Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A második elírás még nekem is okénak tűnik így elsőre. Zek az a srác, aki az Ifjú Jedi Lovagokban szerepel? Azt hiszem, talán, már nem emlékszem.

Na de hogy Valin Hornnal is ezt teszik, az már a jéghegy csúcsa (ezt csak most olvastam, szóval totál ledöbbentem) :rock: Igaz, hogy utoljára gyerek volt, amikor olvastam róla, de azért mégis csak sok abból, hogy a jó és igazság oldalán álló szülőknek elfuserált kölkeik legyenek a folytatásokban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez annyira erőltetett! Inkább írok magamnak, illetve folytatom. Nem tzdnak újjat kitalálni? semmi fantázis...............

És Amerikában a Legacy of the Force egyes kötetei még bestsellerek is lettek. Én is halottam, hogy az Amerikai rajongóknak is elege van. De az eladási adatok nem ezt tükrözik. Máskülönben nem erőltetnék a Fate of the Jedit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Timothy Zahn: Az utolsó parancs. A Thrawn trilógia legerősebb, legjobb darabja. Míg az előző részekre csak 3-ast tudtam adni, erre adok egy 4-est. Furcsa volt, hogy Thrawn szinte egészen a trilógia végéig mindenkit kijátszott és majdnem győzelemre vezette a Birodalmi Maradványt, aztán a 3. rész végére szinte mindent elveszített. A halála egy kicsit gyenge volt. Pellaeon miért rendelt visszavonulót? Szerintem Thrawn stratégiáját követve vereséget mérhettek volna az Új Köztársaságra a Bilbringinél.

Luke és a klón Luke küzdelme nagyon jó volt. Azért a klón C'baoth kezébe is nyomhatott volna Zahn egy fénykardot, hogy ő is beszálhasson a harcba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az egyrészt túlzás lett volna, másrészt C'baoth-ra nem is lenne jellemző. Ő két kézzel nem igazán harcolt, jobban szeretett az Erővel irányítani és manipulálni. No meg ha maga is harcol, csak magára tudott volna figyelni, és nem tudta volna irányítani a klón Luke-ot, a környezet machinálásáról már nem is beszélve. Egyszerűen nem lett volna már erre képes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van valami abban, amit mondasz.

Egyébként a klón C'baoth itt még őrültebb, mint az eredeti a Kirajzásban. Vajon, ha az eredeti életben maradt volna az is ilyen őrültté vált volna?

A spaarti hengerekben extra szuper sebességgel fejlődnek a klónok. Remélem az Allegiance-ben már erre is választ kapunk.

Fey'lia tanácsos miért erőködött vajon a Tantiss hegy elpusztítása mellett? ;) Nem hinném, hogy csak a Köztársaság miatti szeretetből tette. Szerintem volt a Tantiss hegy mélyén olyan valami, ami árthatott volna neki, vagy a bothanoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, volt, de ehhez ajánlom olvasásra a Thrawn Keze duológiát :oops: Abból kiderül.

A Múlt kísértetét már olvastam, de az több, mint tíz éve volt. Azt hiszem már emlékszem valamire halványan. A Jedi Akadémia trilógia olvasása után feltétlenül újra elolvasom. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma megjelent Amerikában Micheal Reaves Coruscant Nights trilógiájának 3. utolsó része.

A sztori BBY 18,3-ban játszódik.

Spoiler:

Jax Pavan játszmája lassan a végéhez közeledik. Meg akarja fejteni az apja halálát és a saját múltját övező relytélyt. Mellesleg emellett Palpatine-t is meg akarja ölni. Csak egy apró problémával kell szembesülnie.....Darth Vader-rel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyílvánosságra hozták Joe Schreiber Star Wars-os horror regényének a borítóját. Nagyon durva!!!

http://www.starwars.com/vault/books/news01262009.html

Már tudom. Az Ewokok lesznek a hamikák és Buja Féreg a Szörnyecske vezér. :cry:

 

Mekkora agyatlanságnak nézzünk elébe! :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már tudom. Az Ewokok lesznek a hamikák és Buja Féreg a Szörnyecske vezér. :cry:

 

Mekkora agyatlanságnak nézzünk elébe! :S

Halloween-re akarják kihozni. :(

Lehet, hogy hagyományt is teremtenek belőle.

