Ugrás a kommentre

Ősi Idők


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Hát ez érdekes lesz. Lehet, hogy a Császárnak adnak valami alakváltó képességet? :D

Nem kizárt. :) Elvégre egy elképesztően hatalmas Sith nagyúrról beszélünk. Talán képes olyan mértékű alakváltásra akárcsak a Fiú vagy Abeloth. Azt figyelted egyébként, hogy a Dawn Of The Jediban olyan hajókkal érkeznek az Erő-érzékeny lények a Tythonra, amilyen a Mortist magában foglaló piramisszerű építmény?

http://starwars.wikia.com/wiki/Tho_Yor

 

Magyarul, ami engem illet. ;) Én speciel Köztársaságpárti vagyok, ami azt illeti. Mindenesetre remélem, hogy Revanről a könyvben nem csak megint valami halvány utalás történik. Mindenesetre kicsi az esély rá, hogy megöli Vitiatét, sőt nulla. De legalább valami értelmet adjanak neki.

300 év telt el a KotOR eseményei óta és Vitiate nagyúr azóta is él és mozog. Kétlem, hogy Revan még mindig élne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kizárt. :) Elvégre egy elképesztően hatalmas Sith nagyúrról beszélünk. Talán képes olyan mértékű alakváltásra akárcsak a Fiú vagy Abeloth. Azt figyelted egyébként, hogy a Dawn Of The Jediban olyan hajókkal érkeznek az Erő-érzékeny lények a Tythonra, amilyen a Mortist magában foglaló piramisszerű építmény?

http://starwars.wikia.com/wiki/Tho_Yor

 

Jól néz ki. Nekem tetszik. Örülök, hogy belekeverik valamilyen szinten a Mortis-os dolgokat is.

Már hallom a prequel utálók hangját: "ez már nem is Star Wars". :lol:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki. Nekem tetszik. Örülök, hogy belekeverik valamilyen szinten a Mortis-os dolgokat is.

Már hallom a prequel utálók hangját: "ez már nem is Star Wars". :lol:

Hát elég különc lesz, az egyszer biztos. Még csak fénykard sem lesz, hanem klasszikus, fémből készült fegyverek. John Ostrander és Jan Duursema pedig már számtalanszor bebizonyította, hogy mennyire tehetséges páros. Ostrander elképesztő történeteket ír meg, Duursema pedig mindenbe életet lehel a gyönyörű szép rajzaival. Valami a Mortis trilógiához hasonló, fény és sötétség ellentétére illetve egyensúlyára koncentráló istentelenül epic történetre számítok, remek karakterekkel megfűszerezve. Továbbá betekintést nyerhetünk a Rakata Végtelen Birodalom fennállásának időszakába. Bár az ígéretek szerint a történet legnagyobb része a Tythonon fog játszódni, szóval nem tudom, hogy keverik őket ebbe bele. Ráadásul nagyon keveset tudunk erről a korszakról, számtalan rejtély van, ami magyarázatra vár, ez pedig rengeteg misztikus szálat kölcsönözhet a történetnek. A Legacy óta nem vártam ennyire egy képregénysorozatot sem. :) Majd ha megjelenik és szeretnétek akkor írhatok róla beszámolókat. :) Persze nem olyan durvát, mint a Legacy esetében, abba már belefáradtam. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát elég különc lesz, az egyszer biztos. Még csak fénykard sem lesz, hanem klasszikus, fémből készült fegyverek. John Ostrander és Jan Duursema pedig már számtalanszor bebizonyította, hogy mennyire tehetséges páros. Ostrander elképesztő történeteket ír meg, Duursema pedig mindenbe életet lehel a gyönyörű szép rajzaival. Valami a Mortis trilógiához hasonló, fény és sötétség ellentétére illetve egyensúlyára koncentráló istentelenül epic történetre számítok, remek karakterekkel megfűszerezve. Továbbá betekintést nyerhetünk a Rakata Végtelen Birodalom fennállásának időszakába. Bár az ígéretek szerint a történet legnagyobb része a Tythonon fog játszódni, szóval nem tudom, hogy keverik őket ebbe bele. Ráadásul nagyon keveset tudunk erről a korszakról, számtalan rejtély van, ami magyarázatra vár, ez pedig rengeteg misztikus szálat kölcsönözhet a történetnek. A Legacy óta nem vártam ennyire egy képregénysorozatot sem. :) Majd ha megjelenik és szeretnétek akkor írhatok róla beszámolókat. :) Persze nem olyan durvát, mint a Legacy esetében, abba már belefáradtam. >.<

