Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Kedvenc jelenet

Ajánlott hozzászólás

Amúgy bezony zöld karikás, ezért került szóba az egész.

A port.hu-n 12-es korhatárral van számon tartva a film, és ha jól emlékszem, amikor legutóbb adták a TV-ben, ott "kiabált" a 12-es karika a jobb alsó sarokban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az EP3 besorolásához képest nézzük, akkor igen, de önmagában az EP2 is simán 12-es karika (a film elején a robbanás, Shmi halála, Jango fejvesztése).

Igen, ezt elismerem, de valóban relatíve vicc a dolog. :)

Caseyjones: igen, de eredetileg Korhatár Nélkül került a mozikba.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ennek a filmnek a zöld karikája főleg a magyar besorolási rendszerről árul el sokat.

Biztos megbugázta az Intercom.

Csoli. Én már nagyon régóta erre gondolok. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Beszélj a nejemmel légyszi, megadom a számát! ;)

Amúgy bezony zöld karikás, ezért került szóba az egész.

Hát, 6 évesnek bizony korai volt, akár zöld karikával, akár anélkül, de akkor nem tudtam lebeszélni róla. Nyaraltunk a Balatonnál, és a pár évvel nagyobb unokatesói mind jöttek velem a helyi kertmoziba, így ő is jött velünk. Más kérdés, hogy alig értett belőle valamit, mert ez volt az első SW film az életében. Kb. 2 éve kezdte igazán értékelni ezt a filmet. :) Így, ha úgy vesszük, már ezért sem lett volna hülyeség a 12-es karika. :)

Amúgy nekem is úgy rémlett, hogy korhatáros, de talán csak az én fejemben volt az. :D Tévében szerintem egyszer sem láttam, így onnan nem jöhetett a gondolat.

Szerkesztve: - Pildi

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A port.hu-n 12-es korhatárral van számon tartva a film, és ha jól emlékszem, amikor legutóbb adták a TV-ben, ott "kiabált" a 12-es karika a jobb alsó sarokban.

Ez nyilván akkor így van, de nem tudom mit kezdjek vele. A kiadványon ott virít zöld plecsni, míg a többin a 12-es. A moziplakáton is zöld volt.

Hát, 6 évesnek bizony korai volt, akár zöld karikával, akár anélkül, de akkor nem tudtam lebeszélni róla. Nyaraltunk a Balatonnál, és a pár évvel nagyobb unokatesói mind jöttek velem a helyi kertmoziba, így ő is jött velünk. Más kérdés, hogy alig értett belőle valamit, mert ez volt az első SW film az életében. Kb. 2 éve kezdte igazán értékelni ezt a filmet. :) Így, ha úgy vesszük, már ezért sem lett volna hülyeség a 12-es karika. :)

Amúgy nekem is úgy rémlett, hogy korhatáros, de talán csak az én fejemben volt az. :D Tévében szerintem egyszer sem láttam, így onnan nem jöhetett a gondolat.

Akkor komoly tűzkeresztséget kapott a gyerek, mind sw-ből, mind egyáltalán! :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem gondoljátok, hogy túl van már tárgyalva a korhatár besorolás téma, pláne, a Kedvenc jelenet című topikhoz mérten? ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nem gondoljátok, hogy túl van már tárgyalva a korhatár besorolás téma, pláne, a Kedvenc jelenet című topikhoz mérten? ;)

Jelenetek kitárgylásából burjánzott ki természetesen. De az ember sosem tudja mivel húzza ki a gyufát.

Néhol hömpölyög az off, és senki sem zavar. Aztán meg egy kis elterelődés is sok. Hát bocsi. :peace:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez nyilván akkor így van, de nem tudom mit kezdjek vele. A kiadványon ott virít zöld plecsni, míg a többin a 12-es. A moziplakáton is zöld volt.

Azért írtam, hogy lásd: azóta már rájöttek, hogy óriásit tévedtek anno a besorolásnál, így már hivatalosan is 12-es korhatáros a film. Amúgy meg igaza van Dzséjtnek, már jócskán túltárgyaltuk a témát. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Jelenetek kitárgylásából burjánzott ki természetesen. De az ember sosem tudja mivel húzza ki a gyufát.

Néhol hömpölyög az off, és senki sem zavar. Aztán meg egy kis elterelődés is sok. Hát bocsi. :peace:

Sehol nem "hömpölyög az off" hála a moderátoroknak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