Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mint tudjátok hamarosan sor kerül a várva-várt szavazásra, ami az első évadot öleli fel. Az öreg rókák talán még emlékeznek a nagy sikert aratott 'Aranyfénykard' elnevezésű eseményre, ami a fórum történetének arany lapjaira kívánkozik (aki kíváncsi arra mi is volt ez, itt bővebben olvashat róla).

 

A mostani szavazás is hasonló módon fog lezajlani, de most már szélesebb merítési lehetőséggel. Nagyon érdekesnek ígérkezik a dolog, így arra szeretnék biztatni mindenkit, hogy már az első fázisnál, azaz a jelöléseknél aktivizálja magát. Alább láthatjátok a menetrendet:

03.23. – 04.05 jelöltállítás

04.06. – 04.22 szavazás

04.25. - 20.00h díjátadó

 

Amint látható az első fázis a jelöltek állítása lesz, ami holnap veszi kezdetét és egy hétig tart. Ebben a szakaszban kategóriánként hat jelöltet kell elküldeni a dzsejt@freeweb.hu mail címre. Nagyon fontos, hogy itt még nem sorrendet kell felállítani, hanem csak a hat kedvencet beküldeni. Az összesítések után alakul ki kategóriánként az a hat jelölt, melyeket majd lehet pontozni a fő szavazáson. Erről majd később írok bővebben, egyelőre a jelölés a fontos.

 

Jöjjenek tehát a kategóriák.

 

Legjobb epizód

Legjobb főszereplő (aki több részen keresztül meghatározó szerepet játszott)

Legjobb mellékszereplő (aki csak egyszer, vagy elvétve tűnt fel)

Legjobb idegen karakter

Legjobb szörny

Legjobb bolygó

Legjobb fénykardpárbaj

Legjobb felszíni csata

Legjobb felszíni jármű

Legjobb űrcsata

Legjobb űrjármű

Legjobb angol szinkronhang

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár kitétel részemről:

- minden beérkezett listát visszaigazolok PM-ben (hogy elkerüljük az e-mailek esetleges problémáját, mint spamszűrők, rossz szolgáltatók, stb). Aki véltelen nem kapna, az keressen meg PM-ben.

- Ha valakinek nem jut eszébe egy állat, űrhajó vagy bolygó neve, írja körbe. Pl.: a Rylothon élő "velociraptorok", vagy a hóbolygó a Tresspass című részben. Ha valami nem lesz számomra világos, akkor azt úgyis jelezni fogom a visszaigazoló PM-ben, szóval nem kell agyonbonyolítani :lol:

Ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel Ody-nak sikerült mindenből hatot összeszedni (sőt, pont a szörnyeknél még cserét is kért :) ), így hat biztos van mindenből. Egyedül a fénykardpárbaj, űr- és felszíni csata lehet necces (főleg, mert a mozifilmet nem vettük bele, pedig az jól el van látva csatákkal és párbajokkal).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj. Már azt sem tudom miket jelöljek kedvenc űrjármű, vagy szörny kategóriában. :)

Lehet, hog abban a kategóriában nem is jelölök. Maradok csak az epizódoknál, meg a szereplőknél. Meg talán még a fénykardpárbajoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre több gyűlik. Remélem a legjobb bolygó kategóriában lehet jelölni holdat is.

Persze, csatáknál pedig külön számítanak azok, amik egy részen belül vannak, de köztük eltelik némi idő (pl.: Storm over Ryloth-ban külön csata az első és az utolsó is, hiszen közte eltellik jó pár óra - real time-ban meg a rész fele :) ). Legalábbis én jelenleg így vetettem fel, aztán majd Ody megcáfol ebben, vagy egyet ért. Minden esetre, szerintem úgy jobb lenne, hiszen a csatákra több jelölt akadna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csatáknál pedig külön számítanak azok, amik egy részen belül vannak, de köztük eltelik némi idő (pl.: Storm over Ryloth-ban külön csata az első és az utolsó is, hiszen közte eltellik jó pár óra - real time-ban meg a rész fele :) ). Legalábbis én jelenleg így vetettem fel, aztán majd Ody megcáfol ebben, vagy egyet ért. Minden esetre, szerintem úgy jobb lenne, hiszen a csatákra több jelölt akadna.

Felőlem mehet így is és akkor több lehetőség lesz. Oldie szedd össze magad! Moderátor létedre össze kell írnod hat jelöltet. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lehetne a jelöltállítási határidőt kitolni? Kevésnek érzem az egy hetet :(

Mi lenne, ha valaki válaszolna a kérdésemre? Egy szimpla igen vagy nem is megteszi, csak választ kérek, ha már feltettem a kérdést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, a kérdésedre én azért nem válaszoltam, mert ez ügyben Ody az illetékes, viszont ő tegnap elfoglalt volt, nem voltunk "egy fórumtérben", így nehéz lett volna megbeszélni. Ma felvetettem neki az ötletet ennek megoldására. Türelem, sosem hagytunk még válasz nélkül senkit. Pláne, ha azt többen is jelezték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felőlem mehet így is és akkor több lehetőség lesz. Oldie szedd össze magad! Moderátor létedre össze kell írnod hat jelöltet. :P:(

Eh, öregem, jóvanna :P De ezzel felsorolhatom az összes szereplőt meg eseményt. :P Simább lenne ha csak max kettőt kellene írni, mert akkor még törném is rajta a fejem. :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, öregem, jóvanna :P De ezzel felsorolhatom az összes szereplőt meg eseményt. :P Simább lenne ha csak max kettőt kellene írni, mert akkor még törném is rajta a fejem. :P:)

Te kezdesz olyan lenni, mint a sapkaproblematikás farkas... ha túl sok a jelölt, az a baj, ha túl kevés, az a baj. Véletlenül sem akarjuk, hogy megerőltesd a kicsi kobakod, szépen állítsd össze a hatos listát, még a sorrend sem számít, aztán majd kobakerőltetés lesz a szavazásnál. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te kezdesz olyan lenni, mint a sapkaproblematikás farkas... ha túl sok a jelölt, az a baj, ha túl kevés, az a baj. Véletlenül sem akarjuk, hogy megerőltesd a kicsi kobakod, szépen állítsd össze a hatos listát, még a sorrend sem számít, aztán majd kobakerőltetés lesz a szavazásnál. :(

Igenisértettem, ne tessék itten nekem kioktatást adni. :)

 

Van cigid? :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bevallom férfiasan, valahová csak ötöt írtam. Ha megerőszakoltam volna magam akkor se jött volna össze több az adott kategóriából.

Hát, pedig eddig négy embernek már összejött mindehová a hat. Elhagyott az Erőd, öreg :(

 

Dzséjt, mi az email címed? Pár sorral alábbit láttam visszaszívtad.

Jöhet a freeweb-re, ami Ody első postjában van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.