Ugrás a kommentre

Robot Chicken Star Wars Special I-II-III


barnez

Ajánlott hozzászólás

Az első 5 perc lefordítva hallás alapján! Most, hogy jött angol felirat, sokkal hamarabb kész lesz. Szerintem holnap este tájban, vagy csütörtökön reggel kész is lesz!

Kell segítség?

Talán lesz időm holnap, és akkor szívesen segítek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örömmel jelentem be, hogy a Robot Chicken Star Wars III-hoz sikerült elkészíteni a feliratot. Ha valami hibát találtok, szóljatok.

 

Külön köszönet: Jinx Lumos Joke-nak és a bátyámnak.

 

Jó szórakozást!

 

Szerk.: Újra hozzáadva!

Robot.Chicken.Star.Wars.Episode.III.HDTV.XviD-2HD.zip

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit féltem a Chicken III -tól, de frenetikus lett. :lol: Talán még jobb mint az első rész. :D Valamit tudnak ezek a fiúk. :) Érdeklődve várom azt a poénos SW sorozatot, tuti jókat fogunk nevetni rajta. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gary, a rohamosztagos :lol:

 

Nekem nem jött be annyira mint az előzőek, főleg a nagyon durva "véres" részek miatt, kicsit azzal túllőttek a célon. De minden más okés volt :) Ben ahogy a tükör előtt elmetrükközte magát hatalmas volt :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gary, a rohamosztagos :lol:

 

Nekem nem jött be annyira mint az előzőek, főleg a nagyon durva "véres" részek miatt, kicsit azzal túllőttek a célon. De minden más okés volt :) Ben ahogy a tükör előtt elmetrükközte magát hatalmas volt :lol:

Yoda haverja is óriási volt. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda haverja is óriási volt. :lol:

Azt pont én fordítottam. :) Nem rontottam el? Nem tudtam, hogy cserélgessem a szórendet, vagy ne?! (Meg aztán tök hülyeséget is mondott...)

 

Aki nekem is megköszönte, annak szívesen, azért a 204 sorért. (Asszem annyi volt. :D ) Aki nem annak, nem szívesen. :evil::D

 

barnez: hosszupuskára nem rakod fel?

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt pont én fordítottam. :) Nem rontottam el? Nem tudtam, hogy cserélgessem a szórendet, vagy ne?! (Meg aztán tök hülyeséget is mondott...)

 

Aki nekem is megköszönte, annak szívesen, azért a 204 sorért. (Asszem annyi volt. :D ) Aki nem annak, nem szívesen. :evil::D

 

barnez: hosszupuskára nem rakod fel?

 

Szerintem nagyon jól fordítottad a részedet, méghozzá hamar is végeztél! :clap: Szóval nagy segítség voltál, és köszönöm is. :) Amúgy kérdésedre, felrakom a hosszupuskára is.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt rossz, jó néhány klassz poénnal. Úgy rémlik, hogy az előző kettő valahogy jobban bejött, de meg kell nézem még egyszer őket, mert már alig emlékszem rájuk, nem mostanában láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mozgólépcsős jelenet is hatalmas. :lol:

Hihetetlen, mekkora figurát csináltak a srácok Palpi-ból. :D

 

További részekről lehet tudni valamit? Nálam nagyon vége-szaga volt ennek a III. résznek...

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

További részekről lehet tudni valamit? Nálam nagyon vége-szaga volt ennek a III. résznek...

Szerintem nem lesz több Robot Chickenes Star Wars rész, hanem már dolgoznak a Star Wars sorozaton és inkább oda gyűjtik a humorforrásokat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem lesz több Robot Chickenes Star Wars rész, hanem már dolgoznak a Star Wars sorozaton és inkább oda gyűjtik a humorforrásokat.

Szerintem is. De ha ilyen színvonalú lesz a sorozat, azért érdemes lesz vetni rá majd egy pillantást. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.