Ugrás a kommentre

Cad Bane


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Cad_Bane_HS.jpg

 

Az első évad végére megérkezett Cad Bane, az űber-táp fejvadász. :lol: Felvetődik a kérdés, hogy honnan és ki kaparta elő ezt a fickót? Ha ennyire jó merre bújkált eddig? Én valahogy nem hiszem, hogy Zirro bérelte volna fel a börtönből. Inkább Dooku keze lehet a dologban. Szerintetek mennyi szerep jut neki a második évadban, amit túl fog-e élni egyáltalán? :roll: Nagyon sok kérdőjel és spekuláció lehet vele kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem lehet, hogy olyan népszerű lesz a karakter, hogy még az élőszereplős TV sorozatba bekerül.

A 2. évadban remélem többször találkozunk majd vele, nemcsak az elején.

Szerintem végig benne lesz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cad Bane nálam egy szinten van Aurra Singgel. :roll: Aurráról, EU-ból tudjuk, hogy a klasszikus trilógia idején párszor feltűnik Jabba udvarában. Bane új figura a saga életében, de merem remélni még jó sokszor viszontlátjuk őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a második évadban is ugyanabban a csapatban lesz akikkel megtámadta a szenátust és nem mint magányos farkas

Hát, sajnos nem.

A "Hunting The Hunters" webképregény elején van róla szó, hogy feloszlatja a csapatot. Pedig a cuki kis Robonino-t szívesen láttam volna még a továbbiakban. :roll:

De Cad Bane ettől függetlenül továbbra sem lesz egyedül. Amint láthattuk abban a kémvideóban, Bane a CIS szolgálatába állt, és jócskán körül volt véve néhány rohamdroiddal.

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem a második évadban kap majd háttértörténetet a fickó. Az is érdekelne, hogy kis és miért hozta be a képbe a fejvadászt.

Szerintem ezúttal nem az a helyzet, mint Jango Fettnél, akit ugyebár Dooku hozta képbe. Bár Jangót nem igazán kellett, mert ugyebár a Galaxis legismertebb fejvadásza volt, és egyben a legtehetségesebb is. Itt jön a képbe Cad Bane, aki a második legjobb a listában, csak ő kevésbé volt olyan ismert. Nem hozta őt senki képbe, ő maga döntött úgy, hogy képbe kerül.

A második évadban természetesen elengedhetetlennek tartom, hogy több dolog is kiderüljön róla. A CIS persze felfigyelt erre az akcióra... Olyannyira, hogy...

Spoiler:

...hogy maga Darth Sidious az, aki a megbízója lesz, ami azért nagy szó.

Így tehát lett egy újabb ütősképes fejvadászuk a seregben Durge mellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ahsoka után Bane lesz a következő olyan szereplő akinek érdekes vége lehet majd a TCW -ben. Vajon túléli a sorozatot, ezzel adva további táptalajt a későbbi EU-s szereplésének, vagy meghal? Mit gondoltok? Szerintem ha Ahsoka túléli Bane -nek pusztulnia kell. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka után Bane lesz a következő olyan szereplő akinek érdekes vége lehet majd a TCW -ben. Vajon túléli a sorozatot, ezzel adva további táptalajt a későbbi EU-s szereplésének, vagy meghal? Mit gondoltok? Szerintem ha Ahsoka túléli Bane -nek pusztulnia kell. :P

Szerintem mindketten el fognak pusztulni. A trailer alapján úgy tűnik, mintha egymás nemeziszei lennének. Szerintem Bane el fogja intézni Ahsokát, Anakin pedig Bane-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindketten el fognak pusztulni. A trailer alapján úgy tűnik, mintha egymás nemeziszei lennének. Szerintem Bane el fogja intézni Ahsokát, Anakin pedig Bane-t.

Ez nem is rossz ötlet. :P Bár Bane karakterében az is kérdéses, hogy meddig húzza. Ebben az évadban elhalálozik vagy még átviszik a harmadik évadra?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baneből simán kinézem, hogy túléli, mármint egyedi karakter mivoltából. Nagyjából az lehet majd a helyzet vele, mint Boba Fettel a Jedi visszatérben, illetve az az utáni EU-s regényegben róla szoló történetekben.

" Bobbyt bármikor vissza lehet hozni az életbe" :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Bane azért lett behozva, hogy ne mindig Dooku-Grievous-Ventress hármasa szerepeljen. Csakhogy egy idő után Bane is túl sokat lesz képernyőn (ergo uncsi lesz), úgyhogy én nem hinném, hogy egy évadnál többet kapna.

Szerintem is kizárt. A harmadik évad megint más szált fog feszegetni. Szerintem az évad végén meghal vagy eltűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem vagyok nagy ismerője a több évados sorozatoknak, de teljesen logikus, hogy amit hosszabb szériának terveznek, abban időnként változtatni kell a dolgokat, hogy tudjon újat nyújtani.

Can Bane jó figura, és egy új ízt hozott az SW univerzumba, de biztos nem kerül a főbb és ezért állandó karaketerek szintjére, akik hol közelről, hol távolból, de nagyjából minden epizód szereplői maradnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már a 2. évadban sem fog sok részben feltűnni. Három, max öt, de az már nagyon sok lenne. Nem tűnik olyan karakternek, aki fél évadon keresztül kiaknázható lenne, inkább Ventress-hez hasonlóan olyan "néha feltűnik" fickó. De szvsz ebben az évadban még semmiképpen sem fog eltűnni, sőt, erős a gyanúm, hogy még néhány évadig fel-feltűnik majd. Túlságosan cool lett a karaktere, amit a sorozatokban szeretnek kihasználni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már a 2. évadban sem fog sok részben feltűnni. Három, max öt, de az már nagyon sok lenne. Nem tűnik olyan karakternek, aki fél évadon keresztül kiaknázható lenne, inkább Ventress-hez hasonlóan olyan "néha feltűnik" fickó. De szvsz ebben az évadban még semmiképpen sem fog eltűnni, sőt, erős a gyanúm, hogy még néhány évadig fel-feltűnik majd. Túlságosan cool lett a karaktere, amit a sorozatokban szeretnek kihasználni.

Néhány évadig? Lehet, hogy csak három lesz. A sűrűbb feltűnése meg elég valószínű, mert az évad alcíme is a fejvadászokra fókuszál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
Nagyon eltűnt...
Még előkerülhet. 7 részről még semmit sem tudunk. Grievous is eltünt az első évadban, bár ő vissza sem tért. :laugh:

Viszont ha már vele és a bandájával reklámozták a 2. évadot, akkor csak előveszik még, főleg, hogy se Bossk, se Suki, se a kalapos csávó sem szerepelt még.

Szerintem a Mandalore trilógia után visszatér(nek)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még előkerülhet. 7 részről még semmit sem tudunk. Grievous is eltünt az első évadban, bár ő vissza sem tért. :laugh:

Viszont ha már vele és a bandájával reklámozták a 2. évadot, akkor csak előveszik még, főleg, hogy se Bossk, se Suki, se a kalapos csávó sem szerepelt még.

Szerintem a Mandalore trilógia után visszatér(nek)

Van egy ilyen gyanúm. A 15 rész sztorija pont nekik való. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Ennek a szereplőnek az angol hangja,nagyon jellegzetes :D

Amúgy már fénykardal harcol,gyerekeket rabol ez a Bane már mindent csinál :D

Fénykardal kb. suhintott kettőt és annyi. :) Ehhez az eszközhöz kókler.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.