű lény... Amúgy ezt a szörnyet elfogadta Lucas a filmbe csak nem mutatják, vagy elvetették már az elején?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az állat, aki a Mygeetora szavazott az én lennék. Vaciláltam a Kamino és eközött. Igazából a látványtervek miatt tetszett meg annyira, a filmből az a pár másodperc nem volt valami sok, pedig tényleg sokat foglalkoztak vele. Azok az épületek, meg az a féregszerű lény...  Amúgy ezt a szörnyet elfogadta Lucas a filmbe csak nem mutatják, vagy elvetették már az elején?

 

Pontosan milyen féreg-szerű lényről van szó? Azt tudom, hogy Felucia-hoz terveztek egyet, de azt nem, hogy Mygeeto-hoz is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan milyen féreg-szerű lényről van szó? Azt tudom, hogy Felucia-hoz terveztek egyet, de azt nem, hogy Mygeeto-hoz is.

 

Igen! Miről is van szó? :) Kedves Schmutte asszony, nem a Feluciaval kevered? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha úgy vesszük, akkor a Felkelés kiötlőjéé is !

Ő, ez így nem teljesen állja meg a helyét. A Lázadást Bail Organa és Mon Mothma ötlötte ki, Amidala csak támogatta.

 

Igen, már megint rossz szót használtam.

De a Felkelés szempontjából fontos, amit Padmé mond Bail Organának a Birodalom kikiáltása után (nagy-nagy kár, hogy a filmben nincs benne). Igaz, hogy Padmé "csak" támogató, de ha nem fogja vissza a többieket, akkor talán végük lett volna, és nem maradnak olyan pozicióban, ahonnan segíthetnek, vagy tehetnek bármit is. Itt nagyon fontos megállapítást tett, ami azért túlmegy a támogatáson. Erre szerettem volna utalni, igaz, kissé félresikerült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a féregszerű lény ott van a Felucian, elmegy a háttérben a rajta lovagoló Rohamosztagossal.

 

De a Mygetohoz, nincs lény, de annak a látványtervei valóban gyönyörűek.

 

Az feluciai féreg? Akkor bocsi :)

De mindegy, nem a féreg volt a lényeg, akkoris a Mygeeto a legeslegszebb :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre érdekes választás... elvégre Mygeeto-ból annyit látunk, hogy van egy csomó nagy hidja, meg hullik a hó  :D

 

De ettől még tényleg nagyon jól néz ki! Ezután nekem Cato Neimoida jön be leginkább. Plo Koon halála fájdalmas, de látványos. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Mygeeto nem rossz, de nekem ahhoz hogy valami igazán közel kerüljön hozzám (vagy rögtön a kedvencem legyen), még kevés egy látványos totál... Tatooine vagy Coruscant azért sokkal jobban a szivemhez nőttek. De tény, hogy az a pár másodperc Mygeeto-n tényleg látványos :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sem elég egy látványos jelenet ahhoz, hogy a szívemhez nőjön egy bolygó, vagy bármi más. Ez azért leszűkíti a lehetséges kedvenc bolygók körét.

A Jedi montázs összes bolygója tetszik egyébként, de kevés, hogy kedvencek legyenek. Azt hiszem, ezek közül talán Felucia tetszik a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az Order66-os montázsból a MYgeeto volt a kedvencem így első nézésre, de mára már a Cato Neomidia lett. Óriásiak azok a városok, és engem a Kashyyykra emlékeztetnek, hogy ezek is a semmibe lógnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Mygeeto nem rossz, de nekem ahhoz hogy valami igazán közel kerüljön hozzám (vagy rögtön a kedvencem legyen), még kevés egy látványos totál...

 

Az ami a filmben van, annyi nekem sem, de a látványterveket beleképzelve tarol :shock:

Én azt a "hídvilágot" sajnálom amit még a legelején terveztek, de aztán elvetették. Nagy kár, eredeti ötlet volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ami a filmben van, annyi nekem sem, de a látványterveket beleképzelve tarol  :shock:  

Én azt a "hídvilágot" sajnálom amit még a legelején terveztek, de aztán elvetették. Nagy kár, eredeti ötlet volt.

 

Hmm... a Hidvilág az nem maga Cato-Neimoidia? Bár ezt lehet, hogy én tudom rosszul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak az alapján tudok dönteni, hogy hol élnék szívesen.

Talán a Naboo...a többire csak kirándulnék.

Alderaan is tetszik, már amit látok belőle, csak az a nagy bada bummm ott a 4. részben kicsit visszatart attól, hogy odaköltözzek képzeletben. :D

 

SW hangulata a Tatooinnak van leginkább...

 

A kedvenc bolygóm egyértelműen a Föld :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, csakugyan Cato Neimoidia lett a hídvilágból. Ami végül teljesen kimaradt, az a kristályvilág volt.

A kristálybolygó nem Maygeeto lett? Az sw.com szerint:

"A frigid world of crystallized ice, Mygeeto..."

 

Persze, az angol tudásom elég gyér, szóval lehet, hogy hülyeségeket beszélek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.