Ugrás a kommentre

Melyik a kedvenc bolygód?


Ody Mandrell

Melyik a kedvenc bolygód?  

51 felhasználó szavazott

  1. 1. Melyik a kedvenc bolygód?

    • Yavin IV
      1
    • Naboo
      7
    • Tatooin
      7
    • Coruscant
      12
    • Kamino
      3
    • Geonosis
      0
    • Utapau
      1
    • Saleucami
      0
    • Mygetto
      1
    • Felucia
      3
    • Kashyyyk
      4
    • Mustafar
      2
    • Alderaan
      2
    • Polis Massa
      0
    • Hoth
      3
    • Dagobah
      1
    • Bespin
      3
    • Endor
      2


Ajánlott hozzászólás

Angolul jobban tudó embert kérdeznék, hogy a Felucia-t hogy kell ejteni? Felúszia, Felúcsia, vagy hogy?

 

Felúcsia inkább olaszos. Talán Feluszia, bár a kiejtés nem az erősségem...(volt hogy a kiejtésem miatt kinevettek angol órán; a cucumber-t kjúkámber helyett cucumbernek ) ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...

Nah, jó hírem van gyerekek :lol:

 

Miután egy kicsit talán túl szigorúan ítélkeztem az Utapau felett, kicsit jobban megnéztem a film idevágó jeleneteit, és azt kell mondjam, hogy most már tetszik. Bár még mindig nem a kedvencem, köszönhetően a sok szürke résznek, de amikor a klónok Obi-want keresik, akkor egy kicsit jobban belelátni a belső részekbe, és ott kifejezetten világos, szines a kép. Persze ettől még lehet, hogy Utapau mindenhol tök színtelen, bár ezt kétlem. Sajnos nem látunk belőle túl sokat :( De még néhány nézés, és teljesen be fog jönni a bolygó :lol:

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

 

Nem tudom, egyszerűen bejön Tatooin homokossága ( :lol: ) és sivársága, mert a városban élet van. Hoth is bejön mert az is él valahogyan odabent, a bunkerben.

Biztos, hogy az Utapau is él, de valahogy nem úgy. Látjuk Tion Medonékat, meg ott a Boga, meg az üzemanyag töltő srácok, meg a csata, de valahogy mégsem. Nem tudom megmagyarázni.

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hoth is bejön mert az is él valahogyan odabent, a bunkerben.  

Biztos, hogy az Utapau is él, de valahogy nem úgy. Látjuk Tion Medonékat, meg ott a Boga, meg az üzemanyag töltő srácok, meg a csata, de valahogy mégsem. Nem tudom megmagyarázni.

 

Donát.

Én több életet fedeztem fel az Utapaun, mint a Hoth-on. Ozzel is mondja, tudtuk szerint ott nincs élet. Pont ezért mennek oda a lázadók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most kötözködni fogok:

 

De az istálóban látszódik a nyüzsi :D

No meg a csata alatt is elég nagy a nyüzsi (mint a Hothon).

Meg Grievous menekülése közben is ott a nyüzsi.

Meg a kivonuláskor is van nyüzsi.

Ráadásul, akárhányszor mutatják a víznyelőt, mindenütt röpcsik nyüzsiznek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mond azt, hogy ronda, műanyag CGI az egész :D

 

Szerintem azért nem tetszik, mert Coruscanttal, Nabooval, Tatooine-nal, Geonosissal, Bespinnel, Kaminoval és Endorral ellentétben itt csupán néhány percre láthatóak helyi lakosok, nem kapunk igazán ízelítőt a lakosság mindennapi életéből, és ott van benned a tudat, hogy itt egy város életét kéne látni.

Míg Yavin, Mustafar és Hoth bolygókon az ott lévő bázis lakói számítottak helyi lakosnak, így voltaképpen azokon is láttuk a helyi lakosok életét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.