Ugrás a kommentre

SAGA Kvíz


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Hát én egészen eddig a választ kerestem.... szóval... :) Remélem, azt küldtem be, ami a helyes válasz :P

 

 

És most már azért is meg fogom nézni az egészet, még akkor is, ha sírva fogom végigszenvedni, mert nyomorult torrentről már kb egy hónapja próbálom lehúzni, és még csak 90%-on van :P

Szerkesztve: - Lara Strong
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdésre Május 1.-e; 17:54-ig lehet beküldeni a helyes választ.

 

Ody, te az üzenetet 22:35kor küldted el nekem, ami rossz volt. Ez azt jelenti, hogy az új megoldásodat leghamarabb holnap 22:35kor küldheted el nekem, vagy később. De elébb nem tudom elfogadni.

 

Lara Strong is rosszat küldött, nála pedig holnap 23:13-ra módosul a legközelebbi időpont.

 

Na az első kérdés, ami izgalmakat is okoz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddigi helyes megfejtők:

 

Obi1

Szafina

Dzséjt

MissKarrde

Pildi

lokatelli

 

Donátnál is érvénybe lépett egy 24 órás BAN beküldési időpontjától. :) Ami azt jelenti, hogy új megoldást holnap 16:02-től küldhet be 17:54-ig. A bolygó lakói nem angolul beszéltek, hanem saját nyelvük volt. Angol megoldást nem fogadhatok el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, megtaláltam, de nem értem miért kell várnom 1 napot? Ha beküldhetem még így is úgy is egyszer, akkor miért kell várnom holnap négyig (nem biztos, hogy itthon leszek)? A szabálynak az a lényege, hogyha az első megoldást a határidő előtti 24 órában küldöd be, akkor már nem tippelhetsz újra, nemde? De ha még küldhetek egy tippet amúgy is, akkor minek kell várnom rá 24 órát?

 

Nem lehetne átfogalmazni úgy, hogy mindenkinek két tippelési lehetősége van, amennyiben az első tippje a forduló első 24 órájában érkezik?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt jó tudni... Pedig én mindkét variációt be akartam küldeni - már nagyon biztosra akarok menni :)

Hát ez az! Coce-nál semmit sem szabad a véletlenre bízni. Minden lehetséges válaszformát el kell küldeni. Ha megkérdi, hogy hogyan örülnek az ewokok, nem elég annyit írni, hogy yub-yub, hanem azt is le kell írni, hogyan yub-yubolnak :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez az! Coce-nál semmit sem szabad a véletlenre bízni. Minden lehetséges válaszformát el kell küldeni. Ha megkérdi, hogy hogyan örülnek az ewokok, nem elég annyit írni, hogy yub-yub, hanem azt is le kell írni, hogyan yub-yubolnak :)

Ne lőjük már le a döntő kérdést!!!!!!!!! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenki tovább jutott ebben a fordulóban is. :P

 

A helyes megfejtés Holt Kezed volt, vagy ennek különböző fonetikus megfelelői.

 

Ez a forduló tökéletes példa volt, hogy már az első választ is alaposan meg kell fontolni, ha később küldjük be a választ, vagy 2 példa is volt az elhamarkodott válaszok retorziójára. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez húzós volt... :P

Én is izgultam. :)

 

Ez tényleg az első nehezebb kérdés volt. Persze nem mindenkinek. Én először az Anakitusz Spirituszt írtam, mert úgy szólította az agg sámán Anakint. Utánna alaposan ledöbbentem, amikor nem láttam magam a helyes megfejtők között. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem nincs meg a CW, így először az emlékeimben kutakodtam (hisz én is láttam anno), aztán a sw.hu CW-s fórumán, és így jutottam el a net különböző szegletébe, ahol végül is megtaláltam, hogy "Ghost Hand"-nek szólították. Csakhogy Coce írta, hogy angolul nem jó, így tovább kerestem... de nehéz volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.