Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Nem hinném, hogy újat fogok ezzel mondani, de már régóta itt az ideje, hogy bejelentsem normálisan is. Abbahagytam ezt a szerepjátékot. Elég hamar elfogyott a lelkesedésem, nem tagadom. Annyira szerettem volna leírni a történeteimet, amiket kitaláltam, de olyannyira meg volt kötve a kezem, hogy több karakterről, eseményről is le kellett mondanom, és egy csomó dolgot át kellett volna írnom, de így pedig már értelmét vesztette volna az egész. Meg azóta már meg is változtattam ezt azt a történetben, például egy az egyben kitöröltem ezt az E/1-es számban írt elbeszélést, mert így utólag átolvasva elég idegesítő, és egyébként sem jellemző ez a Star Warsra. :D Az én történetemnek igazából az EPIV. után 1-2 évvel van a megfelelő helye. És én nem szeretnék non-canont írni. :) Hát, ennyi lettem volna én. :) Bár szerintem nem vesztettetek sokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv, én volnék az...

BTK-s, régész, de ellentétben a hiedelemmel nem vagyunk alkeszek és még olyan rengeteg sok szabadidőnk sincs, csak éppen akad egy kevés.

(46°15.88' 20°07.65 nagyjából ezek a pontos koordináták, csak még egy kicsivel arrébb)

Annyira profin nem tudok írni, de igyekszem igényes és változatos lenni. Na meg persze érdekes is. Van néhány kősza ötletem az sw univerzumában.

A turániakban egész jól képben vagyok folyamatosan olvasgatom azt a szálat, a többiről viszont nem sokat tudok.

Így korán reggel én csak ennyit tudtam elmondani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv a fedélzeten!

Most már akkor javaslom, hogy a többi szálat is olvasd. :D Orki mondta, hogy a Zoltás szálat szívesen írnád tovább, de ha esetleg valami új karaktert is vezetni szeretnél, szólj nyugodtan. Gondolom a szabályokat a füledbe rágta, itt nálunk nincsenek százezer kilométer hosszú hajók, se fúziós parittyával támadó Her Riporterek. :) A két trilógiát igyekszünk a filmben felállított szabályok szerint ( illetve csak attól némiképp ha úgy adódik egy paraszthajszálnyival mellélépni) összehozni.

Kérdés, óhaj-sóhaj lenne, hallgatlak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem, hogy azok a koordínáták a Nagyszentmiklósi kincs további darabjait jelölik.

Hétvégén én is megpróbálok alkotni valamit, bár írnom kéne a TDKmat.

 

Igen azok és rengeteg, a 2-es korsóhoz hasonló tányér, kancsó, fazék, pohár stb van állatviadalos ábrázolással. :roll:

 

A turániakhoz továbbra is csak annyi ötletem van, hogy talán egy harcosról szeretnék írni, de sajnos még semmi komolyabb ihletem sincs. Esetleg Zolta egyik kiképzőjét megalkothatnám...

Majd ha lesz ihletem, még pontosítom...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... Bár ebben az idősíkban még nincsenek Sárkány Ötös osztályú Hapan Csataleviatánok tányéronként 160 löveggel, meg 750 kilós biovisszacsatolásos harci vértek, de megkérdem, kisebb léptékben akar e valaki hapan tüzérségi szervókról, meg infiltratorokról hallani úgy kéthetente-tíznaponta átlagosan...

(Gyerek és egyéb elfoglaltság mellett, már nem merek sűrűbbet igérni. Persze véletlen megfutások mindíg vannak... :))

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö... Bár ebben az idősíkban még nincsenek Sárkány Ötös osztályú Hapan Csataleviatánok tányéronként 160 löveggel, meg 750 kilós biovisszacsatolásos harci vértek, de megkérdem, kisebb léptékben akar e valaki hapan tüzérségi szervókról, meg infiltratorokról hallani úgy kéthetente-tíznaponta átlagosan...

(Gyerek és egyéb elfoglaltság mellett, már nem merek sűrűbbet igérni. Persze véletlen megfutások mindíg vannak... :))

Már vezetve vannak. Van hatalmas birodalom-hapan űrcsata, infiltrator akciók. Pont azért írtam tovább mert ti nem írtatok illetve félbehagytátok. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben is írtál ebben a sztoriban, szerintem simán felvehetnéd a félbehagyott szálakat :)
Köszönöm, hogy helyettem válaszolsz, mikor nem neked kellett ezeket a szálakat átvenned. Sőt, nem is írsz már évek óta a sztoriba. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Attól még olvasok, beszélgetni meg lehet másokkal, tudtommal nincs megtiltva :)

Tök mindegy, hogy írok-e, idén amúgy sem lenne rá egy perc időm se, szóval ha írtam volna is mostanában, mindenképpen abba hagynám. Van pár félkész sztori, de már azokat sem fogom befejezni.

