Ugrás a kommentre

Star Wars - Detours


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az IGN is beszámol arról, hogy Sansweet a C2E2 -n az új animációs sorozatról is beszélt. Megerősítették azt a pletykát, hogy a sorozat humoros lesz, és a Jedi visszatér után fog játszódni. Han, Leia és Luke mindenképpen szerepelni fog benne. Ezentúl itt lehet csevegni majd erről a sorozatról.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, ki hogy viszonyul az EU-hoz, de beigazolódni látszik a félelmem, miszerint ezzel a kis produkcióval számos jól felépített és kidolgozott művet tesznek semmissé.

Persze attól még, hogy az EP6 után fog játszódni a sorozat, nem jelenti azt, hogy ne tudnák Zahn és társai műveivel párhuzamosan (ellentmondások sorozata nélkül) felépíteni a sztorit, Lucas-t ismerve mégsem hiszem, hogy ez utóbbi fog megvalósulni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ez lesz az a paródiás Seth Green-es produkció, ugye?
Igen ez lesz.

 

 

Nem tudom, ki hogy viszonyul az EU-hoz, de beigazolódni látszik a félelmem, miszerint ezzel a kis produkcióval számos jól felépített és kidolgozott művet tesznek semmissé.
Egy vígjáték sorozat nem tudom hogy teheti semmisé a komolyabb EU műveket, de még a kevésbé komolyakat is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van, megnyugtattatok. :) Persze ettől függetlenül mindenképp belenézek majd, ha valóban lesz belőle valami...
Én is belenézek mert érdekel milyen. Komolyabban viszont nem tervezem követni.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seth "Joker" Green (nem a Batmanos, hanem a Mass Effectes Joker :) ) miatt megnézem, de a milyensége dönti el, követni fogom-e. Nem fűzök hozzá komolyabb reményeket. Nem igazán tetszik ez a vicces Star Wars sorozat ötlet. Ez már tényleg kicsit a legalja rókabőr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seth "Joker" Green (nem a Batmanos, hanem a Mass Effectes Joker :) ) miatt megnézem, de a milyensége dönti el, követni fogom-e. Nem fűzök hozzá komolyabb reményeket. Nem igazán tetszik ez a vicces Star Wars sorozat ötlet. Ez már tényleg kicsit a legalja rókabőr...
Kíváncsi vagyok, hogy a Batmanes Joker (rajzfilmbeli) szinkronhangja vajon szerepel-e benne?

Mert az tök jó volna :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Akkor gondolom egyszerűen semmibe veszi a több tucat EP6-utáni regényt is. A más stílus kíváncsi vagyok, mit takar. Bár most, hogy kiderült, mi van az élőszereplőssel, ezt a sorozatot akkor fogom komolyan venni, ha látom is, hogy valóban készül valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gondolom egyszerűen semmibe veszi a több tucat EP6-utáni regényt is. A más stílus kíváncsi vagyok, mit takar. Bár most, hogy kiderült, mi van az élőszereplőssel, ezt a sorozatot akkor fogom komolyan venni, ha látom is, hogy valóban készül valami.

Nem kell ezt a sorozatot komolyan venni. Ez egy olyan komédiás, paródiás "ökörködés" lesz, kb, mint a Robot Chicken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor gondolom egyszerűen semmibe veszi a több tucat EP6-utáni regényt is. A más stílus kíváncsi vagyok, mit takar. Bár most, hogy kiderült, mi van az élőszereplőssel, ezt a sorozatot akkor fogom komolyan venni, ha látom is, hogy valóban készül valami.
Ahogy Revan is mondta, ez vígjáték sorozat lesz. Nem kell félteni a többi EU művet. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ezt a sorozatot komolyan venni. Ez egy olyan komédiás, paródiás "ökörködés" lesz, kb, mint a Robot Chicken.

