Ugrás a kommentre

Robot Chicken Star Wars Special I-II-III


barnez

Ajánlott hozzászólás

Ez alatt most mit értesz? Én így szoktam feltenni a cuccokat, képzelt, már több, mint 50 giga adatot megosztottam így, senki sem mondta, hogy szedd el, amúgy is a jelszavazásnak és a filenevek elrejtésének is megvan a maga funkciója. Lássuk majd Te mennyit teszel a téma érdekében...

 

Gondolom neked kimaradt az a korszak, amikor 2-4megás net volt a legjobb és 10-12 óra alatt feltöltöttél egy filmet és szerencséd volt, ha közben nem szakadt meg. Aztán rá két napra már egy másik tag hirdette úgy a cuccodat, mintha ő fordított volna rá időt és energiát... Ma már ilyen 25megás netekkel egy feltöltés semmi perc, nem is várom el tőled, hogy ezt megértsed.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez alatt most mit értesz? Én így szoktam feltenni a cuccokat, képzelt, már több, mint 50 giga adatot megosztottam így, senki sem mondta, hogy szedd el, amúgy is a jelszavazásnak és a filenevek elrejtésének is megvan a maga funkciója. Lássuk majd Te mennyit teszel a téma érdekében...

Most miért acsarkodsz? Én elhiszem, amit mondasz, nem is szedtem le és igen, semmit nem tettem a téma érdekében, pusztán megjegyeztem, hogy egy kicsit egoista dolog a saját nevünket jelszóként használni. Szóval nem kell a torkomnak ugrani, különben is, ez még a jobbik eset, te még nem estél át a ló túlsó oldalára, amikor a release-nél már sokkal nagyobb hangsúlyt kap a feltöltő arcoskodása és maga a tény, hogy ő töltötte fel, mint maga a release. És különben is, lehet, hogy laikusan hangzik, de szerintem a jelszónak a felhasználó bosszantásán kívül nem sok haszna van. >.<

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivételesen nem értelek KisKósa hogy mi ezzel a gond? Warez oldalakon nagyrészt mindenki a maga nicknevét adja meg jelszónak. Nem egoizmus ez.

Jóindulatú poénnak szántam, semmi többnek. :) Csak olykor vannak olyan feltöltők, akik még hajlamosak rontani a release minőségén csak azért, hogy ráégessék a vízjelüket. FlóriBá nyilvánvalóan nem ilyen. :) De idáig nagyrészt olyan jelszavakkal találkoztam, amely vagy a honlap címe, vagy valamilyen más kód. De nem kívánok tovább OFF-olni. :)

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeritnem meg olyan témába ne folyjál bele amihez nem értesz. Amikor jelszót adsz meg egy rarhoz lehet a tartalom fileneveit titkosítani és elrejteni. Ha nem tudnád a feltöltött tartalmakat a tárhelyek ellenőrzik és ha pl. egy rarban olyat találnak, hogy Robot Chiken Star Wars akkor szerzői jogra hivatkozva azonnal törlik. Felesleges mást állítanod, mert erről írtam a szakdolgozatom és lassan 7éve töltök fel így cuccokat. Ha te sem ma kezdted volna, akkor tudnád, hogy anno a warezeken a tartalmak 70%-a jelszavas volt és 80%ban a feltöltő nevét tartalmazta (20%ban a warezoldal címét, ahol uploader volt a tag). Ezzel is kivédve az olyan linkhunter oldalakat, akik minden feltöltést összelopkodtak és úgy jelenítették meg, mint saját cucc...Ez még a torrent előtti világ, elárulom.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szeritnem meg olyan témába ne folyjál bele amihez nem értesz. Amikor jelszót adsz meg egy rarhoz lehet a tartalom fileneveit titkosítani és elrejteni. Ha nem tudnád a feltöltött tartalmakat a tárhelyek ellenőrzik és ha pl. egy rarban olyat találnak, hogy Robot Chiken Star Wars akkor szerzői jogra hivatkozva azonnal törlik. Felesleges mást állítanod, mert erről írtam a szakdolgozatom és lassan 7éve töltök fel így cuccokat. Ha te sem ma kezdted volna, akkor tudnád, hogy anno a warezeken a tartalmak 70%-a jelszavas volt és 80%ban a feltöltő nevét tartalmazta (20%ban a warezoldal címét, ahol uploader volt a tag). Ezzel is kivédve az olyan linkhunter oldalakat, akik minden feltöltést összelopkodtak és úgy jelenítették meg, mint saját cucc...Ez még a torrent előtti világ, elárulom.

