Ugrás a kommentre

Ősi Idők


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Ilyet sose mondott. :D Régi mondákhoz tette hasonlatossá legfeljebb.

Idézet az A Hero's Journey című könyvből:

"As George worked, he described the story as a space fantasy, instead of a science-fiction movie, hoping to divert attention from the commercial failure of THX. "I suppose it's a space fantasy," George wrote to 20th Century Fox. "But we don't explain anything... The story really is an action adventure, a fantasy hero's journey.""

Magyarul:

"George egy űrfantasy történetén dolgozott egy sci-fi mozi helyett, remélve, hogy eltereli a figyelmet a THX kudarcáról. "Azt hiszem, ez egy űrfantasy," írta George a 20th Century Foxnak."De nem magyarázunk meg semmit... A sztori egy kalandtörténet, egy fantasy hős utazása."

 

Szóval, mondta, sőt, leírta, s mint tudjuk, ha a szó elszáll, az írás akkor is megmarad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról a George Lucasról beszélünk aki a Baljós Árnyak premierjén megígérte, hogy elkészíti az utolsó trilógiát is, teljes, kilenc részessé téve a sagát? :D

És ilyet hol mondott? Én bizonyítottam, most te jösz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd ha a hazai hírportálok meg is tartják a riportjaikat a premierről, megkapod. :D Szép, biztos kijelentés volt a díszszőnyegről, befelé a premierre.

Megelégszem angollal is, sőt, angolt akarok! Van némi fenntartásom a magyar hírportálok riportjaival kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idézet az A Hero's Journey című könyvből:

"As George worked, he described the story as a space fantasy, instead of a science-fiction movie, hoping to divert attention from the commercial failure of THX. "I suppose it's a space fantasy," George wrote to 20th Century Fox. "But we don't explain anything... The story really is an action adventure, a fantasy hero's journey.""

Magyarul:

"George egy űrfantasy történetén dolgozott egy sci-fi mozi helyett, remélve, hogy eltereli a figyelmet a THX kudarcáról. "Azt hiszem, ez egy űrfantasy," írta George a 20th Century Foxnak."De nem magyarázunk meg semmit... A sztori egy kalandtörténet, egy fantasy hős utazása."

 

Szóval, mondta, sőt, leírta, s mint tudjuk, ha a szó elszáll, az írás akkor is megmarad :D

Na, mégiscsak nekem volt igazam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megelégszem angollal is, sőt, angolt akarok! Van némi fenntartásom a magyar hírportálok riportjaival kapcsolatban.

Hát azt majd egy angolos megteszi helyettem. Azt a helyszíni riportot kell felkutatni amikor a rendező a színészekkel megjelent az előadáson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eredetileg kilenc részt tervezett Lucas, de az Uralkodó csak a kilencedikben jelent volna meg. Így tehát az EpV-EpVI tájékán már eleve dőlt ez az elképzelés. A Jedi Visszatér végeztével Lucas valszeg egy előtrilógiát forgatott még a fejében, de ennyi. Én így tudom.

 

Így lett 6 részes a Saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök mindegy mikor mit mondott, a gond az, hogy mindig mást mond. :D

Szerintem az ep1 óta semmi mást nem mondott, mint hogy 6 rész van, aztán punk tum. Eleve, ha az emlékeim nem csalnak, már a '99-es vagy melyik Cinemában is arról írtak, hogy Lucas szerint ennyi lesz. Az meg, hogy mit hordanak össze a honlapok, különösen a magyar honlapok, amik jószerivel még azt sem képesek felfogni, hogy az AVP filmek képregény és nem játékadaptációk, meg ne higgyél. De ha ideteszel nekem egy angol idézetet egy cikkből, akkor elhiszem, hogy 1999-ben Lucas ilyet ígért, de szerintem nem, hogy nem ígért, még csak nem is mondott, pláne nem az ep1 idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az ep1 óta semmi mást nem mondott, mint hogy 6 rész van, aztán punk tum. Eleve, ha az emlékeim nem csalnak, már a '99-es vagy melyik Cinemában is arról írtak, hogy Lucas szerint ennyi lesz. Az meg, hogy mit hordanak össze a honlapok, különösen a magyar honlapok, amik jószerivel még azt sem képesek felfogni, hogy az AVP filmek képregény és nem játékadaptációk, meg ne higgyél. De ha ideteszel nekem egy angol idézetet egy cikkből, akkor elhiszem, hogy 1999-ben Lucas ilyet ígért, de szerintem nem, hogy nem ígért, még csak nem is mondott, pláne nem az ep1 idején.

Nem neten volt a riport, hanem a tv-ben. :D De nem csak erről van szó amikor azt mondom, hogy valamin mindig változtat amitől a korábbi kijelentései érvényüket vesztik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem neten volt a riport, hanem a tv-ben. :D De nem csak erről van szó amikor azt mondom, hogy valamin mindig változtat amitől a korábbi kijelentései érvényüket vesztik. :D

Persze, hogy változtat, hiszen emberi lény, aki él, így nem csoda, ha a saját és a környezete hatására is változnak a dolgai... :D Szvsz ezt nem kéne felróni neki, de hogy ígéretet nem tett az ep1 idején 9 SW mozira, az ziher. Ha a TV-ben volt, emlékeznék rá, mivel az ep1 idején minden TV-s sw szösszenetet felvettem és vagy tucatszor lejátszottam (akkoriban még nem volt netem). Egy ilyen riport csak megmaradt volna bennem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy változtat, hiszen emberi lény, aki él, így nem csoda, ha a saját és a környezete hatására is változnak a dolgai... :D Szvsz ezt nem kéne felróni neki, de hogy ígéretet nem tett az ep1 idején 9 SW mozira, az ziher. Ha a TV-ben volt, emlékeznék rá, mivel az ep1 idején minden TV-s sw szösszenetet felvettem és vagy tucatszor lejátszottam (akkoriban még nem volt netem). Egy ilyen riport csak megmaradt volna bennem.

Nem róvok én fel semmit, csak én nem venném készpénznek az első állításait. :D

Hát akkor szerintem nézd meg alaposan az archívumban. :D Pár hónapja asszem a Fókusz meg is ismételte azt a riportot. Szabadtéri felvétel, háttérben rajongók a mozi előtt, Lucas meg öltönyben.....ennyit tudok mondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem róvok én fel semmit, csak én nem venném készpénznek az első állításait. :D

Azért szerintem a Star Wars műfaji besorolásában elhihetjük, amit mond, pláne, hogy elég megnézni a filmet. Több fantasy elemet találsz benne, mint sci-fit. Sokkal-sokkal többet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon az űropera is ebből származtatott? Mert én meg úgy tudom, hogy ez a film műfaji besorolása...

Nem igazán, az űropera, mint műfaj már létezett a Star Wars előtt is. Bár igaz, hogy a Star Wars volt talán az első űropera filmben. Viszont űropera lehet hard-sci-fi is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Az infók szerint a The Old Republic BBY 3653 körül fog játszódni. Az előzmények BBY 3681-re fognak visszanyúlni. Az elfeledett Sith Birodalom összeszedi magát és háborút indít a Galaktikus Köztársaság ellen. BBY 3653 körül a Sith erők felveszik a kapcsolatot a kormányzattal azzal a kéréssel, hogy vessenek véget a konfliktusnak. A Jedik szkeptikusak a Sith szándékokat illetően. Miközben mindkét oldal delegátusa az Alderaanon tárgyal Sith erők behatolnak Coruscantra. Ezeknek az eseményeknek lehettünk tanúi a TOR előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.