Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Akkor ez lehet az oka. Engem meg pont az a korszak érdekel a legjobban, úgyhogy biztos tetszeni fog. ;)

 

Én a path of destructiont és a rule of two-t olvastam angolul. Nem voltak rosszak, más korszak. A legjobban egy képregény jött be abból a korszakból Bane volt benne és egy kislány, aki zöld plüss labdán utazott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó ez igaz. :) Főleg majd 30 évvel a Jedi-akadémia trilógia után. :D

Pont erre gondoltam :D

 

Phobos, azért mázlista vagy, hogy így be tudtad szerezni a könyveket :P

Meglátod, igazából remek két rész ez a két Zahn-könyv, én imádom :) Főleg, mivel egy könyvben szerepelnek kedvenc csempészeim és még ott van Bel Iblis no meg a Zsiványok is mellékszereplőnek :)

Egyébként nincs abban az antikvárban véletlenül Szukits-kiadású keménytáblás Dűne-könyv? Van néhány, ami érdekelne, bár biztos nincs már nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha esetleg van konkrét cím akkor megkérdezhetem a srácot, bár lehet, hogy elfogyott, mert ma volt utoljára nyitva a bolt. (Megszűnik, azért adja el a könyveket áron alul :) )

Amúgy nagyon elején tartok még a Múlt kisértetének, de eddig még tetszik. (csak ne jöjjenek újabb klón főhösök, mint az előző Thrawn könyvekben :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nincs abban az antikvárban véletlenül Szukits-kiadású keménytáblás Dűne-könyv? Van néhány, ami érdekelne, bár biztos nincs már nekik.

 

A Szukits elég sok Dűne könyvet kiadott újra tavaly év végén, köztük az eredeti első részt, keményfedelesen. Alexandrákban talán még van belőlük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nagyon elején tartok még a Múlt kisértetének, de eddig még tetszik. (csak ne jöjjenek újabb klón főhösök, mint az előző Thrawn könyvekben :) )

Örülök, hogy eddig bejön :) Egyébként annyit azért súgok, hogy ettől nem kell annyira félned, csak érdekes mellékesként szerepelnek majd, főhősként nem igazán, a téma kevésbé lesz előtérben :)

 

Á, csak felmerült bennem ez a Dűne-dolog, mert pár könyvem hiányzik, bár néhányat pont tavaly rendeltem meg az Alexandrától. Majd beszerzem a többit is, remélem, pár hónapig még lehet őket kapni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy eddig bejön :) Egyébként annyit azért súgok, hogy ettől nem kell annyira félned, csak érdekes mellékesként szerepelnek majd, főhősként nem igazán, a téma kevésbé lesz előtérben :)

 

Á, csak felmerült bennem ez a Dűne-dolog, mert pár könyvem hiányzik, bár néhányat pont tavaly rendeltem meg az Alexandrától. Majd beszerzem a többit is, remélem, pár hónapig még lehet őket kapni :)

Dűne könyveknél esetleg próbálkozhatsz még a Sárkánytűz boltokban is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyílvánosságra került a a Darth Bane sorozat 3. részének borítója. Überállati! :P:rock:

http://www.starwars.com/vault/books/03042009news_bane.html

Dynasty Of Evil... Ennél jobb címet keresve sem találhattak volna! Ráadásul ha a Wookieepedia információ helyesek, akkor feltűnik benne végre Darth Andeddu is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy, hogy még emberi orcája van? (gyk. a sithek elég randák)

Szvsz még nem mélyült el annyira a Sith-tanokban. (lsd. Anakin a Mustafaron is Sith már, mégse ronda)

 

Más: kiolvastam a múlt kisértetét és nem mondom, hogy tetszett, de még ez a legjobb az eddig általam olvasott Új Köztársaság szériából.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dynasty Of Evil... Ennél jobb címet keresve sem találhattak volna! Ráadásul ha a Wookieepedia információ helyesek, akkor feltűnik benne végre Darth Andeddu is...

Egyetértek. A Luke-ék generációját már feleslegesen nyúzó Fate of the Jedi sorozat mellett nagyon nagyon überállat lesz ez a könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: kiolvastam a múlt kisértetét és nem mondom, hogy tetszett, de még ez a legjobb az eddig általam olvasott Új Köztársaság szériából.

Örülök, hogy valamennyivel jobban bejött ez a könyv. A múlt kísértete meg még egy fokkal jobb nálam, szóval van remény, hogy az már talán egy picit tetszeni is fog :P Mert ugye újabb csempész jön a képbe, bár mellékes szinten :rock: És még a végkifejlet is baromira bejött :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. A Luke-ék generációját már feleslegesen nyúzó Fate of the Jedi sorozat mellett nagyon nagyon überállat lesz ez a könyv.