Rendben, de kevésbé lenéző hangnemben is ugyanúgy megértem ám. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem lenézés volt, csak elmondtam, hogy a jelszavak és a levédések nem poénból és azért vannak, hogy még nagyobb legyen a CRC hiba lehetősége, hanem azért, hogy az up megérje a hosszú életkort. Nekem van 2006os feltöltésem is, pl. az Űrgolyhók, magyarul, még ma is szedegetik... :)

Ez nem lenéző hangnem, csak a mai fiatalokra jellemző, hogy mindent meg azonnal és ha valami csomagolva van, vagy jelszavazva, akkor már elégedetlenek, mert ez 1perccel több időt von el az amúgy is fontos életükből!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, de kevésbé lenéző hangnemben is ugyanúgy megértem ám. ;)

Pedig most csacsiságot írtál. :) Nem baj. Vigasztaljon, hogy mindig tanul az ember valamit.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öreg hiba! :P

Én sokáig úgy voltam vele, hogy biztos csak valami értelmetlen baromkodás, de miután megnéztem, meglepően jónak találtam. A Family Guy-os paródiákat például veri oda-vissza. ;)

Ebben egyetértek. A Robot Chicken sokkal inkább Star Wars, a Family Guy meg csak Family Guy. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben egyetértek. A Robot Chicken sokkal inkább Star Wars, a Family Guy meg csak Family Guy. :)

A Family Guy önmagában szerintem remek, de az SW-s paródiák sajnos nem voltak nagy eresztések. A 4. rész tűrhető volt, az 5. már annyira nem jött be, a 6-on pedig érződött, hogy csak azért készítették, mert a FOX kérte.

 

Ha SW-paródiáról van szó, nálam mindig a RC lesz a Nr.1. :) Kár, hogy nem terveznek több részt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...

Mi ez pontosan?Kis osszefoglalot vki legyszi!

Meg nem talalkoztam vele.(vagy csak nem emlekszem,ami nalam nem ritka)

 

A Robot Chicken egy paródia sorozat aminek van Star wars különkiadása.

Sőt már 3 részesre duzzadt a star wars-osak száma.

Úgy képzeld el, hogy kb bábfilm, amihez effectek, kis cgi és eredeti zenék jó hátterek vannak.

Stop motion többnyire, de a lényeg, hogy a legtöbbször olyan dolgokba ad betekintést ami nem volt a vásznon.

Szóval nem csak azzal operál, hogy ismerős jeleneteket csavar ki, hanem olyanokkal amiket nem láttunk, de felmerülhet bennünk az érdeklődés;

ilyenek pl.: Palpatine reakciója a halálcsillag elpusztuására, Darth Vader wc-re megy, Milyen egy rohamosztagos (családi)magánélete, mi van Sharlacc gyomrában, mi történne ha a fénykard elejtéskor nem kapcsolna ki.. stb.

 

Én magam nem mindig csípem az sw paródiákat -még az Űrgolyhókat sem szeretem- de ez egy üdítő kivétel! Imádom. Ha kellene felirat, nekem mindhárom részhez van! -csak azért írom mert ha jól rémlik valamelyik részből(szerk.: az elsőből) igencsak hiánycikk és én készítettem el az unokaöcsémmel.-jó lett :rock:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen mindkettőtöknek!

Latom elegge egyszerre.:-)

 

Felirat ugy latom van a filmfeliratok.org-on ,mind3hoz.Ha netan nem mukodne jelentkezem Csoli!;-)

 

köszi mé 1x.;-)

 

Oké! Jó szórakozást. Nem szabad kihagyni! Majd írd ide, hogy hogy tetszett!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.