Remélem felkerül valahová magyarul az is. Mondjuk a Jedi Rendre vagy a Hálózsákra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem. A Tho Yorokról csak annyit tudok, hogy nagyon ősi templomok is, és 5 van belőlük. Az Akar Kesh a legnagyobb. Na végre valami készül a Tythoni ősökről. Erről nagyon kevés infó volt eddig. De én is remélem fel jönnek magyarul, és a könyv is. Ebből az időből a legkorábbi személy akit ismerek(és az egész sw történelemben is) az Tiran.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki magyarul látja egy oldalon, a Dawn of the Jedit kérem, hogy értesítsenek. Köszönöm szépen. :) Tiranról semmit nem tudni, csak azt, hogy matematikus és fizikus volt, és ő dolgozta ki az SW világ relativitás elméletét 35000 YE-ben. Sosem hittem volna, hogy egy ilyen a karaktert valaha megcsinálják, de jó ötlet volt. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki magyarul látja egy oldalon, a Dawn of the Jedit kérem, hogy értesítsenek. Köszönöm szépen. :) Tiranról semmit nem tudni, csak azt, hogy matematikus és fizikus volt, és ő dolgozta ki az SW világ relativitás elméletét 35000 YE-ben. Sosem hittem volna, hogy egy ilyen a karaktert valaha megcsinálják, de jó ötlet volt. :clap:

Érdekes, róla még nem hallottam korábban. :) Utánanéztem és meglepődtem hogy egy drall. :) Kicsit mókás a gondolata hogy egy ilyen mormota találta ezt ki. :):D De a Dawn Of The Jediben nem lesz benne, ugye tudod?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dawn Of The Jediben nem lesz benne, ugye tudod?

 

Mivel van pár ezer év különbség, ezért igen sejtettem. :D És amúgy sem térnének ki rá, nem is gond, csak említettem. A Rakatákhoz annyit TOR-ban lesz egy érdekes szál az Pokoli Egyetlenről, nagyon érdekes. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel van pár ezer év különbség, ezért igen sejtettem. :D És amúgy sem térnének ki rá, nem is gond, csak említettem. A Rakatákhoz annyit TOR-ban lesz egy érdekes szál az Pokoli Egyetlenről, nagyon érdekes. :hmm:

Erről még nem hallottam. Mi is ez tulajdonképpen? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy a sötét oldalra NAGYON erőérzékeny rakata, aki eltorzult, és rendkívüli, az egész Galaxist veszélyeztető gonosz erőre tett szert. Ezért bebörtönözték a Rakaták bebörtönözték az Eternity Vaultba, a Belsavison.Ez a misztikus börtönt számos ősi droid és technológia védte. Végül több mint húszezer év után kiszabadult, mikor a Nagy Galaktikus Háborúban a Birodalom egy bombázás során súlyos károkat tett a Vaultban, habár erről még nem szabadult ki, a Sithek fel akarták deríteni a helyet, és miután nagy nehezen bejutottak a harci droidokon, és védőmechanizmusok egész során, vívtak egy csatát az Egyetlennel, melyet nem tudni ki nyert meg.(valószínű a Pokoli nyerte :roll: ).További sorsa ismeretlen(eddig).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy a sötét oldalra NAGYON erőérzékeny rakata, aki eltorzult, és rendkívüli, az egész Galaxist veszélyeztető gonosz erőre tett szert. Ezért bebörtönözték a Rakaták bebörtönözték az Eternity Vaultba, a Belsavison.Ez a misztikus börtönt számos ősi droid és technológia védte. Végül több mint húszezer év után kiszabadult, mikor a Nagy Galaktikus Háborúban a Birodalom egy bombázás során súlyos károkat tett a Vaultban, habár erről még nem szabadult ki, a Sithek fel akarták deríteni a helyet, és miután nagy nehezen bejutottak a harci droidokon, és védőmechanizmusok egész során, vívtak egy csatát az Egyetlennel, melyet nem tudni ki nyert meg.(valószínű a Pokoli nyerte :roll: ).További sorsa ismeretlen(eddig).

Whow, ha egy ilyen hatalmú teremtmény kiszabadul a Sith Birodalomnak és a Köztársaságnak az egymás elleni harc lesz a legkisebb bajuk. Egy kicsit Abeloth-ra emlékeztet. :) Egyébként amikor írtad, hogy Eternity Vault, először arra a különleges dobozra asszociáltam a KotOR-ból, amit nem szabadott kinyitni, de persze mindenki kinyitotta. :) De aztán rágugliztam és ezt találtam.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy köpenyes, vörös rakata szép. A sötét oldal ilyen képviselőjét bebörtönözni, csak az építők tudnak ilyet.(Oké nem csak ők) :rock:

 

Eternity Vault, először arra a különleges dobozra asszociáltam a KotOR-ból, amit nem szabadott kinyitni, de persze mindenki kinyitotta.

