Ugrás a kommentre
Ody Mandrell

Értékeld a filmet

Milyen osztályzatot adnál a második epizódnak?  

70 felhasználó szavazott

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a második epizódnak?

• 5
      32
    • 4
      20
    • 3
      11
    • 2
      2
    • 1
      0

Ajánlott hozzászólás

Két snitt között, mi? Odaszalad a klón, Padmé felkel. Aztán kameraszög váltás, és abban az ezredmásodpercben gyorsan leadta az infót. :) (Amúgy szerintem valami olyasmi lehet a baki oka, hogy Lucas itt valamit megváltoztatott - a helyszínt, az előző jelenetet vagy a szöveget kurtította -, csak nem vette észre, hogy a szöveg benne maradt. Az ilyesmi megesik.)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a kajádba sz*rik, igenis kardinális kérdés. :lol:

Egyébként szerintem se nagy baki ez, nekem egészen mostanáig nem is tűnt fel. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Még előtte lehetett. De ez kb. annyira kardinális kérdés, mint hogy egy légy hova sz*rik. :)

Amikor Padmé ájult volt? Hát hogyne! Odaszaladt hozzá a klón, megsúgta neki álmában, aztán nyomait eltüntetve elszaladt, megvárta, míg Padmé magához tért, aztán visszaszaladt. :P:D

Persze, nem nagy baki, nem is véletlen, hogy tizennégy év után tűnt csak fel. Csak viccesnek találtam.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Én a megszokottnak megfelelően az előző filmek újranézésével hangolódom, és ma került sorra az ep2. Érdekes, hogy míg az ep7 csak annyit pluszt adott ehhez, hogy most eszembe jutott Ian Malcolm szava a The Lost World: Jurassic Parkból, vagyis "a tehetség mindig átugrik egy generációt, a gyerekei biztos jó fejek lesznek" - és hát így volt, Luke és Leia jó feje, Anakin "tehetsége" átugrotta az ő generációjukat, az unokában viszont már újra ott volt.

Na, addig az RO már most, hogy még nem is láttam, megdobta. Amikor feltűnik a Halálcsillag tervrajza, azonnal arra koncentráltam, aztán elkezdtek pörögni bennem az események, hogy innen hova jutunk. Hogy a TCW-ben elfogott Poggle-t a Halálcsillag megépítése miatt engedik szabadon. Hogy a Geonosist kiirtják amiatt az állomás miatt. Hogy Kallus a Geonosison válik árulóvá (oké, ez a Rebels hozadéka). Hogy hányan hoznak áldozatot azért, hogy ez a cucc végül felrobbanjon. És mi lesz még itt, ha már láttam is a filmet. Meg mondjuk olvastam a Catalystot. És milyen durva lesz holnap az ep3 zárójelenetét nézni. Eddig az ep4-hez kapcsolódott, most már az RO-hoz fog - és persze részben az ep4-hez. Fura lesz, ennyi év után beékelődik egy film az ep3 és az ep4 közé.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Huhh...én nagyon régen nem néztem az előzményekből semmit. Gyakorlatilag az EPVII óta. :para:

:o Ez nálad nem szokványos pedig!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ma ez az epizód következett. Amikor annak idején, 12 évesen láttam a filmet, jó pár dologban az ep4 jutott eszembe. Például amikor a coruscant-i üldözés során Obi megjegyzi Anakinnak hogy: "Miért van olyan érzésem, hogy te leszel a végzetem? Vagy kronológiailag itt látjuk először Owent és Berut. Meg még a Jedi gyakoroló gömb... :D

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