Ugrás a kommentre
Coce_Plant

Háttérben lévő érdekességek, történetek

Ajánlott hozzászólás

Azért egy szép fiatal lányt bevinni rossz arcú lények közé megfontolandó. Én se akartam volna vinni.

Qui-Gon is így vélte, de hát látod, a királynő ragaszkodott hozzá. :D Meg aztán, ha már ilyen vagány ez a királynő, akkor nyilván tud is magára vigyázni. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DJ-t megformáló Benicio Del Toro egyszer már majdnem szerepet kapott a sagában. :shocked: Méghozzá nem is akárkiét. Ő is esélyes volt Darth Maul szerepére az EP I-ből. De otthagyta a filmet, amikor Lucas a legtöbb Maul jelenetet kivágta.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával korábban, Kenobi tábornok írta:

A DJ-t megformáló Benicio Del Toro egyszer már majdnem szerepet kapott a sagában. :shocked: Méghozzá nem is akárkiét. Ő is esélyes volt Darth Maul szerepére az EP I-ből. De otthagyta a filmet, amikor Lucas a legtöbb Maul jelenetet kivágta.

Ezt nem értem. Hogy hagyhatta ott a filmet DM esélyesként, ha a jeleneteket már leforgatták?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2 órával ezelőtt, Donát írta:

Ezt nem értem. Hogy hagyhatta ott a filmet DM esélyesként, ha a jeleneteket már leforgatták?

Elvileg úgy volt a sztori, hogy kvázi megsértődtek egymásra Toro és Lucas. Leforgatták a jeleneteket Toroval de Lucasnak nem tetszettek és nem szánt ilyen hosszú megjelenést Maulnak. Toro meg azt mondta, hogy jó akkor viszlát. Ekkor jött a képbe Ray Park. Így végül nem Toro lett a megformálója Maulnak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Semmi gond. :)

Jól titkolták ezt az infót. :hmm: Bár szerintem sose forgattak le vele semmit, csak a szerep változott, kisebb lett és ez nem tetszett Toronak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Semmi gond. :)

Jól titkolták ezt az infót. :hmm: Bár szerintem sose forgattak le vele semmit, csak a szerep változott, kisebb lett és ez nem tetszett Toronak.

Jogos. :) Itt már valószínűleg a firkászok elszálltak kicsit. De a lényeg, hogy Toro már egyszer majdnem feltűnt benne és örülök, hogy ha ez itt még nem szerepelt. Egy kis érdekesség mindig jó, ha kiderül. :)

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