Ha már egyszer van Alien vs Predator, akkor már ennyi erővel lehetne Alien vs Jedi. Már látom is az alcímet: A halál az Erő ellen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem jön be alapból a horror, szóval biztos nem fogom olvasni ezt a könyvet.

Ellenben ez a Coruscant Nights nem is hangzik rosszul.

Egyetértek. Remélem a Szukits kiadja majd. Én már ajánlottam nekik. Nem is egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az amerikai Peguin kiadó sem áll le a The Clone Wars könyvekkel. Bár ezek inkább már a kisebb korosztálynak szólnak. Kíváncsi vagyok, vajon az Egmont kiadja-e ezeket is?

http://www.starwars.com/kids/read/20090128news.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért marha érdekes, hogy egy sztorit hányféle korosztálynak már szétbontanak. ( Megjegyzem pénz szaga van ennek elég erősen)

Kicsit a lentebb lévő horror dologra gondolva, el se tudnám képzelni, hogy pl az Aliensből is külön írnának az öt éveseknek egy regényt. :oops: Mondjuk ha jobban belegondolunk a Piroska és a Farkas is kész horror, ahol ugye a farkas megeszi a nagymamát. Ehhez képest egy kukac kirobbanása egy emberi mellkasból nem is annyira húzós dolog. :pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit a lentebb lévő horror dologra gondolva, el se tudnám képzelni, hogy pl az Aliensből is külön írnának az öt éveseknek egy regényt. :oops:

Lemaradtál az Alien vs Predator filmről? Jó, nem öt éveseknek készült, de a tinédzser korosztály volt megcélozva. És pusztán anyagi megfontolásból döntött így a mélyen tisztelt Twenthy Century Fox fejesbrigádja. Szóval, én már meg sem lepődök egy horror Star Warson. Hamarosan meg majd jön a krimi Star Wars, a vígjáték Star Wars, szóval, azért ja, bőven szaglik itt a pénz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagy két éve véletlenül elolvastam egy "Secrets of the Jedi" című könyvet Jude Watson-tól, ami szintén ifjúsági regény kategória, bonyolult kifejezések és körmondatok nélkül, és elég érdekes témája volt: párhuzamot vont Anakin és Padmé, valamint Obi-Wan és egy másik Jedi lány kapcsolata között, utalva arra, hogy Obi-wan is volt már szerelmes. Hát, érdekes volt, de amolyan bulvár kategória. :oops: Nem is vagyok kíváncsi másik hasonló tartalmú könyvre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vagy két éve véletlenül elolvastam egy "Secrets of the Jedi" című könyvet Jude Watson-tól, ami szintén ifjúsági regény kategória, bonyolult kifejezések és körmondatok nélkül, és elég érdekes témája volt: párhuzamot vont Anakin és Padmé, valamint Obi-Wan és egy másik Jedi lány kapcsolata között, utalva arra, hogy Obi-wan is volt már szerelmes. Hát, érdekes volt, de amolyan bulvár kategória. :oops: Nem is vagyok kíváncsi másik hasonló tartalmú könyvre.

Ja, Siri Tachi lenne az a Jedi hölgy, de vele az EU-ban Obi-Wannak elég tartós a kapcsolata (együtt voltak padawanok).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan meg majd jön a krimi Star Wars, a vígjáték Star Wars, szóval, azért ja, bőven szaglik itt a pénz.

Nem csak jön, már van is pár éve... :D

Krimi Star Wars: Jude Watson - Az ostromlott Templom, A leszámolás napja, Harc az igazságért (mindegyikben jelentős mennyiségű krimielem van.)

Vígjáték Star Warsnak pedig tekinthetjük az Űrgolyhókat is, bár az paródia. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak jön, már van is pár éve... :D

Krimi Star Wars: Jude Watson - Az ostromlott Templom, A leszámolás napja, Harc az igazságért (mindegyikben jelentős mennyiségű krimielem van.)

Vígjáték Star Warsnak pedig tekinthetjük az Űrgolyhókat is, bár az paródia. :D

Hajaj a Jedi-növendék sorozat. Imádtam. Szerintem ahhoz képest, jogy elsősorban 10 év körüli gyerekeknek írták nagyon jó lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak pár részt olvastam belőlük pár éve, de a másik kölköknek anno készült DV kesztyűje és a hozzá kapcsolódó sorozatnál messze jobb :P Az egy katasztrófa volt, és egy sztorinál tovább képtelen voltam jutni vele :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.