Ugrás a kommentre

Legacy


KisKósa

Ajánlott hozzászólás

Én nem vagyok előfizetős. :( Én kéthavonta egyszer elmegyek az újságoshoz, és úgy jutok hozzá az aktuális példányhoz... Mert ha például esik az eső aznap, amikor kihozzák, és beázik a postaláda... Én szeretek vigyázni a Star Warsos cuccaimra, szóval biztosabb, ha saját kezüleg viszem haza. :D

Áprilisban mindenképp érkeznie kellene, mind az előfizetőkhöz, mind az újságárusok polcaira, miután a 2010/1-es számot még februárban adták ki. Az viszont biztos, hogy nem kapkodják el túlzottan, miután alig 1 hét múlva május.

Amúgy tudtommal (nekem ez lesz az első előfizetésem) szépen becsomagolva postázzák ki a képregényeket, pont ezért, hogy ellenálljanak az időjárás viszontagságainak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy tudtommal (nekem ez lesz az első előfizetésem) szépen becsomagolva postázzák ki a képregényeket, pont ezért, hogy ellenálljanak az időjárás viszontagságainak. :D

Ohhh, tényleg? :D Azért feltételeztem egyébként ilyesmit, mert anyukámnak sem csomagolják be a Nők Lapját. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az érdekes lesz. Akkor a Semic a maradék részeket már teljesen leadhatná.

Nem értem, miért fejezik be ilyen hamar ezeket a sorozatokat.

Azért a "hamar" egy kicsit túlzás... Ötven szám az körülbelül négy és fél év alatt jelenik meg az USA-ban, ami azért annyire nem rövid időtartam. Gondolom nem akartak belőle egy ilyen végeláthatatlan sorozatot készíteni. Kíváncsi vagyok, hogy akkor lesz-e majd Legacy utáni történet is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a "hamar" egy kicsit túlzás... Ötven szám az körülbelül négy és fél év alatt jelenik meg az USA-ban, ami azért annyire nem rövid időtartam. Gondolom nem akartak belőle egy ilyen végeláthatatlan sorozatot készíteni. Kíváncsi vagyok, hogy akkor lesz-e majd Legacy utáni történet is. :D

Hát az amcsiknál nagyrészt az a szokás, ha egy ilyen képregénysorozatot indítanak annak minimum 100-200 számot akarnak, ha nem többet. Persze lehet, hogy ez csak a szuperhős képregényeknél van így. Ha nem is végtelenségig, de lehetett volna egy 100 számot összehozni. A Republicnak majdnem sikerült, 83. volt az utolsó. Persze ott inkább azért kellett leállni, mert már belenyúlt az EP3 utáni érába. De a Dark Times a folytatásának tekinthető.

Azért remélem lesz valami új a Legacy után is. Lehet, hogy indítanak egy új sorozatot, ami közvetlenül ezt folytatja.

Egyébként érdekes, hogy a Legacyt érte egy olyan kritika, mely szerint ez a sorozat nagyon megkötötte a Del Rey-esek a jövőben játszódó regényeit. Pl. azt már biztosan tudjuk, hogy Ben Skywalker nem halhat meg, legalábbis addig nem, míg nem nemz utódokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként érdekes, hogy a Legacyt érte egy olyan kritika, mely szerint ez a sorozat nagyon megkötötte a Del Rey-esek a jövőben játszódó regényeit. Pl. azt már biztosan tudjuk, hogy Ben Skywalker nem halhat meg, legalábbis addig nem, míg nem nemz utódokat.