Egyébként meg lehetett volna úgy alakítani, hogy ne kelljen átvenni szálakat mástól, másrészről neked van rá időd :D Ez játék, nem kötelesség, nincs kellett vagy nem kellett, szóval kár mást szekálni azzal, hogy ki vett át milyen szálat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérek linket hozzá a netikettből :) Amúgy meg tudtommal még nem vagyok kivágva a szerepjátékos topikokból. Vannak itt mások is, akik évek óta nem írtak a sztorihoz.

Ha mindenki megszavazza, akkor többé a "lábam" nem teszem be ide, és boldog lehetsz, hogy egy emberrel kevesebb olvas bármit is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hééé, Calm Down! Csak megemlítettem...
Veled semmi bajom :D Sorry ha félreérthetően reagáltalak le. Bár az tény és való, hogy az átvett hapan szálat már nem szívesen adnám vissza, mert sok melóm van benne és mint mindig, most is előre gondolkozok a sztoriban minimum két-három beírásig. :)

Szerintem neked valami olyan karakter kell akit ha eltűnnél megint fél évre, akadásmentesen elővehetnél anélkül, hogy szüneteltetése behatással lenne a sztorira. De azt gondolom te is beismered, hogy máshol nem hiába van az a szabály, hogy aki már két-három hétre is eltűnik ( kivéve ha önhibáján kívül) és nem vezeti tovább a szálát, attól jobbik esetben átveszik a karakterét, hogy ne csorbuljon a sztorimenet. Itt most pedig a hapanoknak igen fontos szerep jutott, mind a Infiltratorok részéről, mind pedig a flottájának szerepeltetésével. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondtam, hogy hipp-hopp átveszem, "Jól figyeljenek hölgyeim és uraim, ez itt többé nem Ponthu!" :oops: hanem ha kiírtad magad, három négy sztori után átvennék egy-két szálat, vagy esetleg harci beírásokat. Úgyis rajongtál a harci szervós szösszeneteimért annak idején...

 

Bocs, ma kissé gyapjúzokni az agyam, egy szívsebésznek kellett "finoman" a háttérből levezényelnem a pacemaker műtétet, na nem azért mert olyan kezdő volt, csak a pace-s dokik el, a profi főműtősnő helyett az idős aranyos hetvennégy éves műtősnéninkkel voltam megáldva, a szívkurkász fődoki meg vagy 10 éve nem nyúlt pm-hez... Kissé fáradt a fejem... :oops: "nem, azt nem a kamrai vezetékre tesszük, hanem a pitvarira, nem ez így nem jó, szíveskedjék kissé arrébb rakni a pitvari érzékelőt, mert nincs kontakt, jó, most nem csináljon semmit, küszöböt mérek..." Stb, stb, stb...

Pszihésen lóg a nyelvem...

 

Ja, és ne veszekeggy az ekszasszonnyaaa'... Nem szép dolog! :oops::):D :D :D

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na azóta én is törtem ám a fejem és valami hasonló megoldásra jutottam. :oops: Elvezetem a sztorit addig, amit minap már a beírásommal jeleztem, hogy úgymond a birodalmiak elkezdik kiéheztetni a hapanokat. Innen meg majd mehetnek a hapan hon-véd felszabadító nyomulásai amazonostul, csatasárkányostul. :oops::):o Ezt meg akkor rád bízom majd. Az én fejem se van olykor ráhangolódva sokmindenre. :D Öregszem és ezernyi más mindenen jár az agyam....izé, az ami a helyén van :D

 

Ekszházisárkánnyal veszekszik a rosseb, csak csípőből még helyre kell rakni ha nem neki szánt dologba mártogatja a nyelvecskéjét. :P:D De majd eccer úgyis átveszi tőlem valaki az ehhez járó stafétabotot és akkor megpihenhetek :D

 

 

Figy, hozzátok meg tuti nem fekszek be ezek után műtétre. :D Lassan pedig már a kardiológusaim versengenek a szikéért :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, és ne veszekeggy az ekszasszonnyaaa'... Nem szép dolog! :oops: :oops: :oops::):D

Köszi :D

 

Ex meg azt hiszi, hogy bárkit helyrerak, kettőnk közül én vagyok az okosabb, ergo engedek a h*lyeségeinek, mert úgysem számítanak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha én is veszekszek Tarkacsuval, akkor kész szappanopera lesz ez a topik! Ne veszekedjetek az nem visz előrébb. Én örülnék ha Sanyi hapanozna, nekem nem jönnek be ezek az überwomensch hölgyikék, bár tudom, hogy remek inflitator lennék. Meg perpillanat el vagyok havazva, hiába no nem BTK.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen, infiltrátor ügyben, a dolgot úgy 2000%-ékig fullosan úgy kell elképzelni, mint a Vasember 2.-ben...

 

"Kisasszony! Maga honnan jött?! A jogról..."

 

 

Ui.: Ja és körülbelül ennyire lehet őket megállítani is... :) :) :) :) :D

Szerkesztve: - Ken Ortis
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.