Némileg megnyugodtam. Azt viszont továbbra sem értem, miért ilyesmibe fektet időt és energiát Lucas...bár az élőszereplős (valószínűleg) cancel-ezése finom utalás lehet ennek kapcsán...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Némileg megnyugodtam. Azt viszont továbbra sem értem, miért ilyesmibe fektet időt és energiát Lucas...bár az élőszereplős (valószínűleg) cancel-ezése finom utalás lehet ennek kapcsán...
Erre csokizni fog Lucas, elhiheted. :D Na jó, nem annyira mint a HP -re, de elég erősen kiengedi a kezéből az irányítást.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre csokizni fog Lucas, elhiheted. :lol: Na jó, nem annyira mint a HP -re, de elég erősen kiengedi a kezéből az irányítást.

Azt sem tartom kizártnak, hogy Lucas már belefáradt egy "komolyabb" projekt elindításába, ezért jönnek ezek a "humoros" ötletei. :)

Nem zavar, ha valóban elkészül ez a sorozat, de komolyan valóban nem fogom venni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sem tartom kizártnak, hogy Lucas már belefáradt egy "komolyabb" projekt elindításába, ezért jönnek ezek a "humoros" ötletei. :)

Nem zavar, ha valóban elkészül ez a sorozat, de komolyan valóban nem fogom venni. :lol:

Elég ha megnevettet. :D A komolyságának megfelelő helyen is nyílt a topik. Azért ha összeveted a TCW szerteágazó témájával, biztos érzed a különbséget. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég ha megnevettet. :) A komolyságának megfelelő helyen is nyílt a topik. Azért ha összeveted a TCW szerteágazó témájával, biztos érzed a különbséget. :D

Persze. :)

Egyébként a Robot Chicken-t nem láttam, így nincs sok viszonyítási alapom, mit várhatok ezzel a sorozattal kapcsolatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze. :)

Egyébként a Robot Chicken-t nem láttam, így nincs sok viszonyítási alapom, mit várhatok ezzel a sorozattal kapcsolatban.

Szerintem nézd meg. Ha csak fele olyan vicces lesz, már megérte. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont az azért érdekelne, hogy ha valóban egy vígjátéksorozat lesz, akkor mi értelme ilyen pontosan elhelyezni az idővonalban? Felmerült bennem a gyanú, hogy mégis canon lesz. :)
Miért baj az, ha megmondják mikor játszódik?
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Seth Green és Matt Senreich is jelen voltak a hivatalos TCW premieren, ahol természetesen kérdezték őket az általuk készített animációs sorozatról is. Seth elmondta, hogy jelenleg keményen dolgoznak a sorozaton, minden idejüket ez tölti ki. Forgalmazót még nem kerestek, előbb el akarnak készülni az első évaddal. Csak úgy mint a többi Lucasfilm projekt esetében, itt sem árulhatnak el semmit a történetről, vagy a stílusról. Persze pár sejtelmes utalást azért tettek. Szerinte ez Star Wars lesz, Wars nélkül. :) Gondolom arra célzott, hogy a humoros dolgok lesznek előtérben. :D Kinézetre nem fog hasonlítani a TCW -re, habár az egész sorozat CG lesz.

 

Én még mindig nem vagyok nagy lelkesedéssel a sorozat iránt, megmondom őszintén, elképzelni se tudom jelen pillanatban miről is szólhat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Seth Green és Matt Senreich is jelen voltak a hivatalos TCW premieren, ahol természetesen kérdezték őket az általuk készített animációs sorozatról is. Seth elmondta, hogy jelenleg keményen dolgoznak a sorozaton, minden idejüket ez tölti ki. Forgalmazót még nem kerestek, előbb el akarnak készülni az első évaddal. Csak úgy mint a többi Lucasfilm projekt esetében, itt sem árulhatnak el semmit a történetről, vagy a stílusról. Persze azért pár sejtelmes utalást azért tett. Szerinte ez Star Wars lesz, Wars nélkül. :) Gondolom arra célzott, hogy a humoros dolgok lesznek előtérben. :D Kinézetre nem fog hasonlítani a TCW -re, habár az egész sorozat CG lesz.

 

Én még mindig nem vagyok nagy lelkesedéssel a sorozat iránt, megmondom őszintén, elképzelni se tudom jelen pillanatban miről is szólhat.

 

Szerintem nagyon felesleges megcsinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.