Ugrás a kommentre

1x04 - Destroy Malevolence


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Itt jön az ki legjobban, ami majd később a birodalomnál is látszódik. A "jók" gyors, pontos hajókkal bírnak, míg a gonoszok, lassú, de szinte repülő erődökkel támadnak. Itt is, a már lerombolt pajzsok és a légüres térben folyamatosan égő és füstölő hajót sem tudják a Köztársaságiak, még megállítani sem. Az meg külön vicces, hogy kb. végig a hajtóműveket lövik, mégsem okoznak nagyobb károkat benne.

 

Húh, a belső tér pedig külön durva, egy kisebb város, ilyen egy igazi zászlós hajó.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokszor én azt nem értem, hogyan mérik fel a vezetők az ellenfél túlerejét. Ebben a két részben is, sokszor volt szó róla, hogy ki mennyivel erősebb, mennyivel jobbak a hajóik, aztán jön egy olyan rész, mint az 5. és majd a 6. ahol teljesen felrúgják az eddigi nézeteiket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez az epizód volt a kedvencem a trilógiából, és épp olyan közjátékok miatt, mint Padmé és Anakin kettőse a vonaton, vagy ahogy hárman megint együtt vannak a slamasztikában Obi-wannal, vagyis a régről ismert karakterek kapcsolatának bemutatása miatt, ami az előző két epizódból, és így a sorozat kezdetéről hiányzott. Nem kell ezt mindig felemlegetni, mert a sorozat elsősorban nem erről szól, de időnként jó kettejük szerelmét ill. a két Jedi barátságát működés közben látni. :) Nekem mindig nagyon bejön, amikor pl. Obi-wan a legnagyobb bizalom jelét adja Anakin felé, mint itt is, amikor egy eléggé reménytelen helyzetbe és a tervről semmit sem tudva kiséri el egykori tanítványát. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.