Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A légkörben lévő állomáson zajló csata minek minősül? :D Felszín elég messze van oda nemdebár, és ugyanez a helyzet az űrrel is. :D

Saját hatáskörömön bellül űrcsatának minősítettem, mivel a csata kezdete még az űrben zajlott, hiszen bár kék ég vette körbe a hajót, valami furcsa anomália miatt csak a csata közben kezdett belépni a légkörbe, így hát ez még űrcsata :)

 

Amúgy ez elég igazságtalan, hogy ilyen hamar már szavazni kell. Még csak 7 részt adtak le, így nem tud a rendes user részt venni benne... :)

Feldobtam Ody-nak a várást a magyar vetítés végére, aztán hosszas tárgyalás után végül nehezen, de arra a közös nevezőre jutottunk, hogy talán nem kéne (kb. így zajlott: várjunk? ne. oké :D ). Az okok igencsak egyszerűek:

- Így is egy hónap, míg lezavarjuk az egészet. Magyar honban még legalább 15 hétig tart a vetítés (és mi van, ha még hagynak is ki hetet valamiért...). Az 4 hónap, majdnem öt is. Lenne már majdnem július-augusztus, ez nyár, és nyáron a kutya sem törődne ezzel, mert ilyenkor ugye mindenki megy nyaralni.

- Mivel itt az emberek többsége már látta, mire lemegy a magyar vetítés, már el is felejti, mi történt az első évadban. Némely kategóriában még így frissen is nehézkes összehozni a jelölteket, hát még akkor, amikor már 4-5 hónapja nem is láttuk.

- Mire magyar honban vége lesz az első évadnak, mi már javában a második évadra gyúrúnk majd, azzal fogunk foglalkozni, sőt, talán már nézzük is majd. Második évad közben meg nem rendezünk első évados díjazást :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne gonoszkodjunk szegénnyel.Nem mindenki tudhat perfekt angolul.Van akit meg zavar a felirat.Tiszteletben kell tartani.

Nem igazi gonoszkodásnak szántam, remélem, Mina nem haragudott meg. :) Csupán azért írtam, mert olyami miatt reklamált, ami ellen tenni lehetősége lett volna, csak kedve nem volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hagyom ki, de még hozzá sem tudtam kezdeni :D

Jó lesz ha igyekszem esténként sasolni a részeket.

Lényegében maga a szavazás lesz a lényeg, de tök jó látni, hogy a jelölésbe is belefolysz. Köszönet a többieknek is!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre én is eljutottam odáig, hogy elkészültem a listánkkal. Panni is véleményt alkotott, így a legjobb film és legjobb főszereplő kategóriában közös jelöltjeink vannak. :)

 

Viszont tény, ami tény, volt egy pár kategória, amiben nehezen tudnék cserét csinálni, ha esetleg kellene... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én csak félig vagyok meg, a 14. résznél járok. Viszont marha nagy gondom van a járművel terén, se fel nem tűnnek, sem a nevüket nem tudom annak a párnak sem ;) Ezért nem fogom végigpörgetni még egyszer a filmeket. Valaki küldje már el pm-ben, ha nem gond, hogy egyáltalán mik vannak egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valaki küld ilyen jelöltlistát, akkor minden kategóriában hatot jelölnie kell? Vagy úgy is lehet, hogy egy-két kategóriát kihagy az ember, esetleg valahova csak három nevet, dolgot ír be?

Elvben mindenhová hat kéne, de elfogadtam listát úgy is, hogy egy-egy kategóriában kevesebb van. De azért, ha lehet, minden kategóriában legyen valamennyi, ha lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múltkor megadtam egy wiki-s oldalt. Ott még az animált szereplők büfése is szerepel. :pfff:

 

http://starwars.wikia.com/wiki/The_Clone_Wars:_Season_One

No majd próbálok valamit kibogarászni este.

 

Lara, nekem is van ilyen gondom, de nekem inkább csak a járművekkel. Hmm.. lehet pl. a Venatorokat is írni? Mármint tök ismert gépeket? Akkor talán összejön valahogy a két hiányzó kategóriám.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindent lehet írni, ami szerepelt a sorozatban :pfff: Ha kikötés lenne, hogy csak olyanok szerepelhetnek a listán, amik csak és kizárólag a TCW-ben jelentek meg, akkor tényleg kurta listák születtek volna :D Járműveknél az esetek tetemes részében pl. mindenki olyanokat jelölt meg, amik a filmekben voltak. Nagyon kevesen indítottak TCW-s játgányokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.