Ugrás a kommentre

A The Clone Wars zenéje


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Megjelenés dátuma: augusztus 12. Kíváncsian várom! Addig is íme a borítók, és a korong festése. Nagyon szép és igényes, méltó a Star Wars -hoz. Ott a helye a gyűjteményben!

 

frontbgks0.jpg

 

posterbgwr0.jpg

 

cdbgvb1.jpg

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailerek alapján igényes zenék fognak felkerülni a korongra. Hol lehet előrendelni? :D

SimonZ mester aláírása meg hol maradt le a második képről?! :)

 

Előrendelés az isohunt.com -on. :D Egyébként a második kép valóban SimonZ keretes szerkezetére emlékeztet! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos :D Vagy nagy siker lesz, vagy nagy bukás. De az SW rajongók nagy része elég konzervatív (elég az első három rész fogadtatására gondolni), szóval a fanyalgásra nagyobb az esély.

Mi nem fanyalogtunk. :) Egyébiránt nekem eredetiben kell ez a kiadvány!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos :D Vagy nagy siker lesz, vagy nagy bukás. De az SW rajongók nagy része elég konzervatív (elég az első három rész fogadtatására gondolni), szóval a fanyalgásra nagyobb az esély.

Azért ennyire talán nem nagy a "vész". A Star Wars videójátékokban (igaz, ezek nem mozifilmek, de hát voltaképpen ez is inkább lesz tv-sorozat) elég sok "új" zeneszerzőtől származó dallam van, amiket mind elfogadott legalábbis az a része a rajongóknak, akik játszanak is eme játékokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előrendelés az isohunt.com -on. :D

 

Nem akartam írni...de így van... :D :D

Amúgy nagyon jól hangzik. Jó lenne már meghallgatni. Kíváncsi vagyok.

De azért az a kis poszter még ütűsebb!!!

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti nem veszem meg... meghallgatom majd, de még az eredeti Williams kiadásokra sincs pénzem, nemhogy egy eleddig "no name" csávó lemezére... (vagy van már valami híresebb referencia munkája?) már pedig SW név alatt minden zenei CD ott kezdődik, hogy 5000...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tuti nem veszem meg... meghallgatom majd, de még az eredeti Williams kiadásokra sincs pénzem, nemhogy egy eleddig "no name" csávó lemezére... (vagy van már valami híresebb referencia munkája?)

Hát annyira azért nem noname. Referenciának olyan címeket lehetne felsorolni, mint CSI: Miami, Star Trek Enterprise, Wing Commander, Tremors 3, Stargate SG-1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magyar vagy-e? Erre a gondolkodásra ne legyél büszke.

Már miért is????Nehogymár te ne warezzolj ember.Ahogymár említettem A Star Wars filmeket én is veszem, de a zenéket nem.Meg igazából Donáton akartam segíteni.

 

Ja igen és hogy ide a nemzetiségem?

 

Ki volt aki a "Z"-s EP1-et megnézte a bemutató elött?Gondolom persze a legális változatot.Hát nem én.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért is????Nehogymár te ne warezzolj ember.Ahogymár említettem A Star Wars filmeket én is veszem, de a zenéket nem.Meg igazából Donáton akartam segíteni.

 

Ja igen és hogy ide a nemzetiségem?

Aztán az kit érdekel, hogy Te hogy szelektálsz ember! Itt a felfogás maga gázos! Biztos letöltöm előbb én is, ha nálunk várni kell. De ha megjelenik azonnal megvásárolom.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aztán az kit érdekel, hogy Te hogy szelektálsz ember! Itt a felfogás maga gázos! Biztos letöltöm előbb én is, ha nálunk várni kell. De ha megjelenik azonnal megvásárolom.

 

 

Be vagy b*szva?Állítsd már le magad.Milyen jogon vonsz te engem felelősségre?Kutyát nem érdekli, hogy te megveszed.Mindenki warezol.Még te is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be vagy baszva?Állítsd már le magad.Milyen jogon vonsz te engem felelősségre?Kutyát nem érdekli, hogy te megveszed.Mindenki warezol.Még te is.

 

Itt Te szoktál berúgva lenni. Még egy ilyen hozzászólás és törlöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A régi Trilógia az bizony fölfelé.... már ahol még van. Az újak viszont lefelé :D

 

Meglátjuk, milyen árban lesz.

 

Abban szerintem igaza van Frenkie-nek, hogy mielőtt megveszel egy lemezt, érdemes meghallgatni. Én pl. a film alatt annyira nem összpontosítok a zenére (jó, ha nagyon jó, az persze megüti a fülem), ezért érdemes először letölteni,aztán ha bejön, és elfogadható árban van, akkor meg megvenni. Nekem ez az álláspontom.

 

Dzséjt: Értem, de ezek nekem nem mondanak sokat. Mármint most már látom, hogy nem No Name, de sajnos ezek közül egyet sem hallottam még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én akkor sem tudnám mostanság megvenni, ha tetszene is. SW-t is csak akkor veszek, ha tetszik és érdekel, a logó még nem alap arra, hogy megvegyem.

És majdnem mindenki warezol, többnyire érthető okokból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár én törekszem arra, hogy eredeti CD-im legyenek úgy általában, de az SW filmek zenéje az Ep3 kivételével mégis csak letöltve van meg. A régi részek zenéjét még csak nem is láttam sehol eredetiben, az újak meg csak akkor kezdtek érdekelni ilyen szinten, amikor már nem lehetett kapni, így máshogy kellett megoldanom. Az Ep3 zenéjével viszont mázlim volt, az xpress-en 3500 Ft-ért vettem a CD+DVD kiadást, ami abszolút alkalmi vétel volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Értem, de ezek nekem nem mondanak sokat. Mármint most már látom, hogy nem No Name, de sajnos ezek közül egyet sem hallottam még.

Hát az már egy másik kérdés :D Én is csak a Stargate-et, a Tremors 3-at és a Wing Commandert ismerem jobban (a WC-nek egész jó a mjúzikja, ahhoz képest, hogy milyen a film). Hát majd elválik, milyen lesz. Amúgy, én filmzenét előzetesben a film alatt szoktam meghallgatni, aztán jutok hozzá ily-oly módon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, sajna én meg így jártam az ep2 filmmel, mire lett dvd lejátszóm, addigra már nem igazán lehetett kapni a filmet. Sajna vannak ilyen esetek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár én törekszem arra, hogy eredeti CD-im legyenek úgy általában, de az SW filmek zenéje az Ep3 kivételével mégis csak letöltve van meg. A régi részek zenéjét még csak nem is láttam sehol eredetiben, az újak meg csak akkor kezdtek érdekelni ilyen szinten, amikor már nem lehetett kapni, így máshogy kellett megoldanom. Az Ep3 zenéjével viszont mázlim volt, az xpress-en 3500 Ft-ért vettem a CD+DVD kiadást, ami abszolút alkalmi vétel volt. :D

A fehérvári Mediában még pár hete (vagy hónapja) láttam a trilogy-t (a 2004-ben kiadott csomagolásban), meg lehet még az ep1 is kapható ott (anno ott vettem meg ezt a négyet kb. 8000-ért).

Az ep2-vel szerencsém volt, azt valami eldugott netes boltban szereztem 500 Ft-ért (még azt hiszem az sw.hu-n is volt hír, hogy ennyi) :D

Ezt meg majd elválik, hogy megveszem-e. Ha üti a mércét, fülbe mászik a dallama, és lehet majd kapni itthon is (mert ugye az már egy másik kérdés), akkor beruházok rá, az fix.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.