Ugrás a kommentre

The Clone Wars DVD és Blu-Ray


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Örüljünk, hogy egyáltalán nálunk is megjelenik. (úgy látszik ez a nap emlékezetes lesz (sorozat indulása, DVD megjelenésének híre) És az Xpress-től még várhatóak hozzá jó dolgok.

Fémdoboz, vagy papírtok, vagy hasonlók. (lsd. Sweeney Todd, Indy 4, Ghost in the Shell ...stb)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is drukkolok. De azért a fémdobozos változatot felejtsétek el, ilyen kis bevételű filmnél nem próbálnák be sajnos. Szerintem feknije se lesz.

Szerencsére az emberek mindig rákapnak az xpressen ezekre az akciókra, szóval szerintem a 2 dvd-s kiadás már borítékolható.

 

Pildi: Az amazonon elég drága árak vannak, ebay rulezzz. Ha esetleg nem jelenik meg az extra változat a Clone Wars-ból, szerintem nyugodtan megrendelhetitek onnan, kijöne 3000 forintból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: Az amazonon elég drága árak vannak, ebay rulezzz. Ha esetleg nem jelenik meg az extra változat a Clone Wars-ból, szerintem nyugodtan megrendelhetitek onnan, kijöne 3000 forintból.

Én már a múltkor néztem az e-bay-t, amikor a filmzenei CD-nél ajánlottad, de ott használt cuccokat lehet venni, úgy láttam. Megmondom őszintén, ilyesmit használtan venni nincs nagy kedvem. Az amerikai amazon pedig egyáltalán nem drága (az angol és a német az), csupán DVD-ben más kódolású, mint amit mi használunk (én normál DVD lejátszón nézem a filmeket), így ebben a termék kategóriában nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én már a múltkor néztem az e-bay-t, amikor a filmzenei CD-nél ajánlottad, de ott használt cuccokat lehet venni, úgy láttam. Megmondom őszintén, ilyesmit használtan venni nincs nagy kedvem. Az amerikai amazon pedig egyáltalán nem drága (az angol és a német az), csupán DVD-ben más kódolású, mint amit mi használunk (én normál DVD lejátszón nézem a filmeket), így ebben a termék kategóriában nem jó.

 

Minden kapható az eBay-en, legyen az használt vagy teljesen új. Én is újjonnan rendeltem múltkor dvd-t.

Ha angliából rendelsz(R1), akkor amiatt se kell aggódnod hogy más régiókódú, mivel európán belül azonosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendeljétek elő sokan, hogy legyen kétlemezes verzió

http://www.xpress.hu/dvd/film.asp?FILMAZ=9...033349979679857

 

Kérést vettem :D Végre újra "átélhetem" azt a nagyon nagyon jó érzést, hogy Star Wars kiadvány rendelek. Olyan izgatott vagyok mint egy kisgyerek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.