Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Szimplán csak nem győztetek meg, mit kell ezen magyarázni?

Hát ha a tervrajzok - amik alapján elkészítik a karaktermodelleket - nem elég bizonyíték neked, hogy Ahsoka csak a szarvai miatt tűnik magasnak, akkor tényleg elég lehetetlen a meggyőzés :D

Belegondolva alapból hülyeség arra Rebelsre hivatkozni (és elismerem ebbe én is bele estem)

Jó, csak akkor milyen alapon várod el, hogy Ahsokát magas színész játssza? Mert ha a Rebels - ami tudomásom szerint az egyetlen mű, ahol valódi felnőttként ábrázolva van - nem vehető megfelelő hivatkozási alapnak, akkor tényleg semmi okod nincs arra, hogy magas színésznőt kívánj Ahsoka megformálójaként ;)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, elismerem, a magasság nem volt a legjobb érv Rosari Dawson ellen, de lássuk ehhez mit szóltok!

 

Most tudtam meg, hogy Rosario Dawson játssza Donna Hylton "civil jogi aktivistát", a róla szóló filmben. Azt a Donna Hylton-t aki a múlkori washington-i Nemzetközi Nő Felvonuláson vagy mi a f*szomon, a női büntetettek jogairól, meg a nőket elnyomó társadalomról, meg szexuális bántalmazásról papolt...úgy hogy ő maga 27 évet volt börtönben, mert a 80-as években részt vett egy 62 éves férfi elrablásában, megkínzásásban és meggyilkolásában, ő személyesen többek közt fogókkal csavargatta szerencsétlen ürge heréit, és egy 1 méter hosszú vascsövet dugott fel a végbelébe! Ez utóbbi cselekedetét később azzal a felkiáltással védte, hogy "Úgyis b*zi volt, mert remegett az élvezettől"!

 

Aki egy ilyen undorító, aljas, képmutató, kétszínű kígyót, az őt dicsőítő filmben eljátszik, pláne hogy még akarta is a szerepet, szerintem maradjon rohadt távol Ahsokától! :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: :lol: :lol:

Hát ez se lesz a legjobb érv.

Ha egy olyan filmben játszaná ezt a nőt, ami annak mutatja be ami, akkor nem lenne kifogásom ellene. De az alapján, amit eddig olvastam ez a film ennek a beteg állatnak az "önéletrajza" alapján készül, dicsőíti őt, meg próbálja kimagyarázni, hogy hát ő is csak áldozat volt. Aki ebben a mocsokban részt vesz, annak szerintem semmi keresnivalója itt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egy ilyen undorító, aljas, képmutató, kétszínű kígyót, az őt dicsőítő filmben eljátszik, pláne hogy még akarta is a szerepet, szerintem maradjon rohadt távol Ahsokától! :angry:

Ez most komoly? Ilyen dolgok miatt ítélsz el egy színészt/színésznőt, mert hogy eljátszik egy olyan karaktert aki megkínoz egy embert?

 

Akkor fel se hozom pl: Ralph Fiennes aki Schindler listája-ban egy olyan (valós)nácit játszott hogy poénból lőtte az erkélyről a zsidókat. Vagy egy tucat olyan színészt akik híres valós maffiózókat játszottak el akik szintén nem finomkodtak az emberekkel.

Úristen ilyen barmosságot se hallatom még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez most komoly? Ilyen dolgok miatt ítélsz el egy színészt/színésznőt, mert hogy eljátszik egy olyan karaktert aki megkínoz egy embert?

 

Akkor fel se hozom pl: Ralph Fiennes aki Schindler listája-ban egy olyan (valós)nácit játszott hogy poénból lőtte az erkélyről a zsidókat. Vagy egy tucat olyan színészt akik híres valós maffiózókat játszottak el akik szintén nem finomkodtak az emberekkel.

Úristen ilyen barmosságot se hallatom még.

:facepalm: Nem most mondtam, hogy nem azzal van bajom, hogy eljátssza a szerepet, hanem azzal, hogy milyen filmben? A film nem arról szól, hogy milyen szörnyű ez a nő, hanem arról, hogy micsoda egy hős feminista ikon! A náciknál maradva, az hogy venné ki magát, ha például egy színész Hitler-t játszaná egy olyan neonáci propaganda filmben, ami dícsőíti a "Führer"t, és utána teszem azt jelentkezne például egy Holokauszt dráma főszerepére? Ugye, hogy enyhén visszataszító?

