Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

Épp ez a probléma, ott nem írják. És épp ezért kérdeztem, mert ha egy óriás, intelligens imádkozó sáskáról van szó, akkor elméletileg tud repülni.

Nem feltétlen, a méret meg a hasonlóság nem jelnti, hogy repülnie is tudni kell. Sőt, ha a wookie nem írja, akkor valószínűleg nem is tud (nem is láttam még olyan képet, amin repülve ábrázolnák őket).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, az "utolsó simitások" elég enyhe kifejezés. Pár dolgot átírtam, meg hasonlók. De még mindig a nevekkel vagyok elfoglalva, addig félbehagytam, amíg nincs meg az összes.

Hát szerintem elsőre nem kötelező egyszerre szerepeltetni az összeset. Én se írtam be azonnal az összes karaktert, hanem hagytam nekik időt. Az olvasónak úgyis időt kell hagyni, hogy megismerje őket, ha pedig nyomban "két tucatot" írsz be csak a fejét kapkodja. :) Nem is beszélve arról aki írja, mert még nekem is van, hogy vissza kell lapozni, hogy hogyan is jellemeztem őket. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem elsőre nem kötelező egyszerre szerepeltetni az összeset. Én se írtam be azonnal az összes karaktert, hanem hagytam nekik időt. Az olvasónak úgyis időt kell hagyni, hogy megismerje őket, ha pedig nyomban "két tucatot" írsz be csak a fejét kapkodja. :yeah: Nem is beszélve arról aki írja, mert még nekem is van, hogy vissza kell lapozni, hogy hogyan is jellemeztem őket. :)

Nem is lesz mind használva elsőre, csak elsőre még ki kell agyalnom őket. :) A Wookiee nevekkel vagyok a legnagyobb bajban. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

KisKósa nagyon elhallgatott. Talán most már az utolsó simításokat végzi a "regényén"(?) :)

 

Húgi, tőled meg továbbra is várom Vadert az 501-esekkel. :):P

 

 

Jó igyekszem, de most kicsit sűrű minden, ráadásul a kaki a nyakamig ér, ami nem baj, csak néha lötyögtetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, kicsit megnöveltem a kölyök életkorát a történetben, de nem sokkal. Elvégre a Star Warsban a kölykök mindenütt ilyen zsenik. Lásd Anakin Skywalker, és Jaybo Hood. Ezek a kölykök alig tíz évesek, és már droidokat, járműveket raknak össze, szóval nem túlzás, ha valaki fiatalon megtanul egy-két dolgot a hajókról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, csak tudod szeretek precíz munkát beadni. :D

Dicséretes hozzáállás és ugye magának a topicnak a célja a kezdetektől a hobbiírók írói készségének fejlesztése, javítása. :) De a nevek miatt érzésem szerint picit túlaggódsz. :D De annak örülök, hogy ha formailag igen szép sztoriszál születne a tollad...izé....billentyűzetedből. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dicséretes hozzáállás és ugye magának a topicnak a célja a kezdetektől a hobbiírók írói készségének fejlesztése, javítása. :D De a nevek miatt érzésem szerint picit túlaggódsz. :D De annak örülök, hogy ha formailag igen szép sztoriszál születne a tollad...izé....billentyűzetedből. :D:)

Hát, nevek terén most már elmúlt az a bizonyos aggodalmam. :D Meg van az a jó pár, ami elég lesz ahhoz, hogy a prológus kész legyen, a többin majd ráérek gondolkodni ha odaértem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hapan fronton vannak hadi tudósitok? Kell valami keret a sztorinak, most horrort irok!

Már gondoltam rá, hogy érdekes lenne egy ilyen híradós csoport, de nem tudom ez hogy festene SW háttérben. Mondjuk a Csillagközi Invázióban remekül működött.

Horrot azért nem kéne, bár tudom, hogy csak cukkolsz vele :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.