Ugrás a kommentre

The Clone Wars mozifilm


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt az ideje, hogy megnyíljon ez a topik.

 

Meg nem erősített hírek szerint a fenti dátumok valamelyikén fogják nálunk is bemutatni a Clone Wars 3D-t a mozikban!! Lehet örülni. :D Eme topik a magyar premierrel, és az ahhoz kapcsolódó hírekkel, közös filmnézéssel foglalkozik. Lehet lassan szervezkedni majd a bemutatóra. :D

 

Persze az amerikai vetítés visszhangjairól és a kritikákról is lehet majd írni, kivéve a Box Office eredményeket, mert annak külön topik lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt az ideje, hogy megnyíljon ez a topik.

 

Meg nem erősített hírek szerint a fenti dátumok valamelyikén fogják nálunk is bemutatni a Clone Wars 3D-t a mozikban!! Lehet örülni. :D Eme topik a magyar premierrel, és az ahhoz kapcsolódó hírekkel, közös filmnézéssel foglalkozik. Lehet lassan szervezkedni majd a bemutatóra. :D

 

Persze az amerikai vetítés visszahngajairól és a kritikákról is lehet majd írni, kivéve a Box Office eredményeket, mert annak külön topik lesz.

Én örülök :D Viszont Ody, szerintem lemaradtak a dátumok...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A szabadság drága kincs, mivel kevés van belőle, és a nyár végére jócskán meg is fogyatkozik. Ez még nem teszi kizárttá a dolgot, mert esetleg azon a pénteken intézhetek más ügyeket is, de erről most nem tudok nyilatkozni. Viszont az biztos, hogy a szombat egyéb okból is jobb volna, mint pl. hogy kipihentebb az ember. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg gyerekenként plusz kettő évente :)

De Pildinek igaza van abban, hogy drága kincs a szabi. Én is háromszor meggondolom, hogy mire használom el az évi 22-őt. Pl nekem ebből kell orvoshoz is járnom :)

És szerintem ebből nem lesz éjféli vetítés, szóval marad szimplán a szombat nézésre. Én úgyis csak akkor nézném, éjfélin nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drága kincs? szerintem neked van vagy 30 nap szabid. Az meg barátok közt is hat hét...

Egészen pontosan 34 nap éves szabim van, ha már így számon van kérve. Elhiszed nekem, hogy éppen csak kitart egy évre (ebből a +7 napot a három gyerekre nem véletlenül adják, mert amit ebből rájuk fordítok, az sokkal több), vagy tételesen be kell számolnom róla, hogy mire használom, ahhoz, hogy hitelt adjál ama kijelentésemnek, hogy a szabadságot drága kincsnek tartom? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Megvan a magyar premier dátuma! Szeptember 18. -a, csütörtök! Az intercom oldalán olvasható. Ha adják a MOM parkban inkább ott kellene megnézni nem? Huszadika pont jó lenne. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos igaz, többszöri átszállás nektek a Nyugatitól. Valószínűleg nincs akkora különbség a Westend és a MOM között (főleg, hogy már az előbbiben is van digitális vetítési lehetőség), hogy megérje a többlet időt és költséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Westendben is van már digitális kamera :D

Hát, ha beviszed, akkor tuti lesz, bár lehet, hogy a mozisok csúnyán fognak nézni :)

 

Hát, ha van digitális vetítő a Westendben, akkor maradhatunk ott, mert az nekem is kényelmesebb utazás szempontjából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.