 

Az is rakata cucc, a tudatbörtön, én csak annyit tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öcsém mennyi érdekes dolgot meglehet itt tudni az ősi időkből. De mennyi potenciál van még benne, inkább arra koncentráljanak már. Bár nekem megfelel ez így hogy vannak fehér foltok, ettől olyan misztikus nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egy a sötét oldalra NAGYON erőérzékeny rakata, aki eltorzult, és rendkívüli, az egész Galaxist veszélyeztető gonosz erőre tett szert. Ezért bebörtönözték a Rakaták bebörtönözték az Eternity Vaultba, a Belsavison.Ez a misztikus börtönt számos ősi droid és technológia védte. Végül több mint húszezer év után kiszabadult, mikor a Nagy Galaktikus Háborúban a Birodalom egy bombázás során súlyos károkat tett a Vaultban, habár erről még nem szabadult ki, a Sithek fel akarták deríteni a helyet, és miután nagy nehezen bejutottak a harci droidokon, és védőmechanizmusok egész során, vívtak egy csatát az Egyetlennel, melyet nem tudni ki nyert meg.(valószínű a Pokoli nyerte :roll: ).További sorsa ismeretlen(eddig).

Azta. :o

Nagyon jól hangzik. Remélem a regényekben majd lesz szó róla is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nagy gond, hogy az írok gyakran megfelejtkeznek ezekről a régi időkről. :( Gree Enklávé, Égiek,, Erő Szellemek(démonok) mint Wutzek.

Majd most eljön ennek a korszaknak az ideje. Szerintem most már egyre több regény, képregény fog megjelenni. Idén is volt 3.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem értem, hogy erre a korszakra miért nem gyúrnak rá jobban. Talán nem tudják, hogy hogyan kéne jó történeteket írni abban a korban Jedik és Sithek nélkül. Pedig azért nem ez a két elem az egyetlen ami mozgatórugója lehet egy történetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legalább a Kwa fajra kitérnek, bár ők annyira nem nagy számok. Bár jó lenne egy Indiana Jones jellegű kutakodás is, vagy egy találkozás velük, vagy bármi ilyesmi.

Egyszerűen annyi mindenről lehetne írni. >.< 35 év után is a Star Wars univerzumban még mindig vannak kiaknázatlan lehetőségek. És ezért állok hozzá egy kicsit szkeptikusan a TOR-hoz, hogy már megint egy újabb Jedi és Sith összetűzés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ezért állok hozzá egy kicsit szkeptikusan a TOR-hoz, hogy már megint egy újabb Jedi és Sith összetűzés...

Ez önmagában még nem is volna gond, ha mellette megcsinálnák a többi helyzetet is. Mindenesetre, még mindig ámulok, és bámulok azon, hogy mennyire kiterjedt az SW világa, egy komplett történelem. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez önmagában még nem is volna gond, ha mellette megcsinálnák a többi helyzetet is. Mindenesetre, még mindig ámulok, és bámulok azon, hogy mennyire kiterjedt az SW világa, egy komplett történelem. :clap:

Bizony, talán emiatt is nem kapunk sok információt a régi időkből... Ez a való világban is így van. Minél régebbi valami, annál kevesebbet tudunk róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán azért nem mernek annyira visszanyúlni túl régi időkre, mert félnek attól, hogy az már nem kelt Star Wars érzést az olvasókban.

Már most is sokaknak nem tetszik, hogy egyes történetekben van valami varázslat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán azért nem mernek annyira visszanyúlni túl régi időkre, mert félnek attól, hogy az már nem kelt Star Wars érzést az olvasókban.

Már most is sokaknak nem tetszik, hogy egyes történetekben van valami varázslat.

 

Hát, én azt mondom legyünk mindenre nyitottak, nem csak a jedik és a sithek a Star Wars, hanem számos más arca is van a storynak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan, de sajnos a rajongók tetszésén illetve nem tetszésén múlik az, hogy lesz a részünk ilyen történetekben, vagy sem és mindaddig, amíg olyan a fogyasztók többsége hogy mindenért húzzák a szájukat, hát nehéz nekik megfelelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.