Én egyébként úgy voltam vele, hogy annak idején a New Jedi Ordert sem tartottam hülyeségnek, sőt, még kimondottan érdekeltek is azok a történetek, de hát az én angoltudásom kevés ehhez... Aztán jött a Dark Nest trilógia, amit ismét nagyon érdekesnek találtam. A Legacy Of The Force lényegében maga volt a megtestesült "lerágott csont". Elővették a Marvel Star Warsban debütált Lumiyát csakazért, hogy újraéledhessen a Sith, ezúttal Darth Caedus szerepében. Ugyan sosem volt a kedvencem, mégis vérzett a szívem Mara Jade haláláért... De végül Caedus sorsa is megpecsételődött, ahogy minden Sithnek kell. A "Fate Of The Jedi"... Nos, fogalmazhatnánk úgy, hogy ezt már tényleg nem kellene erőltetni. Végülis a galaxis részéről teljesen érthető, hogy Caedus után gyanakodnak a Jedikkel szemben, de akkor is... Ez a része a dolognak már kezd átcsapni az "erőltetett" kategóriába. Meg ha az évszámok nem csalnak, akkor Luke, és generációja már igencsak kivénhedt. Ideje lenne rajtuk tovább lépni, én úgy gondolom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most valahogy sokkal jobban érdekelnek a Régi Köztársaság történetei. Nem olyan rég nyomtam végig a KotOR II.-őt, majd nemsokára végignyomom az egyet is. (Tudom, elég hülye sorrend. :rock: De nem volt érthetetlen számomra a második rész, mert nagyjából tudtam mi történt az elsőben) Aztán nagyon bejönnek a KotOR képregények is. Ráadásul majd Amerikában nemsokára megjelenik egy "The Old Republic" regény, amely a most készülő MMORPG idejében fog játszódni, nem beszélve azokról a heti webkéregényekről, amik a játék honlapján vannak. :P Ráadásul ha idén tényleg kiadják a Darth Bane sorozatot, akkor várni fogom nagyon...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyébként úgy voltam vele, hogy annak idején a New Jedi Ordert sem tartottam hülyeségnek, sőt, még kimondottan érdekeltek is azok a történetek, de hát az én angoltudásom kevés ehhez... Aztán jött a Dark Nest trilógia, amit ismét nagyon érdekesnek találtam. A Legacy Of The Force lényegében maga volt a megtestesült "lerágott csont". Elővették a Marvel Star Warsban debütált Lumiyát csakazért, hogy újraéledhessen a Sith, ezúttal Darth Caedus szerepében. Ugyan sosem volt a kedvencem, mégis vérzett a szívem Mara Jade haláláért... De végül Caedus sorsa is megpecsételődött, ahogy minden Sithnek kell. A "Fate Of The Jedi"... Nos, fogalmazhatnánk úgy, hogy ezt már tényleg nem kellene erőltetni. Végülis a galaxis részéről teljesen érthető, hogy Caedus után gyanakodnak a Jedikkel szemben, de akkor is... Ez a része a dolognak már kezd átcsapni az "erőltetett" kategóriába. Meg ha az évszámok nem csalnak, akkor Luke, és generációja már igencsak kivénhedt. Ideje lenne rajtuk tovább lépni, én úgy gondolom.

Teljesen egyetértek. Nyílvánvaló a céljuk: el akarnak jutni a Legacy képregénysorozatig. Viszont ezt megtehetnék nagyobb időintervallumok átugrásával. És nem kellene ilyen hosszú sorozatokban gondolkodni, elegendőek lennének trilógiák.

Spoiler:

Az Abyssban ott lesz Mara Jade szelleme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most valahogy sokkal jobban érdekelnek a Régi Köztársaság történetei. Nem olyan rég nyomtam végig a KotOR II.-őt, majd nemsokára végignyomom az egyet is. (Tudom, elég hülye sorrend. ;) De nem volt érthetetlen számomra a második rész, mert nagyjából tudtam mi történt az elsőben) Aztán nagyon bejönnek a KotOR képregények is. Ráadásul majd Amerikában nemsokára megjelenik egy "The Old Republic" regény, amely a most készülő MMORPG idejében fog játszódni, nem beszélve azokról a heti webkéregényekről, amik a játék honlapján vannak. :) Ráadásul ha idén tényleg kiadják a Darth Bane sorozatot, akkor várni fogom nagyon...

Rossz hír, hogy idén nemcsak Darth Bane nem lesz magyarul, de egyetlen SW könyv sem fog megjelenni.

Amerikában Alex Irwine 2010-ben írni fog egy könyvet Nomi Sunrider-ről, ami a KOTOR játékok előtt fog játszódni úgy kb 40-50 évvel.

