Ugrás a kommentre

1x12 - The Gungan General


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Csak most vettem észre, hogy Dooku már akkor próbálta szétszedni a kötelékeiket, amikor Obiék még kábultak voltak. Még jó, hogy nem sikerült neki, mert akkor kinyírta volna őket. ;) Agyafúrtak ezek a kalózok mert így garantálták, hogy ne bántsák egymást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon hogy fogja elmesélni kis kalandját a gróf az embereinek? :D Biztos nem árulja el, milyen méltatlan helyzetben volt jó ideig - nem engedheti meg magának, hogy teljesen elveszítse a tekintélyét. Épp elég lesz azt kimagyaráznia, hogyan lehetséges, hogy elfogta pár kalóz. Bár.... az is lehet, hogy nem szól az egészről egy szót sem, egyszerűen csak megparancsolja Grivinek, hogy zúzza porrá a kolóniájukat. ;)

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon hogy fogja elmesélni kis kalandját a gróf az embereinek? ;)

Az emberei még hagyán, egyszerűen eltitkolja. Na de a következő beszélgetése Sidioussal, arra azért kíváncsi lennék (a tanítványai közül egyik másik már vallott csúfos kudarcot, de ez minden Shitnek a szégyenére vállna).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerintem Dooku nem kockáztatta hogy Grivi fülébe jusson miért is kell az a bosszúakció, inkább elintézte "személyesen" egy kisebb flottával.

 

 

Aranyos rész volt. Szegény malastarei szenátor, a végén szinte sajnáltam. Jar Jar elemében volt, a klón parancsnok meg szerencsére rájött hogyan lehet kibontakoztatni a képességeit. A kalózoknak esélye nem volt ellene.

Jó kis rész volt, na. Bekerült a legjobbak közé?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 évvel később...

Kharrus szenátor halála írható Jar Jar számlájára? Ha nem nyitja ki a biztonsági övét és nem próbál segíteni Jar Jar -nak akkor talán még ma is élne. :hmm: Egyébként a sorozat egészét tekintve üde színfoltok ez(ek) a rész(ek). :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jar Jarnak egyáltalán semmi köze a szenátor halálához. Miután a helyére ültette Binkset, Kharrus visszaült az ülésébe és újra bekapcsolta az "övét". Aztán az egész heveder kiszakadt a helyéről szikrákat szórva a becsapódáskor.

A sorozat egészét tekintve én ezt a duót az egyik leggyengébb sztoriszálnak tartom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.