Ugrás a kommentre

Trailer 2.


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jaja! :) Amikor kijött a CW első évad összes része, akkor leszedtem az elejükről a ronda és stílustalan introt, csináltam egy Fox fanfárosat (CN logóval), + a szokásos SW nyitányt a gördülő szöveggel, stb. A végén már átszíneztem a stáblistát hagyományos SW kékre, meg beleraktam George Lucast, nekem nélküle nagyon fura egy SW stáblista, még ha a kisujját se mozgatta. :) A részek közti átmenetek is szebbek lettek szerintem, mint a dvd kiadásban, ott egyszerűen levágták a részek végét + lehalkították, azt' már jött is a következő.

Egy ilyen verziót szívesen megnéznék. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mea culpa, most már jó! Most megnéztem, húú, hát van benne hiba bőven, főleg a végén csúnya az átmenet a filmbe (sajna nem űrjelenettel indítottak). :)

Szerintem ez k*rva jó lett! Gratula. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég megnéztem én is a trailert. Iszonyatosan jó lett, és erősen hozza a Star Wars-érzést. :D

Viszont a Jabba-dologgal még mindig nem vagyok teljesen kiegyezve. Yoda szájából hallani Jabba nevét nekem elég fura, és inkább a "mindenki ismer mindenkit" dolgot erősíti...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabbának elég nagy befolyása van a galaxisban. AZ EPV-ben is kézrekerítteti (ő és Vader) Solót, szóval eléri, ha akar valamit. Szerintem, attól, hogy nem hagyja el a filmekben Tatuint, még komoly hálózatot üzemeltet szerte a galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda a Jedi Rend egyik feje, Jabba meg a Galaxis egyik legismertebb bűnhálózatának a feje (nála ismertebb már csak a Black Sun volt, de azt a Baljós Árnyak előtt Maul enyhén szólva megtizedelte, és csak a Birodalom idején tudtak újraéledni igazán... aztán meg Vader esett a fejükre). Fejvadászat, rabszolgakereskedelem, csempészés, mind olyan dolog, amiről nem árt, ha képben vannak a béke és igazság őrei. Ráadásul, a Jedi visszatér könyvből tudjuk, hogy Jabba elég korán elkezdte a Jedik öldöklését (s mivel maga is 600 éves) azt hiszem, ha mást nem, hát Yoda hallott róla.

Másrészt, a feladatot tekintve Yoda akár utánna is nézhetett a dolgoknak, és innét tudja a nevét, meg, hogy ő a megoldás a problémára.

Harmadrészt, Qui-Gon járt a Tatooine-on, már akkor is tudták, hogy a huttok kezében van. Gondolom, Anakin is tudott mit mesélni Jabbáról, hiszen felteszem, a Tatooine-on nem ismeretlen a neve. És hát, valószínűleg Qui-Gonon (aki nem először járt az ep1-ben a sivatagbolygón) kívül más Jedi is járhatott már arra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az oké, hogy a huttok által uralt űrben nagy figura, és kinyújtja csápjait másfelé is, de valahogy sérti a fülem, hogy Yoda emlegeti őt... Egyszerűen csak zavar. :D De majd megszokom. :D

Vader is emlegeti Jabbát az EPV -ben. :D Eléggé ismert személyiség lehetett, így ez nekem nem bántja a fülem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt érvei teljesen logikusak, ezt belátom. Nem állítom, hogy racionális oka van annak, hogy engem zavar... :D Talán csak annyi az egész, hogy az egyik kedvenc szereplőm beszél arról, akit talán legkevésbé bírok a Star Wars-ban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba már 600 éve ölte a Jediket?! Tudom hogy a RotJ idején mond valami ilyet, de ha ez igaz lenne, akkor az Ep1-ben Qui-gon nem kérdezte volna olyan könnyedén Wattótól, hogy vele akarja-e megbeszélni azt az elvesztett fogadást. Valahogy a filmből nem az jött le hogy blöfföl....

(szerintem az lesz, hogy eddig jóban volt a Köztársasággal, azután most sikerül ellene fordítani ezzel az elrablósdival..... Palpi kavar.)

 

Csak engem zavar még mindig a rajzstílus? Palpi ráncosabb, mint az Ep3-ban Windu után....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontos évszámhoz nincs jegyezve a jedik után érzett utálata. Luke-nak is csak annyit jegyez meg a Jedi visszatérben, hogy ő már akkor írtotta a jediket amikor jelentett valamit ez a név, hogy jedi. Ez lehetett a háború időszaka is.

 

A rajzstílus nekem se jön be. A karaktereknél legalábbis nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jabba már 600 éve ölte a Jediket?!

De ilyet nem is mondott senki :D

600 éves, de gondolom nem a kis gang-bandája élére született, és valószínűleg, mint tisztes alvezér, volt dolga a rend és béke őreivel így vagy úgy. Lehet, hogy már ölt Jedit, de nem tudták rábizonyítani (és nem feltétlenül kell gyűlöletből ölni, így akár Qui-Gon is elé járulhat, nem beszélve arról, hogy Jinnek nem kell elárulnia, hogy Jedi. Jabbának meg gondolom nincs beépített Jedidetektora) :D

De én is jobban bírnám azt a verziót, hogy a fiacskája itt bekrepál, Jabba a Jedikre keni, és aztán fordul ellenük. Az úgy egész jól kötné a filmekhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
Sztem itt már nagyobban is fent van

 

Aki tud letöltési linket a 480ashoz az légyszi tegye közzé. :(

 

Van már 720-as is. :roll:

 

Oldie: azok a legjobbak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jók ezek a V-19-esek, de már alig várom, hogy a "jó öreg" Y-szárnyú feltűnjön. :(

Egy kissebbfajta orgazmussal fog felérni. :P Bár a plakáton nincsenek rajta, így szerintem a mozifilmben se fogjuk látni őket. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja. Minden bizonnyal majd a sorozat vége felé kezd majd fel-felbukkani. Komoly szerepkört még nem tulajdonítanék nekik, mert ugye ott voltak az ARC-170-esek és őket láttuk szerepelni a harmadik részben.

Talán majd valami peremvidéki planetáris védelmi kötelékben szerephez jutnak. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.