Ugrás a kommentre

Császári Birodalom OFF-topicja


Oldfighter

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Most volt majdnem egy hét, amikor nem írtam semmit. Egész egyszerűen nem volt ihletem, ha pedig nem megy, akkor nem kell erőltetni, mert akkor az a minőség rovására megy. Mindenesetre próbálok nektek színvonalas történettel debütálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap első lesz, hogy elolvasom :)

Szerk: Elolvasva és ment is vissza mail. :D

Válaszolok itt a leveledre. Konkrétan melyik szóösszetételre gondolsz?

Nem tudom megmondani előre, hogy hány oldal lesz. A jelenet Attichitcuk, és Chewbacca szereplésével az utolsó pillanatban került bele. Úgy tervezem, hogy még elmeséli, hogyan nőtt ott fel, és hogy hogyan esett át a hrrtayyk ceremónián. Továbbá még beszélni fog magáról egy keveset, aztán pedig elgondolkodik valamin. Itt ér véget a prológus, és indul a flashback, mint első fejezet. Egyébként tudtomon kívül Erőérzékenyt csináltam a karakteremből. Úgy írtam meg a kinrath támadást, hogy eleinte megáll, és csak azután támad. Utána pedig utánaolvastam a kinrathnak, hogy ne legyen semmi ellentmondás, és azt írják, hogy akkor viselkedik így, amikor Erőérzékenyekre vadászik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem egy konkrét szóösszetételre gondolok. :) Van pár olyan szerkezeti dolog ami különválik az egész homogenitásától. Majd idővel ez neked is fel fog tűnni, visszaolvasás után, de ez tényleg nem komoly hiba. :D Sok-sok írásbeli tapasztalattal ezek majd úgyis eltűnnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OLVASNI AKAROM KISKÓSA ÍRÁSÁT! MOST!

 

 

Kiváncsi vagyok.

Én is ilyen vérmérséklettel várakoztam annak idején az EPI.-re. :)

Bár szerintem nem éri meg így várni rá, mert nem olyan nagy szám.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, mehet be a sztori. :D

Egy apró észrevétel. Ha részletezel egy idegen fajjal való küzdelmet, akkor azért egy általánosságban ismeretlen jellemzőkkel bíró lényről illik főbb leírást adni. :D Az egy dolog, hogy lexikális tudásod kimagasló, de novellában, regényben idegen fajokról azért több kell mint megnevezés, ha már bevonod őket a sztoriba. :D Máskülönben az olvasót nem fogja különösképp elfogni a feszültség, pedig küzdelmeknél ez fontos lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiskósa, mehet be a sztori. :D

Egy apró észrevétel. Ha részletezel egy idegen fajjal való küzdelmet, akkor azért egy általánosságban ismeretlen jellemzőkkel bíró lényről illik főbb leírást adni. :D Az egy dolog, hogy lexikális tudásod kimagasló, de novellában, regényben idegen fajokról azért több kell mint megnevezés, ha már bevonod őket a sztoriba. :D Máskülönben az olvasót nem fogja különösképp elfogni a feszültség, pedig küzdelmeknél ez fontos lenne.

Ebben van valami... Természetesen megfogadom a tanácsod. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.