Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Húgi, adsz valami reagálást arra amit küldtem? Jó irányba terelem a sztorit? :) Addig nem merem folytatni nagyon míg nem ismerem a véleményed. De az is elég ha annyit mondasz, hogy Mikamakka és akkor tudom, hogy folytathatom ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Húgi, mi a helyzet? Nem hiányzik egy kis sztorizgatás? :D

Kéne! De ez a fránya egyetem, este örülök, hogy ha vízszintesbe tehetem magamat és húzhatom a lóbőrt. Ember meg épp nyelvvizsgázik, szakdogát ír. Azt mondta, hogy utána folytatja az írást. Oly ritkán látom meg se ismerem már. Én még kitalálom...........de tényleg sok a dolog,

Bár én nem mentem tüntetni a plebs-el mondván, hogy aki nem tud 2,5 átlagot összehozni 2 félév alatt az menjen fizetősre, főleg ha partira, piára van pénze, így kussolok, tanulok, bejárok a laborba kutatni, maradék időmben meg megpróbálok pihenni vagy lapos földén túrázgatok, esetleg otthon vagyok. Az elmúlt héten meg kolinapok voltak, így most pótolom a szunyálást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hallani felőletek. :) Mondjuk húgival múltkor pofakönyvön megtárgyaltuk, hogy a suli igen rossz hatással van az alkotói vénánkra. :D Én is csak lassan tudok most visszaállni, totál elszívott minden alkotói vágyat. Most elkezdtem egy korábbi pályázati írásomat átalakítani, bővíteni, hogy visszarázódjak. :) Egyik osztálytársam is sokat panaszkodott, hogy totál fel kellett hagynia az írással a suli ideje alatt mert egész egyszerűen másféle gondolkodásmódra van szükség olyankor ha ír az ember.

Node majd szép lassan visszarázódik mindenki. :)

Lehet, hogy előzetes engedélyt kérek húgitól, hogy amit hónapokkal ezelőtt átküldtem neki átnézésre, azt berakhassam, hogy haladjon valamennyit a sztori.

További jó tanulást. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hallani felőletek. :) Mondjuk húgival múltkor pofakönyvön megtárgyaltuk, hogy a suli igen rossz hatással van az alkotói vénánkra. :D Én is csak lassan tudok most visszaállni, totál elszívott minden alkotói vágyat. Most elkezdtem egy korábbi pályázati írásomat átalakítani, bővíteni, hogy visszarázódjak. :) Egyik osztálytársam is sokat panaszkodott, hogy totál fel kellett hagynia az írással a suli ideje alatt mert egész egyszerűen másféle gondolkodásmódra van szükség olyankor ha ír az ember.

Node majd szép lassan visszarázódik mindenki. :)

Lehet, hogy előzetes engedélyt kérek húgitól, hogy amit hónapokkal ezelőtt átküldtem neki átnézésre, azt berakhassam, hogy haladjon valamennyit a sztori.

További jó tanulást. :)

Tedd be nyugodtan!:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.