Ugrás a kommentre

Háttérben lévő érdekességek, történetek


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Jajj a Z-s verzió.

Azt én is 99 nyarán láttam.

Unokatesóm 10 évvel időssebb nálam és ő még az ep4-et is a moziba látta rengetegszer, oda vitték reggel és este érte mentek.

Na szóval vele néztem, ő vágta mi van angolul már folyékonyan beszélt akkor, én nem nagyon értettem mi van, a sötét felvétel miatt nem sokat lehetett látni a képből, ráadásul végig mesélte, fordította, és olykor lelőtte a poénokat, pl Padmésat.

Ez egy kicsit lelombozott, moziba egyszer láttam, akkor még úgy kellett könyörögni, hogy engedjenek el.

VHs-en egyből megkaptam, majd a DVD-n úgy könyörögtem ki, mert nem tudtunk dvdt lejátszani. Mikor meghozta a jézuska, másnap kértem kölcsön egy DVD-romot a gépbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kalózban láttam először, de ez a Z-s verzió kimaradt. Annak, amit én láttam, a kezdőszövege nem volt meg. Egy kukkot sem értettem belőle, de vagy 100x láttam :)

Moziban sajna csak egyszer volt hozzá szerencsém, de akkor már az is nagy dolog volt, akkoriban ugyanis csak azokra a filmekre mehettem el, ami apámat is érdekelte.

Amikor megkaptam kazin meg csak egyszer nézhettem meg a mamámnál, aztán hazautaztunk, ahol nem volt videó vagy fél évig. Ott volt a kazi és nem láthattam. Aztán meghozták a vidijót a szervízből és beraktam és azonnal elkezdett a kazival origamizni. Ráadásul utánna apám önkényesen próbálta megjavítani, és folyton az ep1-el kellett tesztelnie. Végül mire oda jutottam, hogy jó videóban nézhessem már négy helyen volt szétgyűrve a szalag. Pöttyet voltam csak nagyon mérges...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én azon kevesek egyike vagyok, aki kibirta a Z-s verzió nélkül. Rengeteg helyről ajánlgatták, de én mindenképp moziban akartam először látni. Ennek annyi szépséghibája van, hogy a regényt viszont már a film elött elolvastam, igy nagy meglepetések nem értek :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Nem tudja valaki, hogy hívják azt a manus a Kereskedelmi szövetség droidvezértlőjén, aki folyton dumál Gunray-éknek? Meg ő aktiválja a droidokat.

Ilyenek mond, hogy:

"Megszakadt az adás uram"

"Szellőzőben vannak"

 

Rájöttem ki a magyarhangja és így nem tudom beírni a listámba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég nehéz kérdés. Majd megnézem az EPI VHS végén, hátha kiírták. :)

Hiába nézed meg, honnan tudod ki az ha nem tudod kit keresel. Nekem is ez a gondom. Hiába írják oda a karakter nevét vagy a színész nem tudom ki az, egyedül a magyar színészt ismerem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő nem Daultay Dofine, mert Dofine a kapitány (mellesleg más a hangja és akárhányszor látszódik Dofine, ő is ott ül a helyén, Pl.: mikor szétrobban a droidvezérlő), ez pedig a pilóta, a becses neve pedig Tey How.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Dzséjt!

 

Érdekes, hogy a sw.com adatbankja nem ír róla semmit, pedig van szövege.

Végignéztem az összes ep1-ben előforduló karaktert nem volt sehol. Most beírtam az sw.com keresőjébe és csak a stáblistán szerepel, hogy a hangját adja Tyger alias Amanda Lucas :D

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, lehet, hogy előnyöm volt, de gyorsan ledolgoztad, tekintve, hogy én 2002ig gyakorlatilag azt sem tudtam mi az a STAR WARS! :)

 

ÉS még egyesek azt mondják, hogy az új részek nem képesek rajongókat toborozni...

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, lehet, hogy előnyöm volt, de gyorsan ledolgoztad, tekintve, hogy én 2002ig gyakorlatilag azt sem tudtam mi az a STAR WARS!:)

 

ÉS még egyesek azt mondják, hogy az új részek nem képesek rajongókat toborozni...

 

 

Donát

Azóta meg rájöttem, hogy egy júniusi hozzászólásra válaszoltam, úgyhogy inkább írtam egy ideillőt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szombati klub napon, a kvíz keretei között volt egy olyan kérdés is, mely többek között Palpatine keresztnevére volt kíváncsi. Tibur már régóta állítja, hogy Palpatine első neve "frank", mivel ezt mondja az EPI-ben: "I must be frank, your Majesty". Kicsit utána néztem a dolognak, és ez a "frank" szó nem a nevét hivatott jelenteni, hanem azt, hogy "őszinte" Amidalával. Tehát magyarul így néz ki az ominózus szöveg: "Őszintének kell lennem felség..." Ezzel megbukott Tibur teóriája, és ha ezzel nyert szombaton, akkor lehet óvni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.