A The Old Republic regény megjelenése még nagyon bizonytalan. Állítólag csak a játékkal együtt fog megjelenni. Én 2012-t mondanék amerikai megjelenési dátumnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rossz hír, hogy idén nemcsak Darth Bane nem lesz magyarul, de egyetlen SW könyv sem fog megjelenni.

Amerikában Alex Irwine 2010-ben írni fog egy könyvet Nomi Sunrider-ről, ami a KOTOR játékok előtt fog játszódni úgy kb 40-50 évvel.

A The Old Republic regény megjelenése még nagyon bizonytalan. Állítólag csak a játékkal együtt fog megjelenni. Én 2012-t mondanék amerikai megjelenési dátumnak.

Mi van? :)

Ezt mégis hogy a fenébe képzelik? Úgy gondolták, hogy lefordítanak pár vastagabb kötetett (Gondolok itt a Túlélők Keresésére, és a Kirajzásra) utána pedig nyugodtan ülhetnek a babérjaikon kakaót szürcsölgetve? Ez úgy pofátlanság ahogy van, kérem szépen.

A The Old Republicról annyit, hogy engem nagyon érdekelne az a webképregény, amit időnként feltöltenek majd a honlapjukra, de az sajnos csak az előfizetők számára elérhető.

Én még hallottam valami olyasmit is, hogy 2010ben megjelenik egy könyv, a "Crosscurrent", amely egyszerre fog játszódni a Nagy Hiperűr Háborúban, és a Legacy Of The Force sorozat idején, és főszerepben pedig Jaden Korr, a Jedi Akadémiából...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos jelentem, megvettem a könyveket. Már el is kezdtem órán olvasni a Múlt kisértetét :)

 

 

Hol sikerült megvenned a Múlt kisértetét és a Jövő látomásait?Nekem is kellenének.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol sikerült megvenned a Múlt kisértetét és a Jövő látomásait?Nekem is kellenének.

Egy helyi kis antikváriumban. Mivel be kellett zárjon, így olcsón adta a könyveket :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi van? :angry:

Ezt mégis hogy a fenébe képzelik? Úgy gondolták, hogy lefordítanak pár vastagabb kötetett (Gondolok itt a Túlélők Keresésére, és a Kirajzásra) utána pedig nyugodtan ülhetnek a babérjaikon kakaót szürcsölgetve? Ez úgy pofátlanság ahogy van, kérem szépen.

A The Old Republicról annyit, hogy engem nagyon érdekelne az a webképregény, amit időnként feltöltenek majd a honlapjukra, de az sajnos csak az előfizetők számára elérhető.

Én még hallottam valami olyasmit is, hogy 2010ben megjelenik egy könyv, a "Crosscurrent", amely egyszerre fog játszódni a Nagy Hiperűr Háborúban, és a Legacy Of The Force sorozat idején, és főszerepben pedig Jaden Korr, a Jedi Akadémiából...

Sajnos nemcsak a Star Wars, de nagy bánatomra a WoW könyvek is így jártak idén. Én is nagyon elkeseredtem, mikor megláttam az idei tervüket és nem láttam köztük SW-t. Kaptam egy olyan fülest miszerint egyelőre (és remélem ez csak idénre vonatkozik) csak olyan könyveket adnak, amiknek a jogdíjait már 100%-ig kifizatték. Az új SW könyvek jogdíjaira szerintem éppen most próbálják összekaparni a pénzt, vagy per pillanat fizetik, csak részletekben. Sajnos ez is a válság hatása.

Azt hallottam, hogy a TOR-t kiadják TPB-ben egyben.

Hűha, ez a Crosscurrent nagyon ígéretesnek ígérkezik. Ha egyrészes nagy eséllyel ki is adhatják magyarul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nemcsak a Star Wars, de nagy bánatomra a WoW könyvek is így jártak idén. Én is nagyon elkeseredtem, mikor megláttam az idei tervüket és nem láttam köztük SW-t. Kaptam egy olyan fülest miszerint egyelőre (és remélem ez csak idénre vonatkozik) csak olyan könyveket adnak, amiknek a jogdíjait már 100%-ig kifizatték. Az új SW könyvek jogdíjaira szerintem éppen most próbálják összekaparni a pénzt, vagy per pillanat fizetik, csak részletekben. Sajnos ez is a válság hatása.

Azt hallottam, hogy a TOR-t kiadják TPB-ben egyben.

Hűha, ez a Crosscurrent nagyon ígéretesnek ígérkezik. Ha egyrészes nagy eséllyel ki is adhatják magyarul.

Éppenséggel kiadhatják, de csak nézzük meg milyen nagy a választék! Kicsi lenne a valószínűsége, hogy pont azt fordítanák le, szerintem... TOR TPB-ben? Megnyugtattál... :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.