Ugrás a kommentre

Star Wars: Mozitól a képernyőig kvíz


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: Mielőtt továbbmennénk, tisztázzuk már a fénykard ügyet, meg a Kagi ügyet. :D

Fénykard öt volt (majd a végén megmutatom mind az öt képét). Kagi meg nem klón (arra, hogy "akár az is lehet" nem építek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fénykard öt volt (majd a végén megmutatom mind az öt képét). Kagi meg nem klón (arra, hogy "akár az is lehet" nem építek).

Az elsőt elfogadom, a másodikat viszont nem tudom elfogadni, ne haragudj. Szerintem osztozzunk a ponton Phobosszal, és akkor mindketten elégedettek leszünk (Kagival bővítettem ki a "nyertes" posztomat, amivel elvinném a pontot akkor, ha Kagi klón a bővítés nélkül meg akkor, ha Kagi nem az).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsőt elfogadom, a másodikat viszont nem tudom elfogadni, ne haragudj. Szerintem osztozzunk a ponton Phobosszal, és akkor mindketten elégedettek leszünk (Kagival bővítettem ki a "nyertes" posztomat, amivel elvinném a pontot akkor, ha Kagi klón a bővítés nélkül meg akkor, ha Kagi nem az).

Felőlem osztozhattok, bár nem értem miért, mert akkor is te voltál az első, ha Kagi klón, és akkor is, ha nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.