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki egy ilyen undorító, aljas, képmutató, kétszínű kígyót, az őt dicsőítő filmben eljátszik, pláne hogy még akarta is a szerepet, szerintem maradjon rohadt távol Ahsokától! :angry:

Nem tudom, hogy ezt olvasva a kíntól vagy a nevetéstől sírjak. Köztes megoldás, eltakarom az arcomat: :facepalm: Nem tudom, mi a szánalmasabb. Hogy elítélsz egy színészt, mert végzi a munkáját, vagy azért, mert elítéled egy olyan film miatt, amit még el sem kezdtek forgatni(!!!), de még rendező és forgatókönyvíró sincs (tehát történet sincs!!!!), sőt, még Dawsonnal sem írtak alá semmit. Ja, de te olvastál róla. Hol, a Blikkben? :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó elismerem felindulásból írtam. De ettől még visszásnak tartom az egészet. Ha kiderül, hogy egy tényszerű és tárgyilagos filmről van szó, nem valami propaganda sz*rról, akkor készséggel elnézést fogok kérni, de előbb nem.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökmkndegy. Érdekli a szerep, mert kihívás az eljátszása, vagy akármi más is lehet.

Aki színészt szerep alapján ítél, vagy a szerepválasztás indíttatása miatt, az tévúton jár.

Sok szempontból a munkám miatt én is gonosz vagyok. Pedig csak a dolgomat teszem. Bele se menjünk.

Így is túl messzire jutottunk.

Ahsokán belül a live action téma is utópia, hát még a casting, hát még a casting kifogásolása vitatható alapokon.

Érződik így egy sorba írva a "nevetségesség-faktor" nem? (az idézőjeles rész jó Agymenők cím lenne nem? ;) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Állítólag tegnap megerősítették, hogy visszatér a Rebels 4. évadában... http://widescreen.hu/ahsoka-tano-visszater-star-wars-lazadok-negyedik-evadjaban/

Ez biztos? Nem rémlik ilyesmi

Biztos nem igaz, sehol se írnak róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.puliwood.hu/hirek/rosario-dawson-alakithatja-ahsoka-tanot-227311.html

 

Mit szóltok? Szerintem nem lenne rossz a nő Ahsokának. Kivégeztem a Daredevil első két évadát, illetve a Luke Cage első évadát most nézem, mindkettőben szerepel, és úgy gondolom, jó színész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Filoni megosztotta, hogy lett volna egy Ahsoka - Bendu jelenet a 2. évadfinálé előtt. Itt egy rövid részlet a beszélgetésükből:

 

Bendu: "You are set on this confrontation then?"

Ahsoka: "I have to know the truth."

Bendu: "So be it, but understand this, much will change as a result of this encounter, including you."

Ahsoka: "Isn't that true of all things, as time advances?"

Bendu: "My dear, when I say change, I mean death."

Ahsoka: "So I will die?"

Bendu: "Will you? I didn't know that. Goodbye then, Ahsoka Tano, former Jedi Knight."

 

AhsokaBendu.png

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Ó, ez már nagyon régi anyag. Ahsoka sorsa nem ismert (bár Filoni nemrég trükkösen megerősítette, hogy él), de a legvalószínűbb, hogy még találkozunk vele egy másik sorozatban (állítólag Filoni jelenleg egy másik projekten dolgozik, és szinte kizárt, hogy a Forces of Destiny lenne az). Nagyon valószínű, hogy a Rebels 4. évados lezárultával a kövi sorozatban tér vissza Ahsoka. Ez persze jelenleg nem több rajongói spekulációnál, de baromira meglepne, ha nem így lenne. Látjuk mi még Luke Skywalkert és Ahsoka Tanót együtt. :)

Én arra vagyok kíváncsi, mikor merik már végre meglépni a készítők azt, hogy kivégzik Ahsokát. Hiszen ő sem élhet örökké... Az, hogy a Klónok háborújában nem nyírták ki, teljesen elfogadható volt szerintem, hiszen az a sorozat elsősorban gyerekeknek készült, és nem kis felháborodást keltett volna, ha a sorozat alighanem egyik, ha nem a legfontosabb szereplőjével végeznek. A Lázadók 2. évadának végén ugye emlékeim szerint felébred, vagy nem is tudom, mit csinál, de tisztán emlékszem, hogy volt szó arról utána, hogy nem halt meg, meg hát ugye Filoni is megerősítette.

Ha Filoni valóban dolgozik még egy Star Wars-sorozaton, akkor szerintem nagy esély lenne rá, hogy a togruta abban is felbukkan, de ehhez persze először tudnunk kéne, hogy azt a sorozatot hol is kell elhelyezni az idővonalon, hiszen ha például a Baljós árnyak idején vagy előtt játszódna (erre mondjuk nem tudom, mekkora az esély), akkor Ahsoka egyértelműen nem tűnhetne fel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.