Ugrás a kommentre

Kritikák, vélemények


Obi1

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Srácok... nekem már teljesen elegem van ebből az SW.HU-s díszes társaságból.. tisztelet a kivételnek! De ami a "miért utálják olyan sokan az Episode I-II-t?" topicban megy... meg a többiben is... hát komolyan mondom... elmegy az ember kedve szinte mindentől.. olyan sok ember nem lát túl az orrán, hogy el sem hiszem! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves Riddick. Éppen azért jött létre eme fórum, hogy az SW-t fikázó embereket kiszorítsuk a köreinkből. Én már régóta nem olvasom az sw.hu fórumot, pedig régen jó hely volt.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú, hogy pl. az ottani fejesek tojnak rá mi megy ott.

A többi szerkesztő nevében is kifejezném az örömömet, amennyiben más sem lenne a dolgunk, minthogy az összes hozzászólást átolvassuk és kiszűrjük az oda nem illő dolgokat és egyéneket. Sajnos lehetetlent kívánsz...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogyha valaki szeret bizonyos SW részeket, csak mondjuk a z új részekkel nincs megbékélve, s ennek a véleményének hangot ad, nem ítélhető el, hiszen ez a véleménye. Máskérdés, hogy a stílust valóban meg lehetne válogatni, s ez alapján valóban ki lehetne szűrni a hozzászólásokat, ha... ha nem az lenni, amit Atlas is ecsetelt alább.

 

 

Donát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki nem szereti az új részeket, az nem sw rajongó, mert akkor fogalma nincs miről szól a classic.

Szerintem ne rekesszük ki őket azzal, hogy nem igazi rajongók.

Bőven elég, hogy ők rekesztik ki magukat a teljes saga élvezetéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Az AVX fórumának egyik topikjában elég érdekesen vélekednek az emberkék A Sith-ek bosszúja DVD-változatáról.

Itt a link az első oldalhoz:

http://www.avx.hu/forum/index.php?showtopic=5010

A terefere jelenleg a második oldalon felső harmadában kezdődik ezzel a kommenttel (by Celithrandil):

"amúgy ha valakit szereti a rajzfilmeket, akkor MAmmutos Saturnban szinte minden disney klassszikus 1990.

ugyanit Star Wars - Sithek bosszúja 2990Ft /bár annyit se ér/"

Érdemes átfutni a reakciókat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végülis korrekt... ahogy számoltam többen szóltak fel mellette, mint ellene. Ráadásul a fikázóknak ezek szerint még normális rendszerük sincs... Wallatosnál pokoli jól szóltak a prequelek és az újak is :)

Az tény hogy a 3. résznek gyengébb a hangja, mint az előző kettőnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, ez már volt korábban is téma. Nem akarok offolni, csak egy rövid megjegyzés.

Sajnos tényleg gyengébb az ep3. Érdemes az ep2 után egyből megfigyelni. Nincsenek terjedelmes effektek. Én ebben a dologban ott tartok, hogy vadászom az ep3 HD-s változatát, és arról lekarcolom az ac3-as hangsávot, amit majd összeillesztek a DVD képével.

Egyébként az xpressz fórumán is írta valaki, hogy pl. a német változat hangja is sokkal jobb, összehasonlította a magyar kiadással.

Sajnos 3 db 5.1-es hangsáv sok helyet foglal egy lemezen, és szerintem a szinkron miatt kicsit butították. Az ep1-2-n 1 db. 5.1-es sáv van.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglepő lenne, ha ez lenne a baj. A 'Sólyom végveszélyben'-en is van magyar, angol, orosz 5.1 mégis jól szól. Meg van pár ilyen film.... ráadásul az orosz szinkron egy remek kis "kacagtatós" extra. Kár lenne érte :) Egyébként anno az Intercomosok azt mondták, hogy ők csesztek el valamit és majd javitják... sőt az egyik fórumon (talán xpress) még azt is felmerült, hogy becserélik a régieket. Aztán persze nem lett semmi az egészből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Oldi véleménye az EPIII-ról, jól eldugta a kis ravasz. Dádá lesz fiam! :)

 

"Ez talán a legrosszabbulk megrendezett epizód az összes közül. Rengeteg eseményt akart lucas belegyömöszölni két órába. A végeredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon kevés benne az un. kiterebélyesedő jelenet. Sajna a legtöbb csatajelenet nézhetetlen....a gyors képvágások miatt. A karbájbajokkal is ez a helyzet. Rohadt közeli felvételek miatt csak villogást lát az ember. Szörnyű.

A film utcsó húsz perce az amikor az ember élvezi is azt amit lát. Szerintem."

 

Van valakinek ellenvetése? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi véleménye az EPIII-ról, jól eldugta a kis ravasz. Dádá lesz fiam! :)

 

"Ez talán a legrosszabbulk megrendezett epizód az összes közül. Rengeteg eseményt akart lucas belegyömöszölni két órába. A végeredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon kevés benne az un. kiterebélyesedő jelenet. Sajna a legtöbb csatajelenet nézhetetlen....a gyors képvágások miatt. A karbájbajokkal is ez a helyzet. Rohadt közeli felvételek miatt csak villogást lát az ember. Szörnyű.

A film utcsó húsz perce az amikor az ember élvezi is azt amit lát. Szerintem."

 

Van valakinek ellenvetése? :)

Nekem van.Sokszor kell megnézni.A csaták meg jók.Ebben a filmben nem a csaták a lényeg, hanem Anakin átállása.Ezért nincs rá hangsúly fektetve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van.Sokszor kell megnézni.A csaták meg jók.Ebben a filmben nem a csaták a lényeg, hanem Anakin átállása.Ezért nincs rá hangsúly fektetve.

Pontosan! A fő szál mellet a csaták csak hátteret képezik. Persze kinek mi a fontosabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szerintem rendezésileg pont olyan, mint a többi Lucas rendezte SW. Bár tény, hogy a többihez képest ebbe sokkal több dolgot tett bele, de ezt remekül megcsinálta. Talán a lassítás kedvéért elbírt volna a film még 10 perc plusz jelenetet, amik pihenést hagynak, mert a film amúgy úgy száguld, mint a Millennium Falcon :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlések és fotonok.

Pont a pörgéstől volt olyan hatásos. Már annak,akit ez nem zavart.

Olvastam, hogy anno az 4. részt is nagyon gyorsra vágta Lucas először, aztán megmutatta másoknak akik szóltak, hogy egy "kicsit" túlzásba vitte :? .

Szóval ebben a részben jött ki legjobban Lucas vénája :o .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.