Miért, a Del Reyesek komolyan azt tervezték, hogy Ben Skywalkernél kihal a Skywalker ág? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Jaina? Legutóbbi emlékeim szerint ő még él, ha a neve nem is Skywalker, de vér szerint ugyanolyan, mint Ben. No meg ott van Jacen lánya is. Szóval azért ha meg is halna Ben, nem halna ki a család, akár nevet is lehetne változtatni. Mondjuk ez már nem kérdéses, de nem Ben volt az egyetlen leszármazott :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes, hogy még mindig nem érkezett meg az új szám, pedig elvileg már kipostázták a megrendelőknek. :D

 

A Skywalker vérvonalat Luke és Leia után csak Ben és Jaina viszi tovább, de az igaz, hogy nem egyedül Ben, bár Cade az ő leszármazottja. Arról nem tudok, hogy Jaina-nak lettek volna gyerekei, úgyhogy szerintem így is, úgy is Luke egyenes ági leszármazottai viszik tovább a nevét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azóta már meg is vettem. :roll:

Én nem merek kockáztatni azzal, hogy megveszem, mert elképzelhető, hogy csak a jövő héten hozzák meg, kettővel meg mit csináljak? :)

Ha a jövő héten sem jön semmi, jobb ötletem híján majd írok a semic-nek... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Skywalker vérvonalat Luke és Leia után csak Ben és Jaina viszi tovább,

Meg Jacen is (és ez már tuti), hiszen neki született egy lánya, a nevét nem tudom, azt Tenel Ka tudná megmondani, elvégre Jacen Solo lányának az eu-beli Tenel Ka az édesmamája (aki szintén Jedi, ez sem egy utolsó szempont, amellett hogy egy szép nagy birodalom az uradalma :roll:).

 

No megnéztem, Allana Jacen lányának a neve.

http://starwars.wikia.com/wiki/Allana_Solo

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes, bevallom, erről nem tudtam. Egyébként is ez az EU azon része, amit nem olvastam semmilyen formában, így csak a wookiepédiára és az itt-ott összeszedett infókra támaszkodtam, de most már képben vagyok. :roll:

 

Közben én is rátaláltam:

"...40 Y.U.-ban gyermeke születik Tenel Ka-tól, kinek a neve Allana Solo lesz."

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket az infókat én is innen-onnan szedegetem össze. Jó lenne olvasni is őket, de ki van csukva, hogy a közeljövőben lesz magyarul. Fenébe, gyúrni kéne az angolra. Most, hogy olvasgattam a cikkeket angolul, végül is nem lenne reménytelen belekezdeni. Csak eleinte haladna lassan az ember.

Most legalább azt is elolvastam, hogy mi lesz Tenel Kával

Spoiler:

hát ő sem fog megőszülni, idő előtt meghal, aztán Allanát Leiáék veszik magukhoz. Utána már nem sok mindent írnak róla, gondolom, erről még nincsenek történetek.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, a Del Reyesek komolyan azt tervezték, hogy Ben Skywalkernél kihal a Skywalker ág? :)

 

Elvileg megcsinálhaták volna. Azt rebesgetik, hogy mire véget ér a Legacy of the Force újabb Skywalkernek mondhatunk búcsút. Ezúttal egy öregnek.

 

És Jaina? Legutóbbi emlékeim szerint ő még él, ha a neve nem is Skywalker, de vér szerint ugyanolyan, mint Ben. No meg ott van Jacen lánya is. Szóval azért ha meg is halna Ben, nem halna ki a család, akár nevet is lehetne változtatni. Mondjuk ez már nem kérdéses, de nem Ben volt az egyetlen leszármazott :roll:

 

 

Érdekes, hogy még mindig nem érkezett meg az új szám, pedig elvileg már kipostázták a megrendelőknek. :roll:

 

A Skywalker vérvonalat Luke és Leia után csak Ben és Jaina viszi tovább, de az igaz, hogy nem egyedül Ben, bár Cade az ő leszármazottja. Arról nem tudok, hogy Jaina-nak lettek volna gyerekei, úgyhogy szerintem így is, úgy is Luke egyenes ági leszármazottai viszik tovább a nevét.

 

A híresztelések szerint Jaina a Fel családba házasodik bele, ezért lesznek Felék Erőhasználók a Legacyban.

 

Ezeket az infókat én is innen-onnan szedegetem össze. Jó lenne olvasni is őket, de ki van csukva, hogy a közeljövőben lesz magyarul. Fenébe, gyúrni kéne az angolra. Most, hogy olvasgattam a cikkeket angolul, végül is nem lenne reménytelen belekezdeni. Csak eleinte haladna lassan az ember.

Most legalább azt is elolvastam, hogy mi lesz Tenel Kával

Spoiler:

hát ő sem fog megőszülni, idő előtt meghal, aztán Allanát Leiáék veszik magukhoz. Utána már nem sok mindent írnak róla, gondolom, erről még nincsenek történetek.

 

A Fate of the Jedi foglalkozik ezekkel az eseményekkel most. Allanáé a Falcon azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Küzdj meg máskor! 2. rész.

Jó lett a befejezés. Tetszett, hogy Sinde mester mégis a maradás mellett döntött és segített a kalamáriknak. Ügyesen elbántak a Leviatánnal. Azard és a Sith tudós megúszták, kár.

A köv. számban végre visszatérünk Cade-ékhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Küzdj meg máskor! 2. rész.

Jó lett a befejezés. Tetszett, hogy Sinde mester mégis a maradás mellett döntött és segített a kalamáriknak. Ügyesen elbántak a Leviatánnal. Azard és a Sith tudós megúszták, kár.

De ezzel még a Mon Calamariért vívott küzdelem még koránt sem ért véget. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg megcsinálhaták volna. Azt rebesgetik, hogy mire véget ér a Legacy of the Force újabb Skywalkernek mondhatunk búcsút. Ezúttal egy öregnek.

 

A híresztelések szerint Jaina a Fel családba házasodik bele, ezért lesznek Felék Erőhasználók a Legacyban.

Hmmm... rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, bár természetes.

 

Annyit olvastam eddig, hogy Jaina eljegyzi magát Jagged Fellel, de többel még nem igazán találkoztam. Biztos akkor hozzá is megy idővel. Legalább a gyereke(i) már majdnem totál koréliaiak lesznek :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Jó volt a folytatás, nekem az efféle víz alatti ütközetek alapból bejönnek, bár remélem egyszer lesz valami komolyabb volumenű csata is.

Kíváncsi vagyok, mi lesz a folytatásban Cade-ékkel, de ennek a történetszálnak a folytatását is kíváncsian várom, miután elég sejtelmesen ért véget: a Leviatán nem pusztult el, a 2 Sith életben maradt, Sinde sem hagyta el a bolygót, úgyhogy még nem lehet vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A következő számban a Fordulatot és a Vihart kezdik el, bár fogalmam sincs, hogy mire számítsak, a külföldi kiadásokat egyáltalán nem kísérem figyelemmel. Remélem nem lesz kevésbé jó, mint az eddigiek. :D

Nem lesz az, elhiheted. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Nagyon, nagyon, nagyon spoileres... Szóval aki nem akarja lelőni a poént, az semmi pénzért se nyomja meg a spoiler gombot.

Spoiler:

Pontosan még nem tudom, hogy hogyan, de az utolsó, azaz az Extremes történetszálban Darth Talon elrabolja Darth Krayt holttestét, aki valamilyen úton-módon feltámadt, és sikerült meggyógyítania magát a Yuuzhan Vong implantátumoktól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon, nagyon, nagyon spoileres... Szóval aki nem akarja lelőni a poént, az semmi pénzért se nyomja meg a spoiler gombot.

Spoiler:

Pontosan még nem tudom, hogy hogyan, de az utolsó, azaz az Extremes történetszálban Darth Talon elrabolja Darth Krayt holttestét, aki valamilyen úton-módon feltámadt, és sikerült meggyógyítania magát a Yuuzhan Vong implantátumoktól.

Na, ez váratlan. Indíthatnának egy olyan sorozatot, amely folytatja a Legacy-t

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.