Ugrás a kommentre

Erő-felmérő


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Köszi :P

Grat nektek is :P

 

Ody, ezt neked írtam, csak közben született pár hsz:

 

Ha én meg nem hezitálok a testőröknél a 6 és 4 között, aztán beírom a rosszat, pedig tudom, hogy hat, meg a pod race-nél, hogy mekkora ökörségnek tűnik a Malastare, akkor lett volna még két pontom :) És jót játszottunk volna akkor is, így is :D

Aminél már a kérdés is katasztrófa volt, azokat kapásból ki is hagytam, nem vacakoltam velük :P

Oldie, amúgy az utolsó választ nem fogadtad el? Nem pont azt írtam, amit beírtál válasznak.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ezzel én is így voltam, mert nem jutott szó szerint eszembe a párbeszéd. :P Látszik, hogy régen láttam már a Sith-ek bosszúját.

Nekem meg az eleje ugrott be, mikor Padmé mondja, hogy harcolnak ahelyett, hogy tárgyalnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pontatlan illetve fél válaszokat nem fogadtam el. Az utolsóra majdhogynem csak pontatlan válaszok érkeztek.
Ha megengeded, hog beleszóljak a pontozásba :P, akkor esetleg legközelebb lehetne úgy pontot kapni, hogy ahol fel kell sorolni neveket, akkor ahány jó belőle, az kapjon egy pontot. Végül is ez jogos lenne, mert egy ilyen kérdés mindig nehezebb, mint beírni egy számot (ott tippelni is lehet, és tippel is lehet nyerni), és akkor árnyaltabb eredmények születnének végén. Nos? :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha megengeded, hog beleszóljak a pontozásba :), akkor esetleg legközelebb lehetne úgy pontot kapni, hogy ahol fel kell sorolni neveket, akkor ahány jó belőle, az kapjon egy pontot. Végül is ez jogos lenne, mert egy ilyen kérdés mindig nehezebb, mint beírni egy számot (ott tippelni is lehet, és tippel is lehet nyerni), és akkor árnyaltabb eredmények születnének végén. Nos? :P
Nem ezek a kérdések döntötték el az egészet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vendég
Ez a téma zárva van.
  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.