Ugrás a kommentre

Grievous tábornok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem az a véleményem, hogy míg Grievous képes elfogadni, ha valaki erősebb nála, addig Anakin/Vader nem. Ebből következik, hogy Grievous a "Szégyen a futás, de hasznos" elvet követi, míg Vader egyszerűen képtelen elfogadni, hogy van nála hatalmasabb. Hiszen Ő a Kiválasztott. Ő az EGY, a SÉRTHETETLEN. Csak erre aztán ráfaragott Obi-val szemben.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a véleményem, hogy míg Grievous képes elfogadni, ha valaki erősebb nála, addig Anakin/Vader nem. Ebből következik, hogy Grievous a "Szégyen a futás, de hasznos" elvet követi, míg Vader egyszerűen képtelen elfogadni, hogy van nála hatalmasabb. Hiszen Ő a Kiválasztott. Ő az EGY, a SÉRTHETETLEN. Csak erre aztán ráfaragott Obi-val szemben.

 

 

Donát

Én más szempontból közelíteném meg a kérdést. Vader-nek nincs ellenfele ebben a Galaxisban, csak Palpi, ezt ő is tudja, így simán megöl, megaláz stb bárkit, aki az útjában áll vagy szembe mer szálni vele. Anakin bolhányi méretű egojáról tesz tanúbizonyságot, mikor a Mustafaron vív mesterével, ő és később Vader azt hiszi, hogy számára nincs lehetetlen. Grivi bá meg csak akor bocsátkozik harcb, ha nála gyengébb az ellenfél, mikor biztos a dolgában. Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy Vader harcos Grivi meg stratéga és a kettő nem ugyan az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de a harcot csak addig folytatta, míg a körülötte lévő több száz harcidroid Obi-Wanra öszpontosított. Amint megérkezett a klón sereg, és a droidok már mással törődtek, Grivi azonnal spurizott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Á, nem erről van szó, Orkival "ismerősök" vagyunk, és mivel Oldie-t is belevette, mint akinek ne higgyetek, így gondoltam, hogy talán én lennék a másik, mint írótársa :lol: Bocs, ha mégsem így van. Ez most kicsit off volt lentebb :D

On

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de a harcot csak addig folytatta, míg a körülötte lévő több száz harcidroid Obi-Wanra öszpontosított. Amint megérkezett a klón sereg, és a droidok már mással törődtek, Grivi azonnal spurizott.

Persze, mert akkor volt az, hogy Obi is másra gfigyelt. Továbbá épp elvesztette a fele kezét és rettenetesen zötyögős utat tett meg a plafon érintésével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, mert akkor volt az, hogy Obi is másra gfigyelt. Továbbá épp elvesztette a fele kezét és rettenetesen zötyögős utat tett meg a plafon érintésével.

Obi semmi másra nem figyelt, Grievous meg nem érez fájdalmat, hogy kidőljön két kéz elvesztése miatt, ráadásul, ha olyan nagyra van a fénykardforgatási tudásával, akkor két karddal is képesnek kéne legyőzni Obi-Want. A hajítás meg aztán végkép nem árthat neki (nem is ártott). Egyszerűen rájött, hogy már nem áll a háta mögött tucatnyi harci dorid.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miután Obi leugrott az öreg azt gondolhatta hogy kár rá az idejét vesztegetni mert úgyis könnyen elintézné. Ehelyett odaküldte maga helyett az embereit (vagyis droidjait) hogy azok tegyék el láb alól az óriási fültisztóikkal. Elfelejtette hogy a hajóján Obi már néhányat kicsinált.

Amikor azoknak is annyi lett átváltott a "ha azt akarom hogy valami sikeráljon akkor jobb magam csinálni" stratégiára. Elő a négy spádét amire Obi mégcsak nem is pislogott aztán propellerek be és lehet Jedit aprítani.

Zümzümzüm, két kacsó minusz, jöttek a klónicsekek de még akkor is magabiztos volt amíg meg nem tanult repülni. Erre szevasz tavasz uccu neki, azzal a gyíkkal úgyse tud az a Jedi slime utolérni. He was a coward again.

Szegény megint tévedett, Obi csak beérte majd átkerült hozzá és irány a szakadék. Jött a bunyó mindkettő fél bevetett mindent: rúgtak, ütöttek-vágtak, a harapást kihagyták, Obi szétszedni, Grivi meg eltaposni akarta az ellenfelét, végül Grivi felszedte a fültisztítóját és már azt hitte hogy nyert ügye van. És már megint tévedett. Peches napja volt és nem tudta hogy Obi nem rest újra más fegyverét használni ha kell.

Grivi bezony csúnyán felsült. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivi bezony csúnyán felsült. :hmm:

Szó szerint.

 

 

Hadd legyek őszinte, ha a droidjaimat épp egy seregnyi klón reggelizné, a kezem felét egy Jedi evágta, plusz amúgyis épp megszorongatták a tüdőmet, hát, szerintem én is coward lennék. Maxi coward.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez képletes. Mását nem nagyon tudták  :hmm:  :P

Amikor Obi teljesen szétfeszíti a mellkasát van belül a felső részen egy piros gumó ami talán a szíve lehetett. Azt is meg lehetett volna szorongatni.

Vagy az volt a tüdeje?

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

CW 25 végén Windu követi el az ominózus galádságot. Azóta köhögött szegény.

Off:

Mikor Anakint és Obit elé vezetik, én arra számítottam, hogy Anakin valami olyat mond:

- Szedjen köptetőt, vagy kér negrót?-

 

Nem pedig alacsonyabb, mint hittem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mikor Anakint és Obit elé vezetik, én arra számítottam, hogy Anakin valami olyat mond:

- Szedjen köptetőt, vagy kér negrót?-

Akkor Grivi nemcsak felemelte volna a kezét hanem le is kent volna Aninek egy hatalmasat. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor Grivi nemcsak felemelte volna a kezét hanem le is kent volna Aninek egy hatalmasat. :P

Ha rajtam múlna nem is tudom kinek szólnék be inkább Grivinek vagy Vadernek-e?

 

Mindig a jelent gombot nyomom válasz helyett, talán jobban kézre áll. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 6 hónappal később...
  • 9 hónappal később...
  • 5 hónappal később...
CW 25 végén Windu követi el az ominózus galádságot. Azóta köhögött szegény.

Az tényleg nagy parasztság volt. De nem is volt sikeres mert ennek ellenére elrabolta Palpatint. Csak így lemaradtunk egy Windu vs. Grievous párbajról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.