Ugrás a kommentre

1x22 - Hostage Crisis


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mozifilm, Malevolence trilógia, Ambush, Hidden Enemy, Cloack of Darkness, Lair of Grievous, és ezek szerint akkor ez a rész is. 8 epizód, plusz a mozifilm. Ez azért kicsit több, mint "pár".

De legalább nem az összesben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az epizódban szó sem volt Dookuról, szóval kár ezen spekulálni. Gondolom a második évadban minden helyére kerül, majd akkor lehet jajveszékelni, ha tényleg Sidious volt a dolgok mögött :)

Én sem veszem készpénznek ezt a Dooku-s dolgot....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem veszem készpénznek ezt a Dooku-s dolgot....

Én sem, sőt, szerintem ez egy másik epizódra utalás inkább (vagyis, egy másik epizód miatti keverc a trailer gyártóitól, akik nem fogták fel a dolgokat :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bizonyos házastársi jelenet is jó volt. Csak Padmé megint Aninak szólította Anakint. Ez már az EP2-ben is zavart. Az Ani becenév kiejtése ugyanolyan, mint az angol Annie női névé.

Magyarban Ánit mondanak, angolul meg Eni, az Annie pedig Enni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a bizonyos házastársi jelenet is jó volt. Csak Padmé megint Aninak szólította Anakint. Ez már az EP2-ben is zavart. Az Ani becenév kiejtése ugyanolyan, mint az angol Annie női névé.

Anakint már az ep1 óta Aninak nevezik. Magyarban is van olyan név, ami becézve női névnek hata, de mivel férfinak mondják, nyílvánvalóan nem női nevet visel. Pl.: Viktor - Viki, Gábor - Gabi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Anakint már az ep1 óta Aninak nevezik. Magyarban is van olyan név, ami becézve női névnek hata, de mivel férfinak mondják, nyílvánvalóan nem női nevet visel. Pl.: Viktor - Viki, Gábor - Gabi.

Nekem valahogy jobban tetszik az Anakin. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a rész nem váltott ki bennem túl mély érzéseket. Jobbat és izgalmasabbat vártam egy évadzárótól.

Felvezették Bane karakterét, szerintem ez volt itt a lényeg. Egyébként meglátásom szerint az évad egyik legerőszakosabb része volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felvezették Bane karakterét, szerintem ez volt itt a lényeg. Egyébként meglátásom szerint az évad egyik legerőszakosabb része volt.

Így igaz. Csak így tovább! :D Még több ilyen sötét hangulatú epizódot a 2. évadra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem bejött, a lefejezések, klón keresztüllövése, klón marcangolása és egyéb SW-s kivégzési formák mellett simán megfér (hogy Darth Maul kettényisszantását, vagy Vader megpirítását már ne is említsem, bár azok a filmben voltak :yeah: ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is belefért ez, ha nem is erről szól az SW, azért láthattunk már durva jeleneteket. Meg aztán a mérgezés sem éppen jócselekedet volt. Meg aztán másképp hogy lehet a "rosszak" rosszaságát hangsúlyozni?

Meg a vadnyugat fíling is érdekes volt :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az őrök és a szenátor megölése nekem egy picit sok volt... Legalábbis SWben nem megszokott az ilyen kegyetlenség. :)

Na és az a jelenet, amikor Anakin elég az EP3-ban? :) És arra még korhatár nélküli karikát is tettek ki valami nagyon okos emberek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na és az a jelenet, amikor Anakin elég az EP3-ban? :) És arra még korhatár nélküli karikát is tettek ki valami nagyon okos emberek.

 

Jaja, ez azért befogadhatóbb, mint az Ep4 füstölgő hullái vagy a lefagyasztott Han Solo, amiket csak 12-es karikával lehet megnézni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csak most tűnt fel, hogy az évad lezárása szempontjából is remek jelenet a Padmé & Anakin rész. A narrátor elmondja az elején, hogy a Köztársaságiak kerekedtek felül a peremvidéki harcokban, Anakin pedig egy kis szabit kapott. Tök jó! Ez a rész szinte keretbe foglalja az egész évadot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most tűnt fel, hogy az évad lezárása szempontjából is remek jelenet a Padmé & Anakin rész. A narrátor elmondja az elején, hogy a Köztársaságiak kerekedtek felül a peremvidéki harcokban, Anakin pedig egy kis szabit kapott. Tök jó! Ez a rész szinte keretbe foglalja az egész évadot. :)

És természetesen egy remek felvezető a következő évadhoz is. Remélem nem csak Cad Bane-t láthatjuk majd, hanem a csapat többi tagját is... Robonino-t, Shahan Alamát, és Aurra Singet különösképpen. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És természetesen egy remek felvezető a következő évadhoz is. Remélem nem csak Cad Bane-t láthatjuk majd, hanem a csapat többi tagját is... Robonino-t, Shahan Alamát, és Aurra Singet különösképpen. :)

És talán még kapunk új gonoszokat is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.