Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Tetszetös borító, jól illeszkedik az eddigiekhez. Bízzunk benne, hogy az intercom most nem szúrja el :)

 

Én is remélem,hogy az új kiadásban mind a hat résznek a gerincrésze illeszkedni fog a többihez.Meg eltűnik a klasszikéról az a ronda sárga karika :63:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

hali!

 

Nézzétek meg azt hogy Ani arcán nincs ott a vágás!!!!a szeménél oldalt a jobb arcán nincsen vágás....hoops, vki hibázott lucaséknál!!!!

 

NA itt egy jó, rendbehozott kép:

 

http://img170.echo.cx/img170/8020/start1hk.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hi

 

És akkor ez lesz a borító?

 

Nagyon úgy néz ki.Innen már nem nagyon szoktak változtatni Lucasék. :)

Mindenki hibázhat...De ilyet sztem nem hibáznának el....Szóval van vmi a háttérben.... Amin a vágásos Ani van az a mozis változat, amin nincs vágás ani arcán az pedig az extra változat 20 percnyi extra sosem látott jelenetekkel....

Jaj!!! Jó reggelt Master Yoda, Isten hozott a valóságban!!!

 

Na ez csak poén lett volna, de én örlünék egy ilyennek

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nincs Anakinon a vágás. De ez még nem a boltokban lévő változat. Mire nyomdába küldik biztos rajta lesz.

 

Nekem még ez tűnt fel, hogy a borítón nincs egy jellegzetes kör a fénykardok összecsapásánál.

Eddig mindegyik borítón volt egy jellegzetes szabályos kör a fénykardpengéjének és a kardnak a találkozásánál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár hogy 16:9 be nem adják ki a dvdt...

 

Ezt most hogy érted? Minden széles-vásznú film, igy az SW is 16:9-re van optimizálva... vagy úgy érted, hogy a 2.35:1-et vagdossák le 16:9-re? Annak mi értelme lenne?

 

2:35:1 et ami a szélesvásznat jelenti, és még azt szeretném hogy 16:9 es be lehessen megnézni, hiszen 16:9 es tvnk van!

 

Így még jobb lenne nézni a nagy tv-n teljes képernyőn( nem 4:3, hanem 16:9)

 

 

De az is lehet h én vagyok a béna:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 16:9-es TV-ket arra találták ki, hogy a széles-vásznú filmeket lehessen rajta nézni. Persze a széles-vászonban is vannak különféle arányok, az SW például 2.35:1-es, vagyis a 16:9-es TV-n is van egy kis fekete csik, de abszolut nem zavaró szerintem, ráadásul a legtöbb TV-n pár gobnyomással teljes képernyősre lehet rakni... másrészről még sose adtak ki szélesebb-vásznú filmet 16:9-re lecsonkitva... gondolom azért, mert úgy gondolják, hogy aki beruház erre az nyilván teljes terjedelmében és kiterjedésében szeretné látni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.