Ugrás a kommentre
lokatelli

Gyűjtemények

Ajánlott hozzászólás

A múltkor töltöttem fel képet a gyűjteményem egy részéről, ezek viszont kimaradtak. :) 

A LEGO-figurák pár hónapja vannak meg, a Darth Vader-maszkot pedig 2005 vagy 2006 karácsonyára kaptam. Az Egyesült Államokból van. :D 

sw2.jpgsw1.jpg

Szerkesztve: - caseyjones
  • Tetszik 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyen Vader sityakom nekem is van, és pont ilyen poros, meg ilyen padlón van. Őőőő... Ugye nem törtél be hozzám? :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ilyen Vader sityakom nekem is van, és pont ilyen poros, meg ilyen padlón van. Őőőő... Ugye nem törtél be hozzám? :D 

De bizony! Simán átjutottam a biztonsági rendszereden, nem volt nehéz. Vigyázz, mert a többi SW-s cuccodat is lenyúlom, ha nem szerzel be párat Grievous magna droidjai közül. :D 

Amúgy én nem a padlón tárolom, hanem a szekrény tetején, ahogyan a LEGO-figurákat is. Pusztán a fotózás kedvéért levettem őket, mert a padlón könnyebb volt lefotózni. :D 

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Skywalker fénysebességgel érkezett meg az USA-ból. Hétfőn reggel rendeltem, és ma délután már hozta a futár. Már van EPIV, EPVI 50cm-es Luke-om is, már csak egy öreg Luke kéne, remélem a jövőben adnak ki egyet. 

1LuiSdx.jpg

lvFn853.jpg

• Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2017. 12. 21. - 16:31, luke19 írta:

Skywalker fénysebességgel érkezett meg az USA-ból. Hétfőn reggel rendeltem, és ma délután már hozta a futár. Már van EPIV, EPVI 50cm-es Luke-om is, már csak egy öreg Luke kéne, remélem a jövőben adnak ki egyet. 

1LuiSdx.jpg

lvFn853.jpg

Na ez ott van most irigykedem ,hol talaltad

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Perverz kompozíció... Csajok nem voltak? ;)

Ki tudja, kiket takarnak a rohamosztagos páncélok :hehe:

• Vicces 1
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Akinek bejött az EpVIII, és szereti a legókat talán érdekes lehet az alábbi készlet:

LEGO-75200-Ahch-To-Island-Training-Box.j

1. Szerintem remekül hozza az Ahch-To (mikor jegyzem már meg a nevét basszus) feelinget

2. Van benne kék fénykardos Rey, ami mindig jól jön

3. Remekül kidolgozott kunyhó

4. Elképesztő precizitású Luke

5. Van hozzá PORG!!! :D 

Kb. 10.000-ért vesztegetik most, de fog még lemenni az ára, ez tuti. Én olyan 7-8 ezer körül lecsapok egyre majd.

• Tetszik 6

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
8 perccel korábban, Donát írta:

Kb. 10.000-ért vesztegetik most, de fog még lemenni az ára, ez tuti. Én olyan 7-8 ezer körül lecsapok egyre majd.

Ezzel én is szemezgetek (életem első lego szettje lenne :D, de lehet szénfagyasztó kamra lesz belőle 6500-ért). Kockashop-on 8ezer, ma küldte nekem is egy Lego gyűjtő barátom.

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
6 perccel korábban, luke19 írta:

Ezzel én is szemezgetek (életem első lego szettje lenne :D, de lehet szénfagyasztó kamra lesz belőle 6500-ért). Kockashop-on 8ezer, ma küldte nekem is egy Lego gyűjtő barátom.

A szénfagyasztó kamra is tök jó, azt befektetési célból megvettem. Így már 50.000 forint értékben tárolok otthon legót későbbi eladás céljából. :P 

A 8000 biztató, lesz még ez úgy is, hogy 8000-rel a szállítás is kijön. :D Remélem. :D 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Ez is jó kis készlet lesz tavasszal/nyáron:

LxJRqGm.jpg

Szerkesztve: - luke19
  • Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
2018. 01. 07. - 10:08, luke19 írta:

Ez is jó kis készlet lesz tavasszal/nyáron:

Nem tetszik. :( főleg ehhez képest nem: lego-x-wing-fighter-set-4502-instruction

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