Ugrás a kommentre

Box Office


Obi1

Ajánlott hozzászólás

Hááát...Lucas azt mondta ez egy film...összeadhatnánk...ezen felháborodna a Titanic legénysége.:)

 

A Titanic elsüllyeszthetetlen??? Tényleg? Jéghegyet neki...na jó belenyugszom, mégsem szeretnék úgy meghalni, hogy még mindig bitorolja a trónt.

Ki az utolsó reményünk? Nem lesz több SW.

Belenyúlok az erőbe és elrendezem a dolgokat...csak szét ne essek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát...Lucas azt mondta ez egy film...összeadhatnánk...ezen felháborodna a Titanic legénysége.:)  

 

A Titanic elsüllyeszthetetlen??? Tényleg? Jéghegyet neki...na jó belenyugszom, mégsem szeretnék úgy meghalni, hogy még mindig bitorolja a trónt.

Ki az utolsó reményünk? Nem lesz több SW.  

Belenyúlok az erőbe és elrendezem a dolgokat...csak szét ne essek. :)

 

Ez tetszett!!! Én sem szeretnék úgy meghalni....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen... sajnos manapság ezaz egyik legnagyobb baj. A másik ami csökkenti a bevételeket az a piac telitettsége... a Titanic idején még közel távol sem volt egyetlen nagyobb szabású film se, manapság pedig hetente jönnek ki a monumentálisabbnál monumentálisabb filmek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Titanicot el kell felejteni. Megváltozott a filmipar. Ennyi...

 

Közben megjött a WW eheti frissítése is, mely részletekre nem terjed ki. Reméltem, hogy eléri már most a 800 milliót, de erre még pár napot várni kell.

 

USA-Canada: $376,032,137

International: $422,000,000

Össz: $798,032,137

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megjött a múlt heti Japán adat: $ 10,339,571.

Eddig japánban $46,529,208 a termés. Szerintem nem rossz!

 

Az eddigi WW bevétel pedig: $802,432,928. Átléptük a bűvös határt! :59: :41:

 

Térjünk rá az amcsikra. Szerdai bevétel: $154,259

 

ROTS total: $376,352,006

ROTK total: $377,027,325

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hétvégi becslés: $610,000. Sok jót nem lehet elmondani erről. :D Még az AOTC is jócskán leelőzi ($771,155). Az igaz, hogy anno több moziban vetítették a klónokat mint most a Sitheket, de az átlagbevétel még így is több az AOTC javára. Úgy látszik tényleg elégedettek a ROTS eredményeivel a forgalmazók, mert nem pörgetik a dolgot... Persze lehet, hogy nagyon alulbecsülték a bevételt, de ezt majd csak hétfő este tudjuk meg.

 

Egy dolognak lehet örülni, ami viszont már biztos:

 

ROTS: $377,118,000

ROTK: $377,027,325

 

:41: :59:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No...megjött a hivatalos hétvégi eredmény, ami mégkevesebb mint a becsült adat! :o$573,122

 

Majdnem megesett az a csúfság, hogy csupán vaklárma volt a ROTK előzés. Nem sokon múlott.

 

ROTS: $377,080,716

ROTK: $377,027,325

 

Úgy tűnik az amcsiknál kimúlt a ROTS, és ez ellen nem tesznek semmit az LFL-nél. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért sajnálom... bezzeg a Disney, amikor látja, hogy kezd kimerülni egy filmje, akkor szinte a semmiből képesek milliókat előteremteni... ez is megcáfolni látszik azt a tényt miszerint Lucas "csak a pénzér csinálja". Jól láthatóan már nem is nagyon érdekli az ep.3 bevétele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jó sok dologgal nem vagyok tisztában mozis témában. Fogalmam sincs például mi az az IMAX vagy LFL. Vártam hátha kiderül, bevallom itt olvastam először ilyeneket...

 

Még reménykedem az előzésben, a Sithekben van hitem nagy része...nem az amcsikban :(

 

A BO listához is kezdek úgy állni, mint az Oscar-díjhoz mióta a Titanic bezsebelte az egész focicsapatot, a kispadosokat leszámítva... :o

:33:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

megcáfolni látszik azt a tényt miszerint Lucas "csak a pénzér csinálja". Jól láthatóan már nem is nagyon érdekli az ep.3 bevétele.

 

Pontosan. Világszerte megvan már a 800 millió, ez pedig úgy látszik elég nekik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én jó sok dologgal nem vagyok tisztában mozis témában. Fogalmam sincs például mi az az IMAX vagy LFL. Vártam hátha kiderül, bevallom itt olvastam először ilyeneket...

 

IMAX: Egy moziforma, ami leginkább gigantikus méretű képernyőjével tűnik ki. Európában is csak pár darab van belőlük.

 

LFL: Lucasfilm Ltd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem álhír, már mi is ezt reklámozzuk itt pár napja. Nem láttad? :o

A pókembert sajnos már nem fogja leelőzni.

 

Persze, csak rögtön utána tagadtátok is...és ezt hitted volna pár hete még?

Egész megugrott az endorfinom a hír megerősítésére. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak rögtön utána tagadtátok is...és ezt hitted volna pár hete még?

Nem tagadta senki sem. Csupán kiderült azóta, hogy kevesebb lett a hétvégi bevétel mint gondoltuk, de Ody gyorsan meg is jegyezte, hogy attól még a Király visszatért beelőztük. Szerintem félreértettél valamit :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.