Jump to content
lokatelli

Utalások más filmekben

Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?  

69 tag szavazott

1. 1. Találkoztál már Star Wars utalással más filmben?

• Igen, de csak többszöri nézésnél veszem észre.
      6
    • Igen, mindig kiszúrom els?re.
      44
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más mondja, merre van.
      0
    • Csak akkor szoktam észrevenni, ha más megmutatja pontosan hol van.
      0
    • Változó. Van, hogy észreveszem, van, hogy nem.
      17
    • Nem szoktam észrevenni. Túl leköt a film, nem figyelek eléggé.
      1

Recommended Posts

Ezzel még a "világ legdrágább alacsony költségvetésű filmjét" elkészítő Lucasfilmnek sem érte meg bajlódnia. :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy akkoriban még nem vették annyira komolyan ezt. Bezzeg ma... Képzeld el mit kapna az aki ilyen plakáttal előállna. :D De eleve nem is engednék. Lucas idejében hírhedten kemények voltak az ügyvédjeik. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

12 minutes korábban, Ody Mandrell írta:

Lucas idejében hírhedten kemények voltak az ügyvédjeik. 

A Disney ügyvédjei azokat az ügyvédeket szívatják szórakozásból. :D Egy ilyen kisfilmes stábot a reggeli kávé mellé fogyasztanának el, aztán meg úgy beperelnék a családokat, hogy még az ükunokák is a Disney kastély pincéjében robotolnának. :) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Az Odaát új részében Lucifer kölke Netflixen Clone Wars-t nézt, és megnevesíti Anakint és Ahsokát is (igaz az utóbbit kissé másképp ejti, mint kellene)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ja, "oszáká"-n én is felvontam a szemöldököm. Amúgy nem tudom, a feliratkészítő mi alapján fordította a The Clone Warst "A klónok támadása"-ra. De maga az utalás jó pont volt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
On 2016. 07. 04. at 12:18 PM, csoli1138 írta:

Fanboys:

Nyilván az egész film ide tartozik, de most találtam egy nagyszerű gyöngyszemet.

Egy véletlen, de utólag is nagyszerű előreutalást.

Mikor a betörnek a Ranch-re a bemutatóterembe és meghatottan állnak, elhangzik a: "hazaértünk!"

Óriási volt mert csak másodjára néztem a filmet megjelenése óta, és épp erre gondoltam, hogy most ezt kéne mondani. Nem emlékeztem rá. És erre ott van! Csúcs! :)

Az egy nagyon, nagyon, nagyon jó kis film.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A holnap legendái című DC sorozat 2. évadának 9. részében a szereplők 1967-be utaznak, ahol megzavarnak egy film forgatást ahol Lucas is ott van, ettől a mester felhagy a filmezéssel és így nem készíti el sem a Star Warst sem az Indiana Jonest amik két csapattagot (Brandon Ruth/Atom/fizikus, Nick Zano/Acél/történész) is inspirált a tudományos pálya felé.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kicsit elhamarkodtam a komment írást, most a részt végig nézve egyértelműen látszik,  hogy az egész Lucas és munkássága előtt tisztelgett. Nem egyszer elhangzik miközben győzködik a filmezés folytatására, hogy mennyire inspirálóak lesznek a filmjei, elhangzik, hogy Ő az utolsó reményük :) és a komplett szemét zúzós jelenet át lett emelve :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez