Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Dealer:Nem veszel pár halálpálcát?

Obi-Wan Kenobi:Nem akarsz halálpálcát eladni.

Dealer:Nem akarok halálpálcát eladni.

Obi-Wan Kenobi:Mész és átgondolod az életed.

Dealer:Megyek és átgondolom az életem.

:lol: :lol: :lol:

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eben a filmen nagyon sok jelenet van, ami igényt tarthatna a "legjobb" címre, de nekem nagyon tetszik az pl. amikor az egyik Jedi elővesz két lézerkardot és odadobja Anakinnak és Obi-Wannak a Geonosison. Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?! Gondolom az ep3-ban már egy másikat használt.....

Ha jól tudom, akkor hivatalosan nem tudni mi lett azzal a karddal. Alighanem elvették tőle és már nem került érdemben senkihez.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Amúgy elvesztettem a fonalat: mi lett azzal a karddal, ami Anakin kezében a droid gyárban krepált be?!

Az túl finom megnevezés rá, hogy bekrepált :), inkább totálkáros lett hisz ketté lett vágva, gondolom ezután már csak rosszvasnak volt jó :)

szerk::ennek fejében valószínű, hogy a Jawáknál van :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jaja, az ketté lett vágva, ráadásul az egyik fele egy fémlap alatt maradt. Még emléknek sem lenne értelme megtartani.

Az ep3-ban meg persze, hogy másikat használ, hiszen azt kapja meg Luke.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Azért a "We're still flying half a ship" sablonra itt is lehetett volna megtartani egy fél fénykardot :D Pláne hogy feleannyi idő és energia elkészíteni egy másik felet, mint egy teljesen újat.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Szerintem még azt a fél fénykardot is lenyúlták tőle, amikor elfogták. Biztos, ami biztos alapon. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nagyon sok jó jelenetben gazdag az Attack of the Clones. Szerintem az egyik legjobb egyértelműen a geonosisi csata a legvégén, az egy igazán ütős csatajelenet. Bírom még a coruscanti és a kaminói történéseket, utóbbit főleg. A Kaminón játszódó epziódból leginkább Obi és Jango harca nyerte el a tetszésem, de az is jó volt, ahogyan a magas, fehér teremtmény körbevezette a Jedit a klónok otthonaként szolgáló épületben, ezáltal betekintést nyerhettünk a katonák mindennapi életébe.

Szerkesztve: - caseyjones

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jango. Django az a westernhős. Bár a D-t nem ejtik, és neki is két pisztolya van. És ő is megpörgeti a tokba tevés előtt. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kedvenc jelenetem, amikor Padmé a légijszállítóból kizuhanva a homokban fekszik látszólag ájultan/félholtan, majd amikor jönnek a klónkatonák, felpattan ésmintha misem történt volna, elszalad velük.

Az egész SW univerzum legelcseszettebb momentuma.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