Ugrás a kommentre

Gyűjtemények


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Most hogy így készülök a premierre, gondoltam én is rakok fel a gyűjteményemből néhány darabot:

A gyüjteményem szíve-lelke a könyvek: DSC02400.JPGDSC02352.JPGDSC02354.JPG

Természetesen az elmaradhatatlan filmek: DSC02366.JPGDSC02367.JPG

És játékok: DSC02362.JPGDSC02363.JPGDSC02364.JPGDSC02365.JPG

Én nem gyűjtök Hasbro figurákat és elnagyolt gyerekjátékokat. Én a viszonylag kidolgozott maketteket szeretem: DSC02368.JPGDSC02371.JPGDSC02373.JPGDSC02374.JPGDSC02377.JPGDSC02380.JPGDSC02386.JPGDSC02387.JPGDSC02390.JPG

Szeretek tisztában lenni hogy ki kicsoda, mi micsoda a SW-ban. Ezért legyűjtöttem kis hijján a Dechipher Inc. ccg kártyasorozatát: DSC02403.JPGDSC02404.JPGDSC02405.JPGDSC02406.JPGDSC02407.JPGDSC02408.JPGDSC02409.JPGDSC02410.JPGDSC02413.JPGDSC02414.JPGDSC02417.JPG

A blu ray előtti időkben az ember a wildevision kártyáit nézegette ha HD-ben akrta látni a filmeket: DSC02418.JPGDSC02419.JPGDSC02420.JPGDSC02421.JPG

És persze ha 3D-ben akarta nézni arra is volt megoldás: DSC02422.JPGDSC02423.JPGDSC02424.JPGDSC02425.JPG

És természetesen egy ilyen monitor előtt gépelem be ezeket a szavakat: DSC02398.JPG

Ez még nem a teljes gyűjtemény van még újságom (régi korabeli magyar), képregényem, plakátjaim (igen igen régi Moképes is) Alkalomadtán ezeket is felrakom. Mindenkinek boldog premiert.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős valamelyikőtöknek a Metal Earth sorozat?

 

Kaptam a jézuskától a egy ilyen Tie Fightert. Gyerekek, nem is tudom, hogy adjak a szavaimnak megfeleő súlyt, de:

VALAMI ISZONYAT NEHÉZ DOLGOM VOLT! Sőt lehetetlen. Tönkretettem, pedig nagyon óvatos akartam lenni.

Kicsi, vékony, szúrós cuccok...áhh. kegyetlen egy műsör volt...

Szóval nem tudom mik a tapasztalatok, de csak erős idegzetűeknek és rendkívüli kézügyességűeknek ajánlom. Sima modellező tapasztalat vagy legós ide édeskevés.

Amúgy nagyon tetszett, örültem neki, a képen jól nézett ki, de nekem sok volt..még csipesszel és spéci fogóval is kudarcot vallottam.

 

Ez lett volna ha... :cry:

hrul_star_wars_metal_earth_kits_tie_fighter.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős valamelyikőtöknek a Metal Earth sorozat?

 

Kaptam a jézuskától a egy ilyen Tie Fightert. Gyerekek, nem is tudom, hogy adjak a szavaimnak megfeleő súlyt, de:

VALAMI ISZONYAT NEHÉZ DOLGOM VOLT! Sőt lehetetlen. Tönkretettem, pedig nagyon óvatos akartam lenni.

Kicsi, vékony, szúrós cuccok...áhh. kegyetlen egy műsör volt...

Szóval nem tudom mik a tapasztalatok, de csak erős idegzetűeknek és rendkívüli kézügyességűeknek ajánlom. Sima modellező tapasztalat vagy legós ide édeskevés.

Amúgy nagyon tetszett, örültem neki, a képen jól nézett ki, de nekem sok volt..még csipesszel és spéci fogóval is kudarcot vallottam

 

 

 

 

Érdekes. Megnéztem a neten. Rengeteg sci-fi franchise járművei figurái vannak kiadva ezen a Metal Earth néven. Honnan hozta a Jézuska. Baranyából? Megnézném én is magamnak. Görgesd lejjebb a hozzászólásokat, meglátod az én gyüjteményem "egy részét" Vannak benne fincsi makettek is.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes. Megnéztem a neten. Rengeteg sci-fi franchise járművei figurái vannak kiadva ezen a Metal Earth néven. Honnan hozta a Jézuska. Baranyából? Megnézném én is magamnak. Görgesd lejjebb a hozzászólásokat, meglátod az én gyüjteményem "egy részét" Vannak benne fincsi makettek is.

 

jateknet.hu..de kötsd fel a gatyád! ;)

 

Minden 2db kb 15x12 cm-es szinte fólia vékonyságú préselt fémlapból törhető ki. Szóval még a gömböket félgömböket, ablakokat is te hajtogatod ki térbelire. BRUTÁLIS... Szóval nem is dobozként érkezik hanem egy sima lapos levél az egész...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

A Deagustini az ezeréves sólymot adja ki 11,99 euro 100 kiadásban maket 80*60*20 cm amint en látam az jol nez ki nekde kell öszeszerelned csavarok ledek stb reszletek kidolgozva http://www.model-space.com/de/millenniumfalcon-modell mit szoltok ehez azt tudom hogy drága aki maketezet apro vélemeny? en kiváncsi vagyok 4 db jelenik meg havonta azt jelenti 2 evig maketezel ezen elkel gondolkoznom

 

ujságárustöl megvettem aaz elsö kiadást,hát edig a csavrok gagyik rezfej 2 csavarás utan elszalt a masodlagos lezerágyu összeszerelésekor a ket elemben az atmenö csavar szorul megmielött a menetbe belekapna csak ovatosan

azon felül tetszetös

Szerkesztve: - Hunner
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 4 héttel később...

Jajj az acsak a doboz a többi polcon Kylo,Obi Wan.Anakin,Mace,dupla Darth Maul,Darth Vader,:) Yoda lecc a következö beruhazas es Luk zöld kardja:)

Az nem semmi! Nekem 4 van. Vader epIV, Anakin epIII, Yoda, Mace..A 4 különböző szín, és ezzel ki is fújt a gyűjtés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Érdekes, pedig nem tűnik valami kiemelkedő szettnek. Mondjuk jól mutatna a polcomon Sabine és Ezra mocija mellett. :D

Kimondottan a birodalmi ládák fogtak meg, mert ugye a sorozatban is sokszor vadásszák a különböző üzemanyag és egyéb készleteket, így a lego tud reflektálni magára a Rebelsre. :) Nekem jól mutat majd a Ghost a Phantom és Sabine-ék mellett. :) (Kallus meg anyázhat az AT-DP-ből :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.