Ugrás a kommentre

1x08 - Bombad Jedi


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem ez volt eddig a legviccesebb epizód. :):);)

Halálra röhögtem magam. Amit Jar Jar és Thripio összeszerencsétlenkedtek az utánozhatatlan volt.

Padmé miért nem kapott maga mellé egy igazi Jedit erre az útra? A rodiaiak helyzete egy kicsit emlékeztetett Lando helyzetére az EP 5-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Tagtársaknak tett ígéretnek megfelelöen nekikezdek a véleményezésnek miután megnéztem az első 10 részt.

 

Ennél a résznél a történettel nem nagyon érdemes foglalkozni, hiszen azért készülhetett hogy felvezesse a következő 2 részt és Jar- Jar is szerephez jusson.

 

Jar- Jar : Sokan nem szeretik én nem tartozom ezek közé bár a 10-en éves korból rég kinöttem. Szerintem az életben is léteznek ilyen figurák ezért helye van az SW-ban és a sorozatban is. A vele kapcsolatban gyártott poénok pedig jók ülnek. / A magyar szöveg Jar.Jarosítása fenomenális, nem tudom a szinkronos verzióban lesz-e ilyen jó /

 

Engem Padmé naívitásának ilyen fokú beállítása zavar úgy néz ki mint egy igazi K****n, aki minden csapdába besétál, utána viszont szenzácíósan vágja ki magát. Nem zavaró ellentét ?

 

Nute Gunray jellemének egyik oldala tökéletesen kirajzolódik, jól ábrázolták / és aztán jól folytatják a másik oldalával a következő részben /.

 

Összegezve megfelelő rész ami elengedhetetlen a sorozatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Mekkora rész volt :)

A sorozat eddigi legjobbja :) A zene, a humor és Padmé is átmnet Lara Croftba. :)

A szörny is milyen szép volt, tetszett nagyon.

 

A mondatok pedig hatalmasak voltak

- A hajó üzemen kívül van

- Rohamdoridok?

- Nem

- Jar-Jar

- Jar-jar :)

Már most megelőlegezem neki a sorozat legjobbja címet, fergeteges rész volt. Végre valami jó rész az elsőn kívül, mert hát az eddigiek nem igazán voltak jók, de ez igen :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont Mina, jobb ha készülsz mert az évad második felében elég sok olyan rossz rész lesz mint a Malevolence trilógia. Majd a helyzetet menti egy kicsit a Gungan General, de aztán nincs megállás a lejtőn...

Itt valami halvány iróniát vélek érzékelni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszik ez a rész és semmi bajom Jar-Jarral és az ügyefogyiságával. Még mindig azt gondolom erről a részről amit a topesz elejére írtam róla.

A többi rész ismerete nélkül azért elég nagy könnyelműség így előre kijelenteni hogy ez a tuti befutó. Az nem pusztán egy figurán múlik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rosszakarat trilógia 3. része tetszett, a másik kettő nem sikerült jól. Túl kinyújték a részeket. A trilógia 1. részét el lehetett volna kb. 10 percben mesélni, a második pedig a maradék 12 percben.

 

Ez a rész teljesen rendben volt, nem éreztem, hogy erőltetnék a történéseket, hogy kinyújtsák azokat az egész epizódra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 3 évvel később...

Ono bácsi és Rex hangja egy és ugyanaz volt?

Ez a rész... lehet jobb lenne, ha nem írnék semmit, mert nekem az évad mélypontja. Eddig a droidokra bízták a vicceskedést, hiszen őket úgyis utálni kell, nem baj ha bénának tűnnek. Most kaptunk egy igazi bohócot... Azt a mai napig nem értem, hogy a droidiekák miért a lábára céloztak először, eddig minden részben egyből derék tájra mentek. Nute kegyetlensége tetszett és itt azért megmutatja, hogy jó vezető, habár mikor a "jedi megidézett egy szörnyet", ő is menekülőre fogta a dolgot. Úgy látszik a szeparatista vezetők tisztában vannak a ténnyel, hogy az életük fontos és se börtönben rohadni, sem meghalni nem éppen dicsőséges a rossz oldal számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazi könnyed és bohókás rész. :) Igazi, sorozatkezdetére való. :) Jar Jar nekem itt tetszik, van pár jó poénja. Néhol viszont túlzásba vitték (itt még). Érdekes látni a szepikkel kacérkodó Onacondát, mert később az egyik legnagyobb pacifista lesz belőle. Ono és a klónok hangja ugyanaz. Dee Bradley Baker. Sajnos ha ő mást szinkronizál, azt könnyen ki lehet hallani.

 

Ez a történeti szál az egyik leginkább sokszínű, a kezdés könnyedsége után azért keményebbé válik majd. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Ono eredendően el akarta árulni Padmét és később jutott arra a következtetésre, hogy segít neki, vagy végig az volt a terv, hogy így kapják el Gunray-t? Csak mert a rész eleje egyértelműen az előbbit, míg a végén Padmé dumája az utóbbit sugallja.

Szerkesztve: - Csak 1 rajongó
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ono eredendően el akarta árulni Padmét és később jutott arra a következtetésre, hogy segít neki, vagy végig az volt a terv, hogy így kapják el Gunray-t? Csak mert a rész eleje egyértelműen az előbbit, míg a végén Padmé dumája az utóbbit sugallja.

Szerintem előbbi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ono eredendően el akarta árulni Padmét és később jutott arra a következtetésre, hogy segít neki, vagy végig az volt a terv, hogy így kapják el Gunray-t? Csak mert a rész eleje egyértelműen az előbbit, míg a végén Padmé dumája az utóbbit sugallja.

Onaconda biztos nem akarta elfogni Gunrayt, hiszen a népe szenvedett, és a helytartó úr volt a kilábalás egyetlen lehetősége. Persze amint meglátta a módszereit, felvillant a villanykörte, és tudta, hogy el kell kapni a gazembertneimoidiait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Emlékszem, anno igencsak tartottam a résztől Jar-Jaros miatt. Ehhez képest, ez a rész nagyszerű és pont Jar Jar miatt! Vicces és egyúttal fontos üzenetet tartalmaz, ráadásul elindít egy fontos szálat. Az évad poénja is itt hangzik el:

 

3PO: Attól tartok úrnőm, a hajó elpusztult.

Padmé: Harci droidok?

3PO: Nem.

Padmé: Jar-Jar?

3PO: Jar-Jar.

 

:lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anno SimonZ -nek is ez a poén ütött nagyot. :D Szeretem ezt a részt, mókás és Jar Jar még mindig szerethető. Főleg ahogy a Big-bugi-monster -el összejönnek a végére. :D

Mondjuk szoros a verseny: amikor a Malevolance trilógia 3. részében a droidok Obi és Grivi után próbálnak ugrani, az is legalább ilyen jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.