Ugrás a kommentre

1x05 - Rookies


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem is tetszett az a rádió vagy mi amit hallgattak. Jó látni, hogy ilyen lazák és nem merevek.

 

 

 

Különben szerintem a droid úgy bukott le Codyék elött, hogy kétszer mondta a "roger" szót egymás után.Gondolom a klónok csak egyszer mondják, vagy más szót használnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom a klónok csak egyszer mondják, vagy más szót használnak.
Azok a "Copy that."-et és a "Roger that."-et nyomják.

Rex amúgy már a hajón jelezte hogy nem stimmol neki valami.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, már biztos gyanakodtak a hajóban is, hiszen ellenőrzést nem szokás úgy visszautasítani, hogy kösz, de kösz nem. Azt csak egyféleképpen lehet visszautasítani: sehogysem. :roll:

Nagyon erre ment ki a játék. A leszálló platformon is eljátszotta a droid, hogy minden rendben és már mehetnek is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film közben eszembe jutott, hogy a klónok milyen jól illenek a Jedijeikhez: Cody parancsnok Kenobi tábornokhoz, Rex pedig Anakinhoz, aki inkáb harcosféle, nem vezető (bár az egyébként, de inkább a sűrűjébe megy) :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film közben eszembe jutott, hogy a klónok milyen jól illenek a Jedijeikhez: Cody parancsnok Kenobi tábornokhoz, Rex pedig Anakinhoz, aki inkáb harcosféle, nem vezető (bár az egyébként, de inkább a sűrűjébe megy) :)

Ez tök jó! Eddig még nem is gondoltam erre az aspektusra. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó rész volt. Ez az epizód, meg a klónokkal foglalkozó epizód részletek a legjobbak, mert olyan aspektusait mutatják meg a SW saganak, amivel a filmek nem foglalkoztak. És annyira jó, hogy minden rész tele van olyan apróságokkal, amit egyszeri nézésre lehetetlen észre venni. Én pl. nem szúrtam ki a női posztereket, amiket lejjebb említett valaki.

Pici negatívum, hogy a droidok borzasztó módon nem tudnak lőni. A roham droidoknál még oké, de hogy a kommandós droidok se találják el Rexet és Codyt a leszálló platform közepén az durva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem hiányzot. kissé unalmas lenne ha minden részben csak őrá koncentrálna a sztori, elvégre a háború széles körben elterjedt a galaxisban és számos lehetőséget ad arra, hogy így több fontos karakter is szerepet kapjon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem hiányzot. kissé unalmas lenne ha minden részben csak őrá koncentrálna a sztori, elvégre a háború széles körben elterjedt a galaxisban és számos lehetőséget ad arra, hogy így több fontos karakter is szerepet kapjon. :)

Én csak arra gondoltam, hogy pl. Anakin mellett feltűnik, hisz a padawanja. Nem kell, hogy rá fókuszáljon a sztori...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hiányát én sem éreztem, bár feltűnt, hogy nincs ott. Semmi szerepe nem volt, arra meg minek legyen ott, hogy csak álljon a háttérbe? Túl sok szerepe még Anakinnak és Obi-Wannak sem akadt. Ráadásul Obi-Wan még azon is meglepődött, hogy Anakin ébren volt, szóval lehet Ahsoka aludt a mestere helyett is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem olyan, jó, hogy a droidok poénkodnak, meg a klónok csajoznak...

A droidokba nincs bele programozva ilyen, bár a hangulatnak jót tesznek a poénjaik.

A klónoknak, meg mikor van kimenőjük??? Arra vannak teremtve, hogy harcoljanak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra vannak teremtve, hogy harcoljanak.

De amellett "emberek" is, akik elfáradhatnak és megőrülhetnek, és rendelkeznek bizonyos biológiai szükséglettel, amit nem árt kiélniük. Legalábbis, sosem volt szó arról, hogy eunuchok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a részben volt róla szó, hogy csajoznak (még csak angolul láttam), vagy a poszterekből következtetek erre? Mert nem hiszem, hogy Kaminon túl sok emberrel/klónnal "kompatibilis" nőnemű szaladgált volna, a hadszíntéren sem lehet túl sok a női Jediket kivéve, de ők ilyen szempontból ugye nem játszanak. Szóval mikor, hol és kivel csajoztak volna?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben a részben volt róla szó, hogy csajoznak (még csak angolul láttam), vagy a poszterekből következtetek erre? Mert nem hiszem, hogy Kaminon túl sok emberrel/klónnal "kompatibilis" nőnemű szaladgált volna, a hadszíntéren sem lehet túl sok a női Jediket kivéve, de ők ilyen szempontból ugye nem játszanak. Szóval mikor, hol és kivel csajoztak volna?

Szerinted csata után ők visszamennek Kaminora, vagy mi? Totál szét vannak szórva a galaxisban és ugye van, hogy nem a nap 24 vagy az ottani keringési időnek megfelelő órában harcolnak. Vagy nézzük példának ezeket a helyőrségeket. Nem mindegyik lakatlan holdon épült. Szükségleteik meg ugye nekik is vannak. Szóval vagy műszak után, a kimenőn benéznek valami lokálba, vagy pedig "házhoz" hívják az illető hölgyeményt. De az is lehet, hogy néhányuknak komoly kapcsolata van, ezt nem tudhatjuk. Másrészről meg hallgasd meg figyelmesen miről is beszélnek az epizód elején :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerinted csata után ők visszamennek Kaminora, vagy mi? Totál szét vannak szórva a galaxisban és ugye van, hogy nem a nap 24 vagy az ottani keringési időnek megfelelő órában harcolnak. Vagy nézzük példának ezeket a helyőrségeket. Nem mindegyik lakatlan holdon épült. Szükségleteik meg ugye nekik is vannak. Szóval vagy műszak után, a kimenőn benéznek valami lokálba, vagy pedig "házhoz" hívják az illető hölgyeményt. De az is lehet, hogy néhányuknak komoly kapcsolata van, ezt nem tudhatjuk. Másrészről meg hallgasd meg figyelmesen miről is beszélnek az epizód elején :)

 

Majd megnézem újra. Oké, hogy nem állandóan harcolnak, meg nem csak a harctéren vannak x órában, de akkor is fura elképzelni a sok jango arcot egy Cantine szerű kocsmában, amint a twilek lányokat fűzik.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd megnézem újra. Oké, hogy nem állandóan harcolnak, meg nem csak a harctéren vannak x órában, de akkor is fura elképzelni a sok jango arcot egy Cantine szerű kocsmában, amint a twilek lányokat fűzik.:)

A sok tökegyforma bith, rodi, durosi mellett kinek tűnik fel? :D Valószínűleg sok fajnak amúgy is egyforma az ember. A csaposnak meg mindegy, amíg fizetnek, vagy nem lövik szét a bárt :D

Arról nem beszélve, hogy nők is szolgálnak a Nagy Hadseregben, lásd ep3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehet, hogy csak Jango reflexei ilyen jók?
Amaz magyarázattal együtt a "lehet hogy a reflexeik miatt van" is eszembe jutott de Yoda barlangbeli mondókája után nekem a másik elmélet jön be jobban. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.