Ugrás a kommentre

Utalások más művekben


lokatelli

Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?  

71 felhasználó szavazott

  1. 1. Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?

    • Igen, de csak többszöri nézésnél veszem észre.
      6
    • Igen, mindig kiszúrom els?re.
      45
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más mondja, merre van.
      0
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más megmutatja pontosan hol van.
      0
    • Változó. Van, hogy észreveszem, van, hogy nem.
      18
    • Nem szoktam észrevenni. Túl leköt a film, nem figyelek eléggé.
      1


Ajánlott hozzászólás

Lehet, hogy akkoriban még nem vették annyira komolyan ezt. Bezzeg ma... Képzeld el mit kapna az aki ilyen plakáttal előállna. :D De eleve nem is engednék. Lucas idejében hírhedten kemények voltak az ügyvédjeik. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

12 minutes korábban, Ody Mandrell írta:

Lucas idejében hírhedten kemények voltak az ügyvédjeik. 

A Disney ügyvédjei azokat az ügyvédeket szívatják szórakozásból. :D Egy ilyen kisfilmes stábot a reggeli kávé mellé fogyasztanának el, aztán meg úgy beperelnék a családokat, hogy még az ükunokák is a Disney kastély pincéjében robotolnának. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 2016. 07. 04. at 12:18 PM, csoli1138 írta:

Fanboys:

Nyilván az egész film ide tartozik, de most találtam egy nagyszerű gyöngyszemet.

Egy véletlen, de utólag is nagyszerű előreutalást.

Mikor a betörnek a Ranch-re a bemutatóterembe és meghatottan állnak, elhangzik a: "hazaértünk!"

Óriási volt mert csak másodjára néztem a filmet megjelenése óta, és épp erre gondoltam, hogy most ezt kéne mondani. Nem emlékeztem rá. És erre ott van! Csúcs! :)

Az egy nagyon, nagyon, nagyon jó kis film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A holnap legendái című DC sorozat 2. évadának 9. részében a szereplők 1967-be utaznak, ahol megzavarnak egy film forgatást ahol Lucas is ott van, ettől a mester felhagy a filmezéssel és így nem készíti el sem a Star Warst sem az Indiana Jonest amik két csapattagot (Brandon Ruth/Atom/fizikus, Nick Zano/Acél/történész) is inspirált a tudományos pálya felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit elhamarkodtam a komment írást, most a részt végig nézve egyértelműen látszik,  hogy az egész Lucas és munkássága előtt tisztelgett. Nem egyszer elhangzik miközben győzködik a filmezés folytatására, hogy mennyire inspirálóak lesznek a filmjei, elhangzik, hogy Ő az utolsó reményük :) és a komplett szemét zúzós jelenet át lett emelve :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
  • 5 hónappal később...

Na kérem, egy gyönyörű utalást láttam a Barátom Róbertgidában, magától Ewan McGregortól. Nem is kell párhuzamos videót linkelni.

Tessék már megnézni hogy pörgeti meg azt az esernyőt 0:50 után picivel! Tisztára TPM! Hatalmas! Egy jedi nem vész el csak átalakul. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

A Hangya (2015)

" A Fullánk páncél lézerágyúi pontosan ugyanolyan hangot adnak ki, mint amit az AT-AT lépegetők tüzeléskor a Star Wars-filmekben. Külön érdekesség, hogy lévén mind a Marvel, mind pedig a Star Wars filmjeit a Disney birtokolja, a Második Fázis összes darabjában visszatérő tisztelgés volt a Csillagok Háborúja-sorozat előtt, hogy valaki mindig elveszítette az egyik kezét. "

https://marvelmagyarorszag.blog.hu/2019/04/21/21-easter-egg-a-marvel-moziverzum-eddigi-filmjeibol?fbclid=IwAR3m3xZlicklFH5MklQZlRaZtQ6CkI5ZIMXvk_2EU3gTo9z2KGcXlctiwa0

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Azért a félreértés elkerülése végett, nem Lobot figurája miatt lett kivágva, ahogy azt a kolléga fent oly tévesen megállapította. ;) 

Az meg egyenesen szánalmas, hogy ilyen semmi témáról valaki képes ilyen kontextusba helyezett cikket írni. Ezen már tegnap elszörnyülködtem. :facepalm:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
8 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

A Toy Story 4-ben, Woody és egy barátja több bulizó játék között sétál, az egyikkel váltanak is pár szót, miközben mellette egy Obi-Wan figura levágja egy Ponda Baba figura karját. :D

Látnom kell a Toy Story 4-et.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Future Man című sorozat 2. évadának 4. részében a címszereplő egy sivatagban bolyong a melegtől és a kiszáradástól hallucinál, "meglátja" Jézust akit megkér, hogy változtassa a homokot vízzé ezután kb. ugyanaz a párbeszéd zajlik le köztük, mint Luke és Obi-Wan közt a Hothon :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.