Ugrás a kommentre

Leia Organa


Milandra

Ajánlott hozzászólás

2021. 01. 19. - 20:46, Donát írta:

Szerintetek Milly Bobby Brownban lenne potenciál, mint Leia?

Én nem bánnám. A Rangers of the New Republicban szerintem adná is magát, hogy kisebb szerepben feltünjön Leia. Ettől függetlenül nagyon meglepne ha ezt bevállalnák. Valószínűleg nagy dolog kell ahhoz történjen, hogy Carrie halála után bárkinek oda merjék adni Leia szerepét, de felőlem nyugodtan jöhetne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az eddig bejelentett sorozatok közül lesz helye valahol az új köztársasági politikának, akkor az a Rangers of the New Republic. Máshová momentán nem tudnám elképzelni. A Book of Boba Fett legfeljebb az alvilági politikával foglalkozhat így láthatatlanban, a The Mandalorian szerintem a harmadik évadban Mandalore visszafoglalásáról fog szólni, az Ahsoka meg Thrawn hajkurászásáról - esetleg ide be lehetne vonni egy kevés politikát, de ez is inkább olyan katonai ügy, amiben több szerep juthatna egy Ackbarnak vagy más katonai vezetőnek, semmint szenátoroknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Bomarr írta:

Én nem bánnám. A Rangers of the New Republicban szerintem adná is magát, hogy kisebb szerepben feltünjön Leia. Ettől függetlenül nagyon meglepne ha ezt bevállalnák. Valószínűleg nagy dolog kell ahhoz történjen, hogy Carrie halála után bárkinek oda merjék adni Leia szerepét, de felőlem nyugodtan jöhetne.

A mostaniak közül szerintem is. De ha jó lesz a nézettség, nem hiszem, hogy ennyi sorozatnál megállunk.

 

Amúgy Leia pótlása mindenképpen darázsfészek téma, szóval kell hozzá bátorság, hogy bevállalják